18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Ukraina vs Rosja
MRseqel • 2014-03-14, 9:17
Przeglądałem dziś "twarzoksiążkę" i natrafiłem na coś ciekawego oraz dającego myślenia. Krótkie i treściwe stwierdzenie odnośnie tego jak można postrzegać sytuację na Ukrainie z pozycji Polaka.


Dodałem taki dziwny opis bo wczoraj temat został usunięty przez jego brak..
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-14, 9:19 2
Kurwa 15 lat temu była moda na łańcuszki tekstowe typu "przekaż to dalej 10 osobom bo inaczej twój kot zdechnie" a teraz nowa moda na łańcuszki obrazkowe.

Jaki to ma kurwa sens ,że ktoś to udostępni dalej?
Zgłoś
Avatar
snout 2014-03-14, 9:23 2
Jak najbardziej jestem za tym aby Polska pomagała Ukrainie. Ukraina jest "buforem" który chroni nas przed chorą Rosją. Dzisiaj Ukraina jutro miasto w którym mieszkam będą Polacy z zachodu kraju nazywali kresami a ja będę musiał zmienić imię na Alosza.
Zgłoś
Avatar
embalmer 2014-03-14, 9:24 2
Bawi mnie to, że ludzie wklejając i udostępniając sobie różne obrazki - są święcie przekonani jaki to ogromny mają wpływ na decyzje swoich "wybrańców" u władzy.
Czy Smoleńsk, Ukraina, czy ACTA, albo ZUS - ci, którzy są u koryta mają w dupie, to co (i gdzie to) sobie wklejacie!
Zgłoś
Avatar
mat88 2014-03-14, 9:46
No tak... przeccież jak 100tys osób udostępni to na politycy na pewno sobie to wezmą do serca....Boże co za idioci!!
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-14, 9:49 1
Jak tysiąc osób udostępni to wybudują studnię w Afryce. Cel jest słuszny.
Zgłoś