18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
goral__ 2024-05-08, 18:52
ma kto namiar na małego banderowca?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-08, 18:53
zxd57, usunęli ci komentarz, czy sam uznałeś, że to niestosowne?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-08, 18:54 4
zxd57 napisał/a:

dlatego w tych czasach noszę przy sobie legalnego hdr 68 z amunicją indominus który potrafi zabić z 2 metrów


Czyli nosisz legendarny rewolwerek na gumę zasilany Co2. Rdr 3! No to szacun kurcze. Sam byś tych zachlanych ukrów rozjebał. Na jakiej plaży się opalasz? Tez chce tam być bo cenię sobie bezpieczenstwo.
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2024-05-08, 18:58 1
Quassar napisał/a:

Nasi by sie tak samo zachowali wobec nas samych i przez to, za moich czasów przestałem jeździć na takie splendor-tripy bo najwięcej było takich właśnie naprutych sebixów co podbijały do każdego innego aby pokazać jaki on to nie jest Men.
I cieszy mnie że wszedł ogólny zakaz pica bo porównując ostatnie 15 lat zdecydowanie lepiej jest sie poruszać sie pieszo jak mniej jest naprutych chojraków na mieście i campingach.
Szkoda że przez tego covida jebany motłoch zapomniał o tym że jest zakaz palenia w miejscu publicznym i paradoksalnie więcej staruchów kopci niż młodych .
Na tym filmie nie rozpędzał bym sie z wybielaniem Polaków możliwe że swój trafił na swego....



Jestes kurwa debilem i tyle siedz w tym jebanym domu pierdolony czarnuchu
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-08, 19:00 2
A może koleś powiedział, że ukraińscy ludzie to debile? Też bym mu wtedy wjebał
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-08, 19:03 1
baronturbina napisał/a:

Czyli nosisz legendarny rewolwerek na gumę zasilany Co2. Rdr 3! No to szacun kurcze. Sam byś tych zachlanych ukrów rozjebał. Na jakiej plaży się opalasz? Tez chce tam być bo cenię sobie bezpieczenstwo.



Ja pierodle pytanie do ludzi na której plaży jest bezpiecznie bo szoszony szaleją ..



Ja pierodle co jest z wami ludzie. ? Jaja wam urwało czy co ? Kurwa paru frajerów co wyjebali z chatki z gówna ustawia chłopów na ich terenie.....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-08, 19:04 3
darek1234 napisał/a:

ukraińscy ludzie



Srogi antonim
Zgłoś
Avatar
BatmanBB 2024-05-08, 19:05 21
Także ten... A w Kielcach na dniach przyjęli do policji 28 Ukraińców. Ot, taka mała ciekawostka. Jeszcze trochę i nas będą napierdalać ukry pałami w naszym domu 🤣😂
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-08, 19:08 9
Bardzo dobrze. Każdy z banderowską flagą na profilowym powinien dostać wpierdol od dzielnych gierojów to może by się w końcu obudzili. Chociaż na taką jebaną głupotę to lekarstwa nie ma...
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-08, 19:11 8
Kurwa rzucić wam jakiś pedalski filmik i sracie się jak pojebani, że upaina to że upaina tamto, nie ważne czy polak czy szwed jak zasłużył na listwę to zasłużył i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-08, 19:12 1
Słoneczko już przygrzało, że aż do majtek się porozbierali, pewnie jakieś pedały...
A może to z poprzednich lat filmik?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-08, 19:13
silwerbalk napisał/a:

Ja pierodle pytanie do ludzi na której plaży jest bezpiecznie bo szoszony szaleją ..

Ja pierodle co jest z wami ludzie. ? Jaja wam urwało czy co ? Kurwa paru frajerów co wyjebali z chatki z gówna ustawia chłopów na ich terenie.....


No nie chciał byś się opalić kolo kogoś kto ma bronie i to do tego legendarne? Nie czul bys bezgranicznego bezpieczenstwa?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-08, 19:19
baronturbina napisał/a:

Czyli nosisz legendarny rewolwerek



baronturbina napisał/a:

No nie chciał byś się opalić kolo kogoś kto ma bronie i to do tego legendarne?



Legalny, a nie legendarny. Wpuść trochę powietrza do zagłębiowskich podziemi
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-08, 19:21
dżonyłojlker napisał/a:

Legalny, a nie legendarny. Wpuść trochę powietrza do zagłębiowskich podziemi



Jemu chodziło o kobiecą bronie

Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-05-08, 19:39 1
Dajcie mi namiar na tych kozaków 😈 przysięgam że załatwię to po staremu, może ich być nawet 10 ja będę sam jeden
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie