18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
Avatar
Leothyr 2012-05-27, 19:24 2
No i dobrze mu kurwa zrobili, propsy dla brudasów...
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-05-27, 19:40 1
Taki mamy pojebany świat. Człowiek zamienia się w zwierzę bo daje nauczkę złodziejowi? A co kurwa może mu nagrodę dać za to że był taki przedsiębiorczy? Łapy ujebać.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-05-27, 20:04
udawał skubany
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-05-27, 20:18
Szkoda że niema dalszej części. Jestem pewien że to była tylko rozgrzewka przed główną karą - upierdoleniem wity.
Zgłoś
Avatar
jezus_jakub 2012-05-27, 20:21 1
dlaczego nikt go nie osiural?
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-05-27, 21:11
dobra wszystko kurwa zajebiście.... też nie cierpie kurestwa... ale kurwa za kradzież telefonu zajebali mu chyba troche za duzo... kurwa bądźmy rozumnymi istotami i stosujmy współmierne kary do czynów...
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-05-27, 21:44 1
@Lajf
Ale weź poprawkę na to, że tam na ten telefon ktoś musiał konkretnie zapierdalać. Wiem, że mówię z perspektywy najedzonego i beztroskiego Europejczyka, ale życie to nie bajka i nawet jak ktoś nic nie ma to nie upoważnia go to do kradzieży. Reprodukują się szybciej niż niektóre gryzonie, a później płacz, że tłumno, brudno i pracy nie ma...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-27, 21:44
@Lalf
To jaka jest dla Ciebie współmierna kara za kradzież? Solidny wpierdol mu się należał i tyle. Kara ma w założeniu nie tylko dokuczyć winnemu ale też odstraszyć innych.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-05-27, 21:47 1
kara z natury powinna być dotkliwa więc to co widzieliśmy jest zajebistym obrazem jak powinno się robiż ze złodziejem
Zgłoś
Avatar
buer2008 2012-05-27, 21:52
Ukradł ostatni raz.
Zgłoś
Avatar
def1 2012-05-27, 22:28
doskonałe rozwiązanie na przeludnienie w więzieniach, takiego zlinczują na oczach całego miasta to następnym razem nie ukradnie, poza tym lepiej jak takiego pobiją na oczach innych niż miałby dostawać karne kutasy i codzienne bicie w więzieniu, no poza tym go utrzymywać jeszcze w więzieniu? absurd
Zgłoś
Avatar
JaTyOn1 2012-05-27, 22:57
Jakim wielkim ciężarem dla budżetu państwa muszą być więzienia w takim złodziejskim kraju jak Polska. Z jednej strony wszyscy kradną, z drugiej strony przepełnione więzienia z ciepłym żarełkiem i telewizją. Powinny być więzienia-izolatki (tak - ciasne kloce 1,5x2 metra z okienkiem 10x10cm i drucianą pryczą, no i oczywiście sracz bez deski) dla zwyrodnialców i najgorszych gangsterów, a reszta do roboty niech zapierdala. I to powinien być przywilej, jak się komuś nie podoba, to niech wraca próchnieć do izolatki.
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2012-05-27, 23:31
BMWswap napisał/a:

u nas złodzieje też tak powinni być wystawiani, szybko by się kurwa jedna z drugą nauczyła



Masz w 100% racji i wyobrażam sobie jak cały rząd dostaje po fałszywych mordach w końcu
Zgłoś
Avatar
adamek310 2012-05-27, 23:49
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień....
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-27, 23:56
No i niestety pół mojego osiedla nagle by stała przywiazana do pala xD I jestem za karaniem takich jebanych kradziejów. Dlaczego on ma się opierdalać, coś ukraść i żyć tak samo jak ja, który zapierdala i ciężko haruje na wszystko co ma a nie zabiera niczyjej własności? Też bym tak najebał kolesiowi który ukradłby mi mój telefon, bo troszkę na niego pracowałem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie