18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
UE uczy i bawi
dagins • 2014-05-16, 17:46
Wnuk Rudolfa Hessa ostrzega przed głosowaniem na nazistów (z resztą słusznie), ale oczywiście gdyby czegoś nie popierdolił, to nie mógłby dumnie nazywać się zwolennikiem UE.

W czym tkwi problem? Otóż wg. tego szanownego pana nazizm utożsamia się ze skrajną prawicą, bo w końcu Narodowy Socjalizm to prawica i nie ma absolutnie niczego wspólnego z socjalizmem, który obecnie króluje w UE.

Ażeby europejskiej wolności stało się zadość, komentarze na youtube zostały zablokowane.



PS: ciekawe ile kosztował te filmik.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-05-16, 18:25
ach ten rozszalaly socjalizm ktory tlamsi ludzi w europie z lodowki tez ci lewaki wyskakuja?
Zgłoś
Avatar
Liton 2014-05-16, 18:28
Kurwa! Kolejny nieuk!
Rudolfa Hößa, nie Rudolfa Hessa! Czytaj chociaż! Rozumiem dziennikarzy w mediach, ale na Sadolu?! Jeden był Komendandem Auschwitz, drugi spierdolił do Anglii chcąc negocjować rozejm i zakończenie wojny!
Zgłoś
Avatar
Invii 2014-05-16, 18:31
Uuuuu... widzę lewica jak zwykle podała multum argumentów. Gospodarka która się nawet Keynesowi nie śniła, totalne zaprzeczenie zasadzie Volenti non fit iniuria, regulacje na każdym kroku, tłamszenie wszelkich tradycyjnych wartości, wdrażanie bzdurnej koncepcji zero growth i rozszalała biurokracja regulująca krzywiznę ogórka to nie socjalizm?
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-05-16, 19:43
A kto jest autorem filmiku?

odgałęzienie Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej

Zgłoś
Avatar
dagins 2014-05-16, 20:02
@Liton
Nie mam na klawiaturze tych niemieckich literek, ,,öß" można zapisać jak ,,ess".
Zgłoś
Avatar
Ozux 2014-05-16, 20:39
Ja tu widzę inną głębię. Socjaldemokraci starają się zmobilizować swój elektorat do działania silnie nacechowanym emocjonalnie filmem.
W porównaniu do Polskich spotów ten jest majstersztykiem, ale oczywiście, że nie umywa się do duńskiego VoteMana
Zgłoś
Avatar
Liton 2014-05-16, 22:29
dagins napisał/a:

@Liton
Nie mam na klawiaturze tych niemieckich literek, ,,öß" można zapisać jak ,,ess".



1. Google Translate
2. doinstaluj
3. na komórce na pewno masz
4. Niemieckie umlauty zapisuje sie jako litera-e - czyli ö to będzie oe.
5. ß od dawna można zapisywać jako ss ( )

Więc nie jojcz i nie podawać głupot dalej.. Krew mnie już zalewa, gdy po raz kolejny słyszę o Hessie..
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-05-16, 23:01
Zapomniał że Hitlera wybrali w legalnych wyborach...
Zgłoś
Avatar
Linneus 2014-05-16, 23:03
E tam, panowie, podniecacie się. Partie polityczne i tak wypuszczały już o wiele głupsze spoty, za własną forsę mogą sobie wyprodukować co im się podoba. Główna motywacja tego czegoś nie jest zresztą taka, żeby przekonać ludzi do głosowania na lewicę, tylko żeby zmotywować elektorat lewicowy i centrowy do ruszenia dupsk z kanapy i pójścia na wybory. Z sondaży w całej Europie wynika, że ludzie, którzy są wkurwieni status quo (czyli właśnie prawicowcy) są znacznie bardziej skłonni do głosowania w ogóle. A więc taki UKIP na przykład dostanie n% mandatów nie dlatego, że popiera go n% ludzi, ale dlatego, że jego wyborcy byli bardziej zdeterminowani by głosować w ogóle.
Zgłoś