18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
San Francisco, Kalifornia - policja z San Francisco opublikowała dramatyczne wideo ze strzelaniny w zakładzie fryzjerskim, w którym zabity został jeden klient, pięciu zostało rannych, w tym oficer.

Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca.

Na spotkaniu w ratuszu w czwartek wieczorem policja powiedziała, że ​​poszli do fryzjera, by znaleźć Jehada po tym, jak jego rodzina doniosła, że zagroził im i miał broń.

Policja powiedziała, że ​​rodzina Jehada zadzwoniła na policję po tym, jak zagroził, że ich zastrzeli.

Kiedy policja skonfrontowała się z Jehadem w zakładzie fryzjerskim w Genewie niedaleko Mission Blvd., ten strzelił kilka razy do oficerów.

Jak, kurwa, można nazwać dzieciaka "Jehad"...?

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-31, 6:19 4
Przynajmniej wiemy, że ma dzieci
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-03-31, 6:48 9
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:


Jak, kurwa, można nazwać dzieciaka "Jehad"...?


Islam przechodziło bez reakcji, to teraz są Jihady, a zaraz będą Śmierćniewiernym i inni
Zgłoś
Avatar
mamurra 2018-03-31, 12:21 3
"w tym oficer", "ten strzelił kilka razy do oficerów"

Ang. "officer" nie oznacza oficera, ale funkcjonariusza.

W tym kontekście.
Zgłoś
Avatar
forest1600 2018-03-31, 14:41 4
"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pierdolę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-03-31, 14:43 2
I co znowu będą pierdolić, że brutalna policja zastrzeliła niewinnego ojca ośmiorga dzieci? Koleś o imieniu dżihad na pewno sam był normalny i miał normalnych rodziców
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-03-31, 16:35 1
Jehad zrobił mały dżihad.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-03-31, 17:05
mamurra napisał/a:

"w tym oficer", "ten strzelił kilka razy do oficerów"

Ang. "officer" nie oznacza oficera, ale funkcjonariusza.

W tym kontekście.


W tym kraju kazdy "funkcjonariusz" jest oficerem.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2018-03-31, 23:17
forest1600 napisał/a:

"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pierdolę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.


Fantastico jest w tej "gęsi" mocne.

Swoją drogą nie wyłapałeś, że dżihad, znajduje się 47 mil od SF

Można to było tak napisać, ale komu by się chciało: "Dwudziestojednoletni przestępca z Suisun City, które znajduje się około 47 mil ..."
Zgłoś
Avatar
lechuakd1 2018-03-31, 23:38
Ten w kajdankach od 3:20 do 3:40 ma niezłą misje
Zgłoś
Avatar
koxu42 2018-04-01, 8:53 1
Całe miasto wie że ten typ co darł morde ma dzieci.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-04-01, 13:52
też bym im groził jakby mi tak na imię dali
Zgłoś
Avatar
pishczel 2018-04-01, 16:47
forest1600 napisał/a:

"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pierdolę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.



Kurwa ale wy ograniczeni jesteście. Wziął słownik, taki internetowy. Translator na to mówią. Pierdoli go pewnie składnia czy gramatyka, ważne jest, że typ ma dzieci.
Zgłoś