18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
UFO, czy istnieje naprawde?
frogo • 2013-01-16, 21:09
Zdjęcia przedstawiają wiele dowodów na istnienie obcych cywilizacji w czasach teraźniejszych jak i starożytnych. Myślę, że temat wam się spodoba.


Wiem, że temat całkowicie ściągnięty z kwejka, więc nie musicie tego mi mówić.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-01-17, 18:18
UFO istnieje, to może być nawet twoja matka lecąca nad terytorium Ukrainy
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-01-17, 19:07
Dobra chłopaki - jedyna metoda na ogarnięcie prędkości światła to budowa statków o zerowej masie...
Czyli zbudowanych z materii i antymaterii, to trzeba ogarnąć i rozdzielić czymś co zapobiegło by łączeniu się antymaterii z materią. tyle.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-17, 19:34
modzgi napisał/a:

Dobra chłopaki - jedyna metoda na ogarnięcie prędkości światła to budowa statków o zerowej masie...
Czyli zbudowanych z materii i antymaterii, to trzeba ogarnąć i rozdzielić czymś co zapobiegło by łączeniu się antymaterii z materią. tyle.



Eee... antymateria nie ma ujemnej masy.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-01-17, 20:38
eeeeeee........ ale ma ujemny ładunek, w konfrontacji wytworzyło by to ciąg grawitacyjny który skutkowalby zerową masą (albo czarną dziurą), zauważ iż masa to pojęciw względne, gdyż ludzie na księżycu ważą mniej
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-01-17, 20:53
Na pewno Jezus też był kosmitą, obcy zabrali Maryję na swój statek zapłodnili, a ona myślała, że oni to sam Bóg czy duch święty, białe światło, niepokalane poczęcie, tak na pewno
Zgłoś
Avatar
Marcellox 2013-01-18, 0:04
Najśmieszniejszy jest fakt w tym, że jakiś debil napisze "Wszystkie te zdjecia/filmy to fake", nastepni idioci nie zastanawiajac sie głebiej, nie analizujac ich z innymi przypadkami zgodza sie zaraz z taka osoba, bo nie umieją czytać, a tamten k*rwa napisał krócej i prościej.

Dodatkowo teraz dzięki programom (do obróbki zdjęć/filmów) z internetu każdy może robić sobie fotomontaż, po czym zaraz wstawi to na yt pod tagami np. UFO Kosmici i ch*j, przez co takich "sceptyków" liczba rośnie.

Ehh... Ch*j wam w te nie kosmiczne dupska.
Zgłoś
Avatar
l................a 2013-01-18, 10:36
@Marcellox
Wcale nie potrzebujesz programów żeby podrobić zdjęcie. Zawieszasz na żyłce mały spodek lub inne gówno i robisz zdjęcie nieba, a na tym zdjęciu widnieje "najprawdziwszy z prawdziwych" statek kosmiczny. I to nie może być fake bo przecież w latach 50 - tych nie było takich jak dziś programów do obróbki zdjęć.
"nastepni idioci nie zastanawiajac sie głebiej, nie analizujac ich z innymi przypadkami" Co jest bardziej prawdopodobne: kilku starych zgredów postanowiło opowiadać bajki o latających spodkach i porwaniach podczas, których zaglądano im do dupy czy rzeczywiście coś jest na rzeczy i rząd ukrywa to przed nami? W książce Mostowicza "MY z kosmosu" jest opisana historia dra Hynka (czy jakoś tak), który podobno pracował w NASA (jeżeli mnie pamięć nie myli), później odszedł lub go wywalili (pewnie dlatego, że ześwirował) bo nie mógł dłużej zatajać prawdy na temat obcych cywilizacji. Przeprowadzał wywiady z wieloma amerykana, którzy rzekomo widzieli UFO, latające talerze, a nawet byli porywani. Chu*j jestem sceptykiem.
Zgłoś