18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wydaliśmy na gry lotto już 7.000 zł nasze doświadczenie nie pokazuje nic dobrego. Ciekawostką jest to, że 14 dni po naszych eksperymentach z lotto w Opolu (tu gramy) padła szóstka w dużego lotka (po 12 latach) Przypadek?

W naszych filmach pokazujemy niebezpieczeństwo z uprawiania hazardu. Tak, żebyście zaoszczędzili swoje wypłaty.

Zgłoś
Avatar
jebiesukinabosaka 2016-04-29, 10:14
debile, kupili różne zdrapki, zamiast jednego rodzaju, wtedy by wygrali bankowo jakąś normalną sumę albo i by im się zwróciło DEBILE
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-29, 10:50 2
jebiesukinabosaka napisał/a:

debile, kupili różne zdrapki, zamiast jednego rodzaju, wtedy by wygrali bankowo jakąś normalną sumę albo i by im się zwróciło DEBILE


Kurwa mać.... dziś będę w kiosku kupować program tv i specjalnie dla ciebie kupię 2 zdrapki takie same i wrzucę ci zdjęcie ,że nie ma bata aby wygrać.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs89 2016-04-29, 11:21
Jak dla mnie po wprowadzeniu maszyn losujących to jedno wielkie oszustwo ,nikt mi nie powie ,że jest inaczej. Wiele było losowań, które dawały do myślenia i skłaniały ku temu by sądzić ,że coś jest nie tak. Sprawdźcie chociażby wynik lotto plus z 22.06.13 ,liczby to 2,24,25,26,27,42, nie twierdzę ,że to nie możliwe aby takie padły ale prawdopodobieństwo jest takie ,że radek225 poleci trójkąt z orangutanem i przepiękną Niemką o korzeniach niemieckich na molo w Sopocie ,film z tego trafi na sadistica i każdy będzie do tego walił gruche. Choć to ostatnie jest wysoce prawdopodobne
Zgłoś
Avatar
Machol 2016-04-29, 11:30 1
Jak już się bawić to tylko w zdrapki. Prawdopodobieństwo wygranej, WOBEC dużego lotka jest o wiele większe. Częściej też trafiają się wygrane, które pokrywają się z ceną zdrapki. Ma to celowo zachęcić do kupna następnej, na zasadzie znanej z ruletki, gdzie ludzie zakładają, że jak tyle razy wpadło czarne to "musi" wypaść czerwone i stawiają na czerwone. W tym przypadku zdrapkowym, trafiają i wtedy rodzi się w głowie kolejna szansa na główną wygraną
Jeżeli nie dać się w to wciągnąć i grać sporadycznie, to WOBEC lotków jest większa szansa, że otrzyma się zwrot podatku od marzeń

@Rumcajs89 - prawdopodobieństwo, że akurat się tak ułożą po sobie jest TAKIE SAMO jak każdych innych, natomiast upatrywanie mniejszych szans jakichś kombinacji rodzi się tylko ludziom w głowach, niestety. Dla kulek to jeden chuj jak wypadną
Zgłoś
Avatar
maudite 2016-04-29, 12:05 2
Pamiętam, jak kiedyś byłem z kolegą w kolekturze, i pyta mnie przy wypełnianiu kuponu:
- Ty, weź mi powiedz, jakie numery zaznaczyć, może masz szczęście?
- 1, 2, 3, 4, 5, 6.
- Ej no, nie rób se jaj, takimi to nigdy nie wygram.
Zgłoś
Avatar
kry.ha 2016-04-29, 12:15
@nocnyduszek

Co Ty mówisz gościu? Zakłady bukmacherskie porównujesz do Lotto? Pojebawszy? Na wygraną w zakładach bukmacherskich masz wpływ, duży wpływ. Znam ludzi którzy zarabiają na tym najniższą krajową, nie mówiąc o tym, że ludzie robią na tym fortunę.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2016-04-29, 12:33 1
Rumcajs89 napisał/a:

Jak dla mnie po wprowadzeniu maszyn losujących to jedno wielkie oszustwo ,nikt mi nie powie ,że jest inaczej.



Taa, a akcji z TV jak jeszcze dzieci losowały i jedno zadało pytanie na antenie 'pse Pana, ja mam te ciepłe wybierać, tak?' pewnie nie pamiętasz
Zgłoś
Avatar
dżewny_zwierz 2016-04-29, 12:43 1
Gówno prawda, znam jednego Lecha, który ma magiczny długopis i skuteczność skreślania poprawnych cyfr wynosi co najmniej 100%. Także nikt mi nie wmówi, że to statystyka... czy tam matematyka... czy tam jakaś losowość
Zgłoś
Avatar
Pips 2016-04-29, 13:57 1
Ile wynosi ludność polski? Z 38 milionów około ludzi?

Ile ludzi w to gra? Nawet jak tylko milion a wiadomo że znacznie więcej to mają za jeden kupon po 3 złote - 3 miliony złotych a wiadomo że to tylko minimalny przykład no i większość puszcza kilka zakładów.

Serio trzeba tu dymać ludzi skoro od nich codziennie mają grube miliony? Takie kumulacje to jest nic żeby ludziom rozdać.

Pewnie zaraz powiecie że nie znacie nikogo osobiście kto by wygrał ale czy wy byście się zaraz wszystkim dookoła chwalili że posiadacie taką kwotę?

Wszyscy którzy twierdzą że przy takich zarobkach jakie oni mają, że jest to ustawione są idiotami. Liczby i statystyki prawdopodobieństwa mówią same za siebie że jest cholernie ciężko wygrać i żadne systemy tu nie pomogą a jedynie szczęście.

Sam nie gram za często, zwykle dwa razy w miesiącu i do tej pory trafiłem tylko raz trójkę.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2016-04-29, 14:23
maudite napisał/a:

Pamiętam, jak kiedyś byłem z kolegą w kolekturze, i pyta mnie przy wypełnianiu kuponu:
- Ty, weź mi powiedz, jakie numery zaznaczyć, może masz szczęście?
- 1, 2, 3, 4, 5, 6.
- Ej no, nie rób se jaj, takimi to nigdy nie wygram.



Nie śmiej się bo jest cała teoria na temat wyższości porozrzucanych liczb nad tymi kolejnymi w kontekście prawdopodobieństwa wylosowania ich w loteriach. Uśmiałem się kiedyś z tego.

Jest prosty sposób aby prawie na pewno wygrać w lotto. Trzeba zagrać tymi samymi liczbami przez 14 milionów kolejnych losowań.
Zgłoś
Avatar
eaz 2016-04-29, 16:21
Kolega nie dawno kupił zdrapkę za dwa złote, wygrał dwa tysie, Jakiś tydzień temu inny kumpel z roboty za zeta wygrał 50zł. Już nie mówiąc o mojej siostrze, która płakała przez tydzień, bo szwagier zapomniał puścić los. Miała 9/10 w multilotka. Pierdolicie i tyle. Ojciec teścia też już trafił czwórkę w totka i nie raz w różnych loteriach z gazety coś zgarniał, raz chyba 7 koła, nie pamiętam. Farta ma.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2016-04-29, 16:25
He he moja Panna co chwile trafia 3, także 24 zł za 3zł to dobry wynik.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2016-04-29, 18:10
na polibudzie kumpel robił pracę właśnie na ten temat. Jest do ściągnięcia online (natura gier losowych oraz statystyczne szanse jednostki), są też tego typu eksperymenty.
Z jego pracy wynika, że wygrana w lotto to odrobinę tylko mniejsza szansa jak to, że tornado w Polsce F4 działając 20 lat nad złomowiskiem samolotów złoży gotowy i latający egzemplarz. Także ten...
Swoją drogą uważam, że lotto to niezły przekręt o zasięgu między narodowym.
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2016-04-29, 19:52 1
radek225 napisał/a:

(...)


Radek. Składa się tak, że nie jestem tutaj od wczoraj ale i tak krótko. Ale złożyło się tak, że ten komentarz jest najlepszy jaki na tym forum widziałem.
Szkoda, że nie jestem Taylor Swift. Niestety, dla Ciebie bo gdybym był opierdoliłbym Ci wszystko z połykiem i czym tam jeszcze chcesz. Niestety nie jestem nią nie jestem też jej rodzaju więc mogę dać Ci tylko piwo. Ale jako, że to zdecydowanie za mało jak na PW dasz adres wyślę Ci je pocztą.
Mega komentarz. Szacun!
Zgłoś
Avatar
Machol 2016-04-29, 21:26
józekdeluxe napisał/a:


Jest prosty sposób aby prawie na pewno wygrać w lotto. Trzeba zagrać tymi samymi liczbami przez 14 milionów kolejnych losowań.


Pod warunkiem, że kombinacja już wylosowana zostanie odrzucona z puli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie