18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
jacek44 2021-01-15, 14:57 16
Wkurwiają mnie te jebane grubasy z publiczności, którzy przy każdym wypadku biegną jak jebane pokraki i drą przy tym swoje tłuste mordy, tak naprawdę chuj wie po co, bo jak dobiegną w końcu do auta, to nichuja nie pomagają przy wypychaniu auta, a co najwyżej dotkną tego auta ręką i tak po prostu przy nim idą. Później po skończonej "akcji" chodzą nabuzowani jak kogut na odpuście. I to wszędzie ten sam schemat, na wszystkich rajdach których byłem (obojętnie jakiej rangi) jest masa tego typu grubasów, którymi po prostu niemożebnie kurwa gardzę!
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-01-15, 15:39 7
Szkoda Delty, paru Capri, Fiesty , 5 i Volvo, reszta może iść na złom. A te kanciaste bmw3 to jak by 5-10 lat przenieść się na Polskie drogi i oglądać jak Seby okrecaja je wokół drzew wracając z wiejskich potancowek
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-15, 15:55 2
Rozjebał mnie ten paralityk w 0:58
Zgłoś
Avatar
Qunda 2021-01-15, 16:00
Nyrewesa napisał/a:

Szkoda Delty, paru Capri, Fiesty , 5 i Volvo, reszta może iść na złom. A te kanciaste bmw3 to jak by 5-10 lat przenieść się na Polskie drogi i oglądać jak Seby okrecaja je wokół drzew wracając z wiejskich potancowek



Porszaki też zostawić, było kilka.
Zgłoś
Avatar
bickle027 2021-01-15, 16:08 3
Osobiście najbardziej szkoda mi EVO, chociaż rozbić czterołapa na prostej też trzeba umieć, jak na drugiej akcji
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2021-01-15, 16:14 3
Aż naszła mnie ochota odpalić Colin McRae na PS1.
Zgłoś
Avatar
MaxLosI 2021-01-15, 18:26
Ja tak latam ale w GTA
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-01-15, 19:20
jacek44 napisał/a:

Wkurwiają mnie te jebane grubasy z publiczności, którzy przy każdym wypadku biegną jak jebane pokraki i drą przy tym swoje tłuste mordy, tak naprawdę chuj wie po co, bo jak dobiegną w końcu do auta, to nichuja nie pomagają przy wypychaniu auta, a co najwyżej dotkną tego auta ręką i tak po prostu przy nim idą. Później po skończonej "akcji" chodzą nabuzowani jak kogut na odpuście. I to wszędzie ten sam schemat, na wszystkich rajdach których byłem (obojętnie jakiej rangi) jest masa tego typu grubasów, którymi po prostu niemożebnie kurwa gardzę!



Wszystko po to, żeby zajebać kawałek urwanego zderzaka i powiesić na ścianie. Znam osobiście takich zjebów, mają całkiem niezłą kolekcję.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-01-15, 19:36 4
Polecam również Nurburgring- tor wyścigowy udostęniany cywilom. Mnie akurat pasuje bardziej rozpierdalanie cywilnych aut

Zgłoś
Avatar
gmai 2021-01-15, 21:30
Same kaleki!!!!szkoda paliwa na ala takie - wszystkie rajdy i wyścigi no i ochrona srodowiska -ogulnie wyścigi powinny polegać na pchaniu aut zniszczeń i paliwa by nie tracili ma czasie
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-01-15, 22:14
Jaka szkoda tego Stratosa... Ktoś musiał później sporą sumke wydać na naprawę.
Zgłoś
Avatar
skwaraxddddd 2021-01-15, 22:54 1
Ja pierdole jak ja kocham rajdy
Zgłoś
Avatar
pankruk 2021-01-16, 7:40
Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz, skąd oni mają te rajdowe wersje fabii, małych peugeotów itp. Producenci chyba nie oferują rajdowych wersji tych aut.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2021-01-16, 9:01 1
Kriuk napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz, skąd oni mają te rajdowe wersje fabii, małych peugeotów itp. Producenci chyba nie oferują rajdowych wersji tych aut.



Jest cała masa prywatnych firm które specjalizują się w przystosowaniu samochodów do sportu. Kwestia ilości szmalu i zrobią ci nawet rajdówkę z Matiza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie