18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
encoder178 2023-04-03, 10:16 3
ktos ma jeszcze watpliwosci, ze to nie potomek tych kurw wolynskich? Ta sama krew, te same zwyczaje. Temu akurat życzę, aby go ruscy rozjebali. Niech się te śmiecie wybijają dalej
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-04-03, 10:40 1
Skurwysyn skręciłbym mu kark.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-04-03, 11:37 3
darek1234 napisał/a:

Zmień nick na "ruSSka pizda", Budda kojarzy się z czymś mądrym, a nie z ruSSKim szmaciarstwem. Polak i Ukrainiec w jednym szeregu teraz stoją, a wy - ruSSka swołocz - niedługo będziecie Chińczykom buty pastować i zapierdalać na ich polach



w jakim jednym szeregu , cos ci sie popierdoliło w tym durnym banderowskim łbie , ukry sa od tego ,zeby napierdalac się za nas z kacapem, tak jak robili to kiedyś chroniac naszych wschodnich rubiezy przed tatarem, turkiem i moskalem , tyle w tym temacie , nikt was nie kocha i bracmi naszymi nie jesteście , chuja się od kacapów róznicie , ta sama krew i te same zezwierzęcenie.

robsonx79 napisał/a:

Ale zlot kacapskich trollkont w komentarzach, zarejestrowanych w ciągu kilka miesięcy, aż się na wymioty zbiera. A nawet jeśli to ukraiński gówniak - to o czym to świadczy? O niczym, bo dzieciaki mają kiełbie we łbie na każdej szerokości geograficznej. Ale ruskim kurwom z farm trolli to wystarczy żeby w Polsce dolewać oliwy do ognia.



opierdol mu banderowska kiełbasa i skończ pierdolić

majeńka napisał/a:

Od samego początku duży najazd kamery na pudełko z Ukraińską flagą. Czy wy zjeby z Petersburga nie możecie choć trochę się postarać i robić ustawki choć minimalnie wiarygodne?
Ah nie, zapomniałam że kacap <<<<<<< najgorszy asfalt, do lepszych ustawek wymagane jest choć trochę inteligencji.



Jakie pudełką z flagą ślepy debilu? to jest śrut do wiatrówki , a kolory to żółty , czarny , niebieski, ehh niedojebańcy banderowscy, w pszczoły z chersonia , paszteciki, drony strącane doniczkami na słowo uwierzą, na filmie pokażesz im banderowca będa pierdolili ,ze to ruski , i że tam nie ma kota i wgl wszystko propaganda , maska na ryj zapierdalaj po piąta dawkę , na fejsie "stay home " i banderowska flaga w profilowym , banda debili.
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2023-04-03, 20:49
Faktycznie muszą mieć coś spierdolone w genach takie śmiecie, kurde powoli trzeba będzie gdzieś szukać azylu ze wschodu ukry z ruskami z zachodu lewackie spierdoliny , czarnuchy i ciapate.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-03, 21:16
POLTERGAIST napisał/a:

w jakim jednym szeregu , cos ci sie popierdoliło w tym durnym banderowskim łbie , ukry sa od tego ,zeby napierdalac się za nas z kacapem, tak jak robili to kiedyś chroniac naszych wschodnich rubiezy przed tatarem, turkiem i moskalem , tyle w tym temacie , nikt was nie kocha i bracmi naszymi nie jesteście , chuja się od kacapów róznicie , ta sama krew i te same zezwierzęcenie.
opierdol mu banderowska kiełbasa i skończ pierdolić
Jakie pudełką z flagą ślepy debilu? to jest śrut do wiatrówki , a kolory to żółty , czarny , niebieski, ehh niedojebańcy banderowscy, w pszczoły z chersonia , paszteciki, drony strącane doniczkami na słowo uwierzą, na filmie pokażesz im banderowca będa pierdolili ,ze to ruski , i że tam nie ma kota i wgl wszystko propaganda , maska na ryj zapierdalaj po piąta dawkę , na fejsie "stay home " i banderowska flaga w profilowym , banda debili.



Jestem pierdolcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze jak i tym, że połowa rodowitych Ukraińców ma polską krew

Qrulsromu napisał/a:

DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!
Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.



Napisz, że Miedwiediejew i Szojgu to pijaki, zaraz ci posta zdejmą, bo tu ruSSka swołocz działa ostro
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-03, 22:31 3
darek1234 napisał/a:

Jestem pierdolcu Polakiem z krwi i kości



To powiedz coś po polsku
Hahaha, ale się obśmiałem
Chociaż wszystko możliwe, mamy nawet w parlamencie EU kurwy urodzone w Polsce a które sprzedają Polskę
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-04, 0:14 5
darek1234 napisał/a:

połowa rodowitych Ukraińców ma polską krew



Tyle, że na rękach, widlarzu.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-04-04, 9:05
darek1234 napisał/a:

Jestem pierdolcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze taki z ciebie banderowcu Polak, jak ze mnie Taj , a o twym idolu banderze wiem tyle ile potrzeba, ze to dziwka ruchająca się z naziolami która ma Polską krew na rękach.

Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-04, 12:24
Siriuz napisał/a:

To powiedz coś po polsku
Hahaha, ale się obśmiałem
Chociaż wszystko możliwe, mamy nawet w parlamencie EU kurwy urodzone w Polsce a które sprzedają Polskę



motylekwbrzuchu napisał/a:

Tyle, że na rękach, widlarzu.



Najciekawsze to komentarze ruSSkich śmieci na polskim forum

POLTERGAIST napisał/a:

darek1234 napisał/a:

Jestem pierdolcu Polakiem z krwi i kości, a ty się gówno znasz na Banderze taki z ciebie banderowcu Polak, jak ze mnie Taj , a o twym idolu banderze wiem tyle ile potrzeba, ze to dziwka ruchająca się z naziolami która ma Polską krew na rękach.



Zacznij czytać książki, bo wychowasz swoje dzieci na tłuków, czyli tak jak sam zostałeś wychowany
Zgłoś
Avatar
minions 2023-04-05, 14:53
Tak czy owak , łebkowi chuj w dupę a kacapom napalm na łeb.
Zgłoś
Avatar
Rakpiersi 2023-04-05, 19:38 1
gowniaka i jego cala rodzinke spotka podobny los, tyle ze z wiekszego kalibru. nie pozdrawiam upadlincow
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-04-06, 22:38 1
ukrainiec pisze sie z malej tak kurwa kazda do zabicia z tego zapijaczonego podnarodu
Zgłoś
Avatar
hannibal9312 2023-04-07, 23:27
banderowska kurwa
Zgłoś