18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-21, 15:11 2
To jest tak, w tej sytuacji jakiej byli to przedstawia zdjęcie za drzwiami ale w UE będą mieli to samo tylko, że z przyprawą
Ja tam już szukam jakiegoś bYznesu który można u nich ogarnąć, jak wejdą do uni lub po prostu zasiądzie rząd prozachodni to kurwa ludzie...nawet nie wiecie jaki to będzie rynek.... wszystko będzie tam wchłaniane. Umie ktoś ukraiński? nie mam żadnych tam znajomości, trzeba coś ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2014-02-21, 15:49 7
Pierdolenie. Średnia pensja u nich to 1000 zł. jak wejda du unii beda mogli emigrowac. wyjada sobie do takich niemiec czy wielkiej brytanii i tak dostana 1800 euro/funtów to sie za glowie zlapia bo nigdy w zyciu takiej gotówki nie widzieli. to jest dla nich an pewno lepsza opcjia niz to co maja teraz. gdyby im bylo tak dobrze to nie bylo by tych wszystkicgh protestow i wejscie do unii wiec nie pierdolcie glupot
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-21, 15:54 61
@Up, tylko że rynek zachodni już jest przesiąknięty imigrantami więc to wszystko pierdolnie.
Zgłoś
Avatar
p................6 2014-02-21, 17:25 11
Do wrzucającego: jak nie masz własnego rozumu, to chociaż nie wrzucaj takich pierdół i nie udostępniaj głupoty autora obrazka.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-02-21, 17:34 15
@up jak nie masz własnego rozumu to wierz dalej w papkę medialną i europropagandę.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2014-02-21, 17:36 1
Tak naprawdę z drugiej strony powinien pies atakujący gęsi w postaci Jankukowycza. Wtedy sytuacja jest patowa, z jednej strony pies który ich po kolei rozszarpie, albo ue równo opierdoli.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-02-21, 17:37
Możliwe, możliwe - ale chuj mnie to.

Mnie interesuje tylko co jest korzystniejsze dla PL, a na mój nos Ukraina w UE jest dużo bardziej korzystniejsza dla nas niż na pasku ruskich.

Polak jak zwykle kurwa chce zbawiać świat - tylko nie zauważa jak go jebią w dupę na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-21, 17:37 19
Tak, tak, kurwa, na przykład Polacy straaasznie chujowo wyszli na przystąpieniu do UE. Po prostu bida z nędzą, bezrobocie większe niż w 2001 r., zarobki mniejsze, nie da się wyemigrować, nie da się prowadzić biznesu, wsie i miasta podupadają. A w dodatku - nie wiem jak u was - ale u mnie co miesiąc przyjeżdża Murzyn w tęczowym turbanie i rucha mnie w dupę, każąc mi wyrzec się mojej kultury i preferencji seksualnych. I jest Niemcem! (To super ważne, Niemcy są gorsi od Ruskich i hamburgerów)

EDIT: Jeszcze jedno - są dwa bardzo niezależne, nie utrzmujące prawie z nikim żadnych kontaktów państwa - Korea Północna i Kuba. Więc Ukraina ma dwie opcje:
1. Integracja z prawdziwą Europą (UE, Norwegia, Szwajcaria...)
2. Integracja z Moskwą.

Jak wiadomo, Rosja to bezpiecze państwo mlekiem i miodem płynące. Wiem, że wielu sadolom się podoba, bo tam "pedałów nie lubią". Tylko że tam nie-pedał równie szybko może dostać wpierdol od państwa jak każdy inny.
Zgłoś
Avatar
almost.done 2014-02-21, 17:38 3
U nas takie same bagno ale Ukraina najważniejsza.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-02-21, 17:42
tak swoją drogą ciekawe co by u nas było jak byś my do uni nie weszli, zapewne jeszcze większy syf niż jest
Zgłoś
Avatar
opetany_poeta 2014-02-21, 17:45 4
Przyjaźń polsko-ukraińska (w komentarzach)... Takie to piękne. Piękne jak działania banderowców, których flag mnóstwo na Majdanie. Kurwa ogarnijcie dupska i sięgnijcie po inne informacje niż te z telewizji. Unia nie jest dobra, a rewolucja na Ukrainie to nie skupisko kochanych ludzi pragnących wolności.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-21, 17:57 1
opetany_poeta napisał/a:

Przyjaźń polsko-ukraińska (w komentarzach)... Takie to piękne. Piękne jak działania banderowców, których flag mnóstwo na Majdanie. Kurwa ogarnijcie dupska i sięgnijcie po inne informacje niż te z telewizji. Unia nie jest dobra, a rewolucja na Ukrainie to nie skupisko kochanych ludzi pragnących wolności.



O kurwa, pan Wolne Media. A skąd ty bierzesz info? Z sadistica? Z frondy?
I to pierdolenie cebulaczne, nie lubie Ukraińców bo UPA. Chuj że wszyscy z UPA gryzie piach, a flagi na demonstracjach nie mają symbolizować zbrodni. Ukrainca to stosunkowo młody kraj, i tak wyszło że UPA utożsamiają z postaniem swojego kraju.

I nie są to zamieszki tylko w jednym mieście, tylko grupy ludzi. Na Majdanie są najwieksze, dlatego o tym trąbią.
Zgłoś
Avatar
ozymandiusz 2014-02-21, 17:58 3
KURWA!!

jak widzę komentarze w stylu: "to teraz niech to samo się stanie w Polsce", nóż mi się otwiera. Jak można chcieć żeby mniejszość społeczna, jakaś banda wyszła na ulicę robiła rozpierdol, tylko dlatego, że reszta ma ich w dupie.

A do unii, to Ukrainie tak kurwa prędko, że hohohoho. Gospodarka rozjebana, słaba, bardzo silnie przywiązana z Rosją. I co? Rzucić to wszystko w pizdu? Przyjąć unijne warunki i jeszcze bardziej się spierdolić?

Ukraina to banda debili, morderców, kacapów i chuj wie czego jeszcze. Niestety prawdziwe życie to nie jest sim city. Tutaj nie możesz zebrać 50 sztuk drewna, kamienia i mieć w dupie sojuszników. Tutaj ościenne państwa mają na ciebie wpływ i Polska dostanie po dupie za to co się dzieje u tych zjebów.
Zgłoś
Avatar
plackie 2014-02-21, 18:07
ja tam uważam, że Polska powinna stanąć na czele grupy państw europy centralnej. to jest jedyna szansa na stworzenie jakiejś przeciwwagi dla Niemiec. Same Wegry nic nie zdziałają. Polska pod tym wzgledem teraz się nie liczy, bo prezydent jest nikim a minister spraw zagranicznych jedyne co potrafi to tłitować. A najlepsze dla ukrainy byłoby przystąpienie do grupy wyszechradzkiej, oczywiście po zdobyciu przez tą grupę jakiegoś większego znaczenia. nigdy nie myślałem, że to powiem. ale dużo lepiej poradziłby sobie w tej sytuacji l.kaczyński.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie