18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Ukrainiec na imigracji
Beszczel • 2015-09-26, 16:01
Mircy ogarnijcie inbe xD braciak wyczaił jakiegoś ukraińca, 17 letnią, jąkającą się pierdołę, żeby mu wymalował mieszkanie, stawka 4zł/h xD na początek dostał też proste zadanie, żeby podkuć ścianę i pochować kable pod listwy. Przy podkuwaniu niechcący przeciął głośnikowy kabel, który akurat w tamtym miejscu przebiegał. Ukrainiec obsrany mocno i naprawia ten kabel, owija taśmą izolacyjną i mówi, żeby właczyć sprzęt i sprawdzić czy działa. Problem w tym, że ten kabel nigdy nie działał xD nasz kolega Jurij ze 40 minut próbował naprawić niedziałający kabel, oczywiście nie udało mu się, ale był pretekst, żeby nie wypłacić mu kasy za 7h zapierdalania z gilem pod nosem xD jak zobaczyłem te wyrzuty sumienia i rozczarowanie w oczach to myślałem, że pierdolne ze śmiechu xD na drugi dzień przyniósł jakąś chujową ukraińską wódkę w ramach przeprosin i dalej zapierdala za 4zł/h xD

Nie moje, zaczerpnięte z Wykopu
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-09-27, 14:38 3
te historie dowodzą tylko, że ukraińcy mają prawo nas nie lubić
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-09-27, 15:53
@DiCarpio

Chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2015-09-27, 18:11
Mimo wszystko trzeba być po prostu małym chujkiem, żeby coś takiego zrobić
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2015-09-27, 18:22 2
I kurwa dlatego nie pracuje się dla ,,polaka" za granicą. Specjalnie napisałem w cudzysłowiu bo takie kurwiszony jak oni powinny napierdalać same w kamieniołomach a nie komukolwiek ,,szefować". To jest chore. Nie dość że płaci gówno a nie pieniądze to jeszcze oszukuje.

I w tym przypadku chuj że to ukrainiec.

Swoją drogą ja nigdy bym się na stawkę 4zeta za godzinę nie zgodził.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2015-09-27, 18:24 7
haha sadysci, normalnie to "śmierć ukraińcom", a teraz łezka pod okiem
Zgłoś
Avatar
InnyName 2015-09-27, 18:29 2
Przypominam że tak jak my traktujemy ich tak traktują anglicy i niemcy nas
Zgłoś
Avatar
Kurwiran 2015-09-27, 18:35 13
A teraz zamieńcie złotówki na euro, Ukraińca na Polaka i wyobraźcie sobie, że historię napisał niemiec.
Zgłoś
Avatar
Siobhaan 2015-09-27, 18:43
Jaką trzeba być pizdą żeby zrobić coś takiego. Ten gość patrząc w lustro widzi pizdę czy własną twarz? Pewnie jedno i drugie wygląda tak samo. Chciałabym spotkać kiedyś taką ludzką kurwę.
Zgłoś
Avatar
Shadok 2015-09-27, 18:52 2
Siobhaan napisał/a:

Jaką trzeba być pizdą żeby zrobić coś takiego. Ten gość patrząc w lustro widzi pizdę czy własną twarz? Pewnie jedno i drugie wygląda tak samo. Chciałabym spotkać kiedyś taką ludzką kurwę.


Wyjdź z domu, przejdź się bardziej ruchliwą ulicą i rzuć kamykiem - masz jakieś 30% szans trafienia kogoś takiego. W każdym kraju.
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2015-09-27, 18:55
up dokładnie i jeszcze się tym szczyci pajac. Po prostu spierdolony umysłowo człowiek, ale pociesza mnie fakt, ze wierzę w karmę i do niego to wróci szybciej niż myśli.
Zgłoś
Avatar
VenoRn 2015-09-27, 18:55
Typiczne cebulaki...
Zgłoś
Avatar
merh 2015-09-27, 18:57
w kapitalizmie bogacą sie tylko skurwysyny.Miekkie pałki będą okradane przez pracowników.
Zgłoś
Avatar
Strakel 2015-09-27, 19:01 1
Mam wrażenie, że to fejk ku bóldupieniu ludzi sadistica. Jeśli jednak to prawda to mam nadzieję, że ty też będziesz kiedyś zapierdalał za marne grosze i ci nie wypłacą hajsu za jakiś chujowy pretekst. Było sobie samemu kurwo remontować jak ci się nie chce płacić. Pewnie gówno umiesz w życiu zrobić, tylko na cwaniaczka kroić ludzi na 20 parę złotych. Jak można być śmieciem i się tym chwalić, jak?
Zgłoś
Avatar
Matjec 2015-09-27, 19:17
Przykre. Strona z pamietnika p.t. , Jak zostać kut..m"
Zgłoś
Avatar
Mors 2015-09-27, 19:24
Wiem jak się ten chłopak musiał czuć, jak kiedyś ładowałem ceowniki na pakę i jeden poleciał za daleko i uderzył w zapasowe koło.Ładuje dalej a szef do mnie ty słyszałeś powietrze zeszło.Posrałem się ładnie ale nie był chujem i powiedział mi po chwili wpatrywania się w moją reakcje że opona już była przebita ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie