18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
T................T 2014-04-11, 16:01
A jebać to bydło zza wschodniej granicy. Szkoda, że Ruscy im się nie wjebali na całe terytorium. W sumie to byśmy graniczyli z gównem, nie sraczką jednak to jeden pies...
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-04-11, 16:06 6
powiem to kolejny raz.
SRAM NA UKRAINE I UKRAINCOW.
pozdrawiam, milego dnia i schlodzonego piwka z okazji piatku.
Zgłoś
Avatar
k................a 2014-04-11, 16:22 2
Ja pierdolę weźcie się wszyscy razem za czytanie, embargo jest juz od kilku grubszych lat, gdy prezydentem był Janukowycz. Kraj im się rozpada, a oni mają się zająć naszym mięsem...
Zgłoś
Avatar
materatz 2014-04-11, 16:48 2
Dwa lata temu w Bukovelu na Ukrainie potraktowano mnie podobnie bo chciałem nagrać całą kontrolę.Łapówka 1200zł i odjechałem.Jebać popaprańców w dosłownym słowa znaczeniu.........
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-04-11, 17:19 6
Symbian napisał/a:

Na serio myślicie że to ukraina dała embargo na polskie mięso ? wyjmijcie głowy z dupy , tam siedzi Putin na karzdym krzesełku na każdej pozycji , w każdym możliwym stanowisku Putin ma swoje . Tak więc jeszcze raz.... Kto dał embargo miesa do ukrainy ? ------ braaaawooo braaawoooo ; * putin



Nieźle wybrnąłeś z tym "każdy"/"karzdy" . Na wszelki wypadek i tak, i tak, by później wymigiwać się literówką ?
Zgłoś
Avatar
maniek84 2014-04-11, 17:53
ogolnie ukraina nie interesuje mnie bo mam wyjebane hehe
Zgłoś
Avatar
kicak40 2014-04-11, 17:54 1
Mercury001 napisał/a:



Coś ci się z mózgiem stało. Chcesz mieć zamiast Ukrainy na mapie Rosję ? To już chyba lepiej jak jest teraz. Szydząc z Ukrainców sam pomagasz Rosjanom. Może jesteś ich agentem, co ? Najlepiej jedź do Doniecka i tam zamieszkaj. Ciekawe jak będziesz wtedy krzyczał o pomoc. Heh, żal mi Twoich słów.



Pierdolisz przyjacielu, wolę mieć na mapie Rosję niż bezmózgich gniotów i faszystów
Zgłoś
Avatar
konik3d 2014-04-11, 18:04
Dla czego tyle ludzi pisze o Ukrainie przeciez tam Powinna byc Polska. Stworzyli sobie ekstremalnie slabe panstwo, zlepione etnicznie z mniejszosci narodowych to teraz tak maja. O Polskim rzadzie nie wspomne bo to pro unijne pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
soadrocks 2014-04-11, 19:22 3
Na chuj sie tak emocjonujecie, jakby wasze zdanie kogokolwiek obchodziło . Z niedowierzaniem obserwuję jak wielu ludzi daje sobą manipulować, wystarczy jakaś z dupy wzięta informacja żeby wzbudzić radykalne nastroje. Niestety, wiekszość komentujących to totalni idioci którzy nie dostrzegają manipulacji i dają sobą łatwo sterować, a o to własnie chodzi tym, którzy rządzą. Do autorow poprzednich, skrajnie bezmyślnych komentrzy: zrozumcie wreszcie, do kurwy nedzy, że nie można na podstawie zmanipulowanych (często tylko po to by wywołac sensacje) wiadomosci jednoznacznie osądzać, wyzywac ukraincow, czy ruskich. Właśnie w taki sposób szerzy sie głupota i wykorzystują to pajace pokroju palikota. Mozgi niektorych ludzi są tak wyprane i pozbawione umiejetnosci własnego osądu, że np dzis w rosji jest spora grupa czcząca lenina. Jak czytacie jakiegos niusa, zanim przyjmiecie go jako prawdę objawioną to zastanowcie sie choc chwile, komu ta informacja jest na ręke, w kogo uderza, kto i po co chce żebyście mysleli właśnie w taki sposob.
Do wszystkich upośledzonych, piszących komentarze w stylu "jebac ukraine" : dopoki żyjecie to nie ma co oczekiwać, że doczekamy się takiej Polski, z której bedziemy zadowoleni, to wlaśnie przez was jesteśmy tak podzielonym i wykorzystywanym narodem.
Z całego serca życzę wam olbrzymiego, murzynskiego kutasa prosto w dupala
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2014-04-11, 19:44
CzarDo napisał/a:

J.ebać pierdolonych ukraińców! Nasze świnie z wiejskiej pomagają im na każdy możliwy sposób, a oni dziękują wprowadzając embargo! Pies was je.bał



embargo wprowadza rząd a nie biedna ludność, której bardzo duża część od parudziesięciu lat jest Polakami. pies cie jebał
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2014-04-11, 19:45
Jedynym powodem, dla którego ukraina mi się podobała, to był Krym i panienki w tamtych rejonach. Odkąd są rosjankami, nie są już tak atrakcyjne.
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-04-11, 20:47
rav4ever napisał/a:

Jedynym powodem, dla którego ukraina mi się podobała, to był Krym i panienki w tamtych rejonach. Odkąd są rosjankami, nie są już tak atrakcyjne.


Ukrainki na Krymie
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-04-11, 21:55
Każdy tak jedzie po ukraincach, poznaliście jakiegoś osobiście ? Czy tak sobie gadacie ? Ja mam z nimi do czynienia prawie codziennie. Nic mam im nic do zarzucenia. Tacy sami ludzie. Widać, że mają gorzej niż u nas bo jedzą buraki pastewne, czyli takie przeznaczone dla bydła bo ich na normalne nie stać. Poza tym fajne dupy też mają, ostatnią z jedną gadałem, miła, drobniutka i ten jarający akcent i łamana polszczyzna. Co prawda to było służbowo więc za bardzo czasu na coś dłużej nie było, ale spojrzenia były.. wiadomo jakie. Poza tym taniej papierosy załatwiają po piątkę za paczkę, są też śmieszni w swoim działaniu. Ja tam nic do nich nie mam.
Zgłoś
Avatar
Janeo 2014-04-12, 15:29
Bo normalni ukraincy są spoko - nie przesiaknieci tym syfem wolynskim itp. Najgorsze kurwy to banderowcy. Sama znam parę normalnych rodzin tu mieszkających... serio. Są tacy.
Zgłoś