18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
qTwist 2010-08-05, 22:50 1
Cytat:

Tylko ilu tym razem odebrało sobie życie myśląc, że to inwazja ufoków


Było 174 próby, z czego 4 zakończone niepowodzeniem.
Zgłoś
Avatar
Lew 2010-08-05, 23:21
zwykłe chmury burzowo tornadowe a dzieci emo odbierają sobie od razu zycie, yaaay
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-08-06, 0:00 11
Niby żyjemy w XXI wieku, chełpimy się osiągnięciami nauki i jesteśmy bardziej świadomi otaczającego nas świata i zjawisk przyrody. Jednak w obliczu niezwykłych zjawisk pogodowych wielu z nas zachowuje się jak ciemnota z zamierzchłych czasach. Dostajemy pierdolca i ze strachu zachowujemy się jak sfajdane ze strachu zwierzęta.

Nikt tak pięknie nie tworzy obrazów jak sama natura.
Zgłoś
Avatar
sukanaprostownice 2010-08-06, 0:48 2
tylko ty odebrał bys sobie życie widząc takie coś
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-08-06, 4:11
Nawet nie chce mi sie komentować (wiem że pisząc że nie chce mi się komentować to właśnie komentuje ale wkurwia mnie to i niektórych ludzi że takie filmiki trafiają na sadoka ...jak będę chciał zobaczyć pogodę nad południowa Dakotą to wpisze sobie to na youtube a wchodząc na ten portal oczekuje że zobaczę po prostu kurwa czarny humor...)
Zgłoś
Avatar
s1eja 2010-08-06, 8:14 6
Superkomórka burzowa (ang. supercell storm) - rodzaj burzy, którą charakteryzuje wirujący prąd wstępujący powietrza (tzw. mezocyklon). Superkomórki burzowe to najgroźniejsza odmiana chmur burzowych: mogą powodować ulewne opady, grad wielkości piłeczki golfowej, porywiste wiatry, a czasami niszczycielskie tornada. Superkomórka jest szczególnym rodzajem pojedynczej komórki burzowej, która może utrzymywać się przez wiele godzin i przemierzać setki kilometrów. Chmury tego typu są odpowiedzialne za powstawanie większości silnych tornad i opadów gradu o dużych rozmiarach. Najwięcej tego typu burz tworzy się w środkowej części Stanów Zjednoczonych w tzw. alei Tornad[1]. Superkomórki występują również w innych rejonach świata, wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie tornadami (pojawiają się w dużej części Europy, również w Polsce).

Tu macie filmik ze zdjęciami(muzyka fajna:P):
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-08-06, 14:45
s1eja, Dzięki, jesteś w porządku. Powinieneś się zapisać na jakieś kółko przyrodnicze. Zgłoś się do National Geographic, albo Discovery - z pewnością Cię przyjmą

A sam filmik trochę sucharowy. Nic ciekawego nie wnosi, a takiego czegoś jak to ( całe te burze i chmury przed tornadowe ) jest od cholery na kanałach naukowych.
Zgłoś
Avatar
zotygu 2010-08-06, 17:03
to jest naturalne gdy cieple masy powietrza z zimnimy sie spotykaja .. obserwowalem kiedys to.czyste niebo idzie takie cos i nagle nawalnica bo duza roznica temperatur jest pod ta chmura i bez chmury;p na wikipedi poczytajcie
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2010-08-06, 17:23
to tak zwana superkomorka
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2010-08-06, 18:05
potocznie zjawisko nazwane "burzą" ot wielkie mi halo
i po co się zabijać xD
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-08-06, 21:48
Suchar? Ja wam dam suchar. Mnie się tam podoba.
Zgłoś
Avatar
loras 2010-08-06, 22:04
zotygu napisał/a:

to jest naturalne gdy cieple masy powietrza z zimnimy sie spotykaja .. obserwowalem kiedys to.czyste niebo idzie takie cos i nagle nawalnica bo duza roznica temperatur jest pod ta chmura i bez chmury;p na wikipedi poczytajcie



Wiedzę o seksie też czerpiesz z wikipedii?
Zgłoś
Avatar
Czarny Murzyn 2010-08-06, 22:17
No fajnie, chmury.
Zgłoś
Avatar
hampel08 2010-08-06, 23:23 1
Ja miałem podobne zjawisko za domem, rok temu. Na żywo robi wrażenie, niezły przypływ adrenaliny



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie