18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
SztywnyDrąg 2014-02-21, 18:10 5
Po pierwsze: Lepiej zrobią jeśli dołączą do UE. Naprawdę. Pogłębianie więzi z ruskimi jest najgorszą możliwą opcją.
Po drugie: Dołączenie Ukrainy do UE a w późniejszym (lub wcześniejszym) czasie do NATO bardzo nas urządzi.
Będziemy mieć na wschodzie kraj należący do sojuszu, praktycznie likwidując zagrożenie od strony naszego jedynego potencjalnego agresora w bliższej i dalszej przyszłości.
Po trzecie: Ukraina to młody kraj, bez tak wspaniałej i bogatej historii jak nasz. Nie mają wielu bohaterów narodowych, a flagi UPA nie symbolizują zbrodni dokonanych na polakach! Więc dajcie sobie już spokój, bo to są zupełnie inni ludzie niż kiedyś.

A to że protestujący chcą zrobić z siebie wasala niemiec to zakrawa na jakieś teorie spiskowe z frondy.
I nie protestują tylko na Majdanie, okręg zakarpacki ogłosił się niezależnym od władzy w Kijowie a z okolic Lwowa wczoraj przyjechali milicjanci by wspomóc ludzi na majdanie

Jeszcze jedno: Polacy powinni zrozumieć jak ważna jest niepodległość narodu. Więc dlaczego chcecie ją odbierać?
Zostawcie im ten Lwów niech go sobie w dupę wsadzą. Żeby odbudować kresy bez jakiejś specjalnej unijnej pomocy musielibyśmy dziurę budżetową zamienić w kanion.

Jaranie się rosją to pedalstwo
A Janukowycz i Putin to ciota i huj.
(trzeba taką grafikę zrobić)
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-02-21, 18:19
Z obrazka wynika, że my już wisimy.
Zgłoś
Avatar
ozymandiusz 2014-02-21, 18:21 6
@UP

ja pierdole. sam wpadłeś na takie genialne pomysły? jakiego sojusznika? Ukraina jest podzielona. halo kurwa. Połowa wcale nie chce odchodzić od Rosji. Więź z ruskimi to jedyne co mogą zrobić. odłączenie się oznacza totalną anarchię i upadek gospodarki.

Na Majdanie masz zbitkę wszystkiego. faszystów, kliczków, banderowców. mix co chce się dorwać do władzy. to bydło co z nimi kroczy samo nie wie czego chce. jak oni mają dojść do czegoś?
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-02-21, 18:42 6
SztywnyDrąg napisał/a:

Ukraina to młody kraj, bez tak wspaniałej i bogatej historii jak nasz. Nie mają wielu bohaterów narodowych, a flagi UPA nie symbolizują zbrodni dokonanych na polakach! Więc dajcie sobie już spokój, bo to są zupełnie inni ludzie niż kiedyś.



Sierp i młot to symbol dostatku i szacunku, a swastykę na koszulkach noszą księża i żydzi, bo to symbol szczęścia i pomyślności (w Azji).
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-02-21, 18:57 1
A ja w ramach autopromocji zapodam własną wrzutę sprzed miesiąca, która poszła w otchłań sadola:
sadistic.pl/lider-banderowcow-ludobojstwo-na-wolyniu-to-brednia-vt2659...
Co nieco to mówi o poglądach wodzów rewolucji ukraińskiej.
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-21, 19:37
Jebać ukraine.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-02-21, 20:04
on nas kiedyś też mowili "Polacy nie gęsi" wielcy poeci i co?
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2014-02-21, 20:12
@up w szkole nie nauczyli co było dalej?
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-02-21, 20:30
@up (chociaż w tym przypadku niestety down) o chuj Ci chodzi? jakbym pierdolnął cały poemat to byś mi pogratulował?
to jest tylko komentarz do tematu, jak można nie pojąć czegoś tak prostego
Zgłoś
Avatar
Silikonowy 2014-02-21, 21:11 3
Zgłoś
Avatar
Io. 2014-02-21, 23:21
SztywnyDrąg napisał/a:


Po drugie: Dołączenie Ukrainy do UE a w późniejszym (lub wcześniejszym) czasie do NATO bardzo nas urządzi.
Będziemy mieć na wschodzie kraj należący do sojuszu, praktycznie likwidując zagrożenie od strony naszego jedynego potencjalnego agresora w bliższej i dalszej przyszłości.



Czekałem czy ktoś napisze jakie z tego są korzyści dla Unii ale w szczególności dla Polski bo ciekaw jestem bo nie bardzo się znam.

Ale ta korzyść do mnie nie przemawia bo wydaje mi się, że to nie lata I i II WŚ tylko cywilizowany świat i według mnie teraz to raczej "wojny gospodarcze" czyli te embarga, sankcje itp.

Nie wiem, nie znam się.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-22, 0:20 2
Io. napisał/a:



Czekałem czy ktoś napisze jakie z tego są korzyści dla Unii ale w szczególności dla Polski bo ciekaw jestem bo nie bardzo się znam.

Ale ta korzyść do mnie nie przemawia bo wydaje mi się, że to nie lata I i II WŚ tylko cywilizowany świat i według mnie teraz to raczej "wojny gospodarcze" czyli te embarga, sankcje itp.

Nie wiem, nie znam się.



No nie znasz się. Zdecydowana większość ludzi się nie zna i dlatego wiecznie stękają na Unię a zwłaszcza kiedy te barany w tej Brukseli wymyślą jakiś idiotyczny przepis o kształcie ogórka, wędzeniu kiełbasy itp.
Większość głupich ludzi myślała, że wejście do Unii nagle jak kurwa piorun coś zmieni w ich chujowym, bezowocnym życiu nieudacznika. A tu dupa! Nic się nie zmieniło, tylko zakaz tego srego i owego, więc unia zła!
Tymczasem Unia to potężne narzędzie, żyjąc według zasady masz łeb i chuj to kombinuj można z tego narzędzia zajebiście skorzystać. Można jeśli się umie.

Sam robiłem chamom kosztorysy za 1,5-2% wartości na modernizacje wszystkiego chyba w gospodarstwie, dostawali kasę, sprzęt. Oczywiście jest grupa pizdowatych rolników i nie tylko rolników, przyzwyczajonych do PGRów i kołchozów, gdzie dawało im się nawet jak nie chcieli. Teraz trzeba wykazać się mózgiem i można żyć. Tylko trzeba umieć myśleć, i wyszukiwać okazję.

Są ludzie którzy zrobili prawa jazdy C z środków unii, uprawnienia na przewozy towarów, otwierali własne firmy, brali dotacje, kupowali narzędzia... Stary tego można wymieniać godzinę.

Że już nie wspomnę o jakiś gównach na których nie można przyciąć bezpośrednio kasy, budowa basenów, dotacje do obiektów sportowych i innych gówien, pełno tego jest, ale to mnie nie interesuje bo z tego nie można żyć

A na ten cały swobodny przepływ towarów i otwarcie rynków pracy to akurat lachę kładę, bo nie korzystam, ale z tego co wiem to chyba ze 2 miliony Polaków skorzystało więc pewnie też uznają to za korzyść.

Jest Unia, to trzeba ją wykorzystywać. Unia daje dobrą kasę jak masz dobry łeb, ale nie puka do twoich drzwi i nie mówi, masz tu 18 tysięcy, tylko zrób to i to. To ty musisz zapukać do niej i powiedzieć, kopsaj mi 18 koła bo mam taki a taki pomysł, poparty stosownymi papierami, wiedzą i organizacją.
Zgłoś
Avatar
papcio666 2014-02-22, 0:39
Niezła gównonburza w komentarzach pod niewinnym obrazkiem
Wybór Ukrainy między unią a ruskimi to jak wybór między dżumą a cholerą. Wszędzie będą dymani. Jedynie wolny, niepodległy i suwerenny kraj zapewnia dobrobyt i sprawiedliwość własnemu narodowi. Dlatego takiego kraju życzę Ukraińcom jak i nam, Polakom.
Zgłoś