18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
riddick1773 2024-05-20, 19:13 1
,3,2,1 - zara się zacznie bełkot ukrofislich przyjaciół.
z Rosją intersy a z Ukrainą zamknąć granicę
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2024-05-20, 19:16
cudem nikogo nie zabiła, bo jak się zorientowała co się dzieje to puściła kierownicę zamknęła oczy i darła się jak pojebana.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-20, 19:23 2
Żal, żal za dziewczyną,
Za zieloną Upadliną,
Żal, żal serce płacze,
Już jej więcej nie zobaczę.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-05-20, 19:29 5
piekło kobiet. Uciekły z ojczyzny do kraju obcego kulturowo i biedna kobieta nawet nie może najebana przejechać przechodniów na pasach- jebany patriarchat.
U nich od razu było widać, że jest córką oligarchy albo innej kasty i że stoi ponad prawem.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-20, 19:41 1
Nasi biedni bracia. Dajmy im więcej pieniędzy, mieszkań i przywilejów, oni tacy pokrzywdzeni.

Spojrzałem na komentarze na żydrurce, i ku memu zdziwieniu, widać, że ludzie zaczynają się w końcu budzić. Tylko na sadolu nadal pełno opłacanych żydowsko-banderowskich trolli.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-20, 19:57
dżonyłojlker napisał/a:

Nasi biedni bracia. Dajmy im więcej pieniędzy, mieszkań i przywilejów, oni tacy pokrzywdzeni.
Spojrzałem na komentarze na żydrurce, i ku memu zdziwieniu, widać, że ludzie zaczynają się w końcu budzić. Tylko na sadolu nadal pełno opłacanych żydowsko-banderowskich trolli.



No teraz to kurwa trochę za późno na refleksję.....



No ale zawsze coś ....
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-20, 20:09 2
dżonyłojlker napisał/a:

Nasi biedni bracia. Dajmy im więcej pieniędzy, mieszkań i przywilejów, oni tacy pokrzywdzeni.
Spojrzałem na komentarze na żydrurce, i ku memu zdziwieniu, widać, że ludzie zaczynają się w końcu budzić. Tylko na sadolu nadal pełno opłacanych żydowsko-banderowskich trolli.



Daj namiary na tych co płacą, też potroluję za mamonę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-05-20, 20:22
A poltergaist czerwony małpi wnuczek gdzie się podział?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-21, 14:46
dżonyłojlker napisał/a:

Nasi biedni bracia. Dajmy im więcej pieniędzy, mieszkań i przywilejów, oni tacy pokrzywdzeni.
Spojrzałem na komentarze na żydrurce, i ku memu zdziwieniu, widać, że ludzie zaczynają się w końcu budzić. Tylko na sadolu nadal pełno opłacanych żydowsko-banderowskich trolli.


Miałeś się leczyć! Zaraz dzwonię do Majdan Kozic Dolnych, 21-050 Piaski żeby ci telefon zabrali i znów do poziomu zero sprowadzili.
Biedni bracia? Hipokryto zapijaczony! Sam brałeś i bierzesz!
Zgłoś