18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
🔥 Rusztowanie na kółkach - teraz popularne
Avatar
krz30ychu Wczoraj 22:59 1
BambiPMT napisał/a:

Pierdolisz. Rodeo to honorowa walka bez broni.
Byki mają Bajlando.



Wyjebane mam w honor byka, czy tego pedała, co go ujeżdża. Mówię, że los tych zwierząt i tak jest przesądzony od urodzenia, jak narucha jałówek i odjebie swoje, to pójdzie pod nóż, zatem po co to komplikować. Rodeo czy tam hiszpańska korrida nie ma nic wspólnego z honorową walką, jest zwyczajną rozrywką i uciechą dla tłumu. Jak pan chce sobie poujeżdżać byka "honorowo" to niech pójdzie na prerię bez broni ani towarzystwa i spróbuje ujechać dorosłego bizona. Chociaż niech weźmie kolegę, żeby to nagrał.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp Wczoraj 23:06
krz30ychu napisał/a:

Uwielbiam zadeptanie czy nadziewanie na rogi w wersji hiszpańskiej. Zawsze kibicuję bykowi. Chętnie opierdolę stejka dobrze wysmażonego, ale robienie sobie ze zwierząt takich zabawek w ramach "lokalnej kultury" w niczym dla mnie nie różni się od podpalania kotu ogona dla zabawy, przez zjebanych szczyli. Byle więcej materiałów z rozdeptanymi pustymi łbami.



Chuj nie sadol..
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 23:12
John-Flopp napisał/a:

Chuj nie sadol..



Czemu nie? Ja chcę oglądać rozdeptane łby najlepiej w 4K i z bliska. Z replayem w slowmotion. Ty wolisz oglądać psy ciągane na linie za samochodem?
Zgłoś
Avatar
John-Flopp Wczoraj 23:14
krz30ychu napisał/a:

Czemu nie? Ja chcę oglądać rozdeptane łby najlepiej w 4K i z bliska. Z replayem w slowmotion. Ty wolisz oglądać psy ciągane na linie za samochodem?



Krzywda to krzywda. Mam wyjebane czy ciągnie się na linie psa czy czarnucha. Po to tu wchodzę.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc Wczoraj 23:17
To nie była co prawda profesjonalna pionizacja... ale nada się.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 23:20
John-Flopp napisał/a:

Krzywda to krzywda. Mam wyjebane czy ciągnie się na linie psa czy czarnucha. Po to tu wchodzę.



Jeszcze mało krzywdy widziałeś najwyraźniej...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 23:37
krz30ychu napisał/a:

Wyjebane mam w honor byka, czy tego pedała, co go ujeżdża. Mówię, że los tych zwierząt i tak jest przesądzony od urodzenia, jak narucha jałówek i odjebie swoje, to pójdzie pod nóż, zatem po co to komplikować. Rodeo czy tam hiszpańska korrida nie ma nic wspólnego z honorową walką, jest zwyczajną rozrywką i uciechą dla tłumu. Jak pan chce sobie poujeżdżać byka "honorowo" to niech pójdzie na prerię bez broni ani towarzystwa i spróbuje ujechać dorosłego bizona. Chociaż niech weźmie kolegę, żeby to nagrał.



Kurwa zamiast po roku pod nóż taki był z rodeo jest najlepszym zwierzęciem na farmie. Ma szacunek właściciela, który o niego dba, co się przez te lata kariery nażre i narucha to jego. Patrząc jakie to są umięśnione kurwy jak możesz porównywać to do corridy. Na rodeo jeden koleś jeździ na 800-1200kg byku w sile wieku. A corrida? 10 pedałów dźga 300-600kg byczka, który jest bez szans.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 0:23
@BambiPMT: chyba nie zrozumiałeś sedna wypowiedzi. Mi nie jest żal tych zwierząt, uważam to za bezsensowną uciechę dla tępego tłumu. A skoro już się to odbywa to chcę oglądać rozjebane łby tych debili, którzy sobie robią zabawę. Najlepiej w HD i z bliska. Na tej samej zasadzie, na której lubimy motopizdy spotykające się z podłożem. Jak mówię los tych zwierząt tak czy inaczej jest przesądzony. Żyją w niewoli i nie widzę powodu, by robić sobie dodatkowy cyrk. To nie czarnuchy.
Zgłoś
Avatar
NOMAD1410 Dzisiaj 0:33
Pełne korytko i zgrabna jałówka dla byczka!
Krótkie, ale miłe dla oka widowisko.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Dzisiaj 1:02
krz30ychu napisał/a:

Uwielbiam zadeptanie czy nadziewanie na rogi w wersji hiszpańskiej. Zawsze kibicuję bykowi. Chętnie opierdolę stejka dobrze wysmażonego, ale robienie sobie ze zwierząt takich zabawek w ramach "lokalnej kultury" w niczym dla mnie nie różni się od podpalania kotu ogona dla zabawy, przez zjebanych szczyli. Byle więcej materiałów z rozdeptanymi pustymi łbami.



Lepiej bym tego nie ujął. Ja rozumiem że tradycja, ale to nie Afryka, żyjemy w cywilizowanym świecie. Może niech sobie kurwa jeszcze inkwizycję przywrócą, jełopy.
Zgłoś
Avatar
capricorn88 Dzisiaj 1:19
krz30ychu napisał/a:

Uwielbiam zadeptanie czy nadziewanie na rogi w wersji hiszpańskiej. Zawsze kibicuję bykowi. Chętnie opierdolę stejka dobrze wysmażonego, ale robienie sobie ze zwierząt takich zabawek w ramach "lokalnej kultury" w niczym dla mnie nie różni się od podpalania kotu ogona dla zabawy, przez zjebanych szczyli. Byle więcej materiałów z rozdeptanymi pustymi łbami.



No właśnie problem jest w tym, że wszyscy uwielbiają oglądać zadeptywanie i nadziewanie na rogi w Hiszpanii, dlatego do dzisiaj możesz kibicować bykowi dla zabawy.. Jak ten zjebany szczyl…
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 38 minut temu
@capricorn88: właściwie nie wiem co chcą oglądać Hiszpanie czy amerykańskie rednecki...mówię jedynie ze swojego punktu widzenia, że skoro już się to dzieje, to będę kibicować bykowi. Wolałbym, żeby łby tych wsiurów roztrzaskiwały się o asfalt, ale nie mam na to realnego wpływu. Albo jeszcze inaczej. Ja w ogóle nie chciałbym tego oglądać, ale skoro już muszę, bo sadol niewybredny jest, to wolę rozjebany łeb przygłupa, niż naćpane czy natłuczone sterydami zwierzę, albo zajebane przez grupę frajerów w Hiszpanii, gdy jest zbyt agresywne. Nie płacę za chęć oglądania tych wieśniackich "tradycji" i nie napędzam tu żadnego biznesu. Trafia się czasem taki filmik przypadkiem i tyle w sumie.
Zgłoś