18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
avall 2024-06-14, 8:53 14
Możliwe, że mało ludzi na wózku twórca filmiku widział.

W bardzo wielu przypadkach wózek nie służy osobom całkiem niezdolnym do chodzenia. Widzę, że po podniesieniu gość nie wygląda na specjalnie stabilnego i szybkiego. Może np. mieć stawy i mięśnie w porządku a zerwane więzadła i skrajną niestabilność. Albo cokolwiek innego.

Może to być jakakolwiek dolegliwość, nawet szwy na brzuchu, których ma nie obciążać chodzeniem a może to moja wrodzona naiwność, że jednak nie żyjemy w do reszty skurwionym świecie.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-14, 9:09 6
A wy dalej na serio myślicie, że w razie wu polscy mężczyźni będą tłumnie chcieli iść do wojska w obronie kraju, który nienawidzi ich ze względu na płeć? Trzeba być mocno zjebanym, żeby dać się zabić za ludzi otwarcie mówiących, że twoje życie jest mniej warte od Dżesiki żyjącej z 500+.
Zgłoś
Avatar
merzwik019 2024-06-14, 9:15 2
pytolsky napisał/a:

A wy dalej na serio myślicie, że w razie wu polscy mężczyźni będą tłumnie chcieli iść do wojska w obronie kraju, który nienawidzi ich ze względu na płeć? Trzeba być mocno zjebanym, żeby dać się zabić za ludzi otwarcie mówiących, że twoje życie jest mniej warte od Dżesiki żyjącej z 500+.



Nie martw się, takich jak ty zaraz na początku sie odstrzeli, chętnie bym wykonał ten wyrok na takim niedojebanym eunuchu jak ty.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-14, 9:25 6
merzwik019 napisał/a:

Nie martw się, takich jak ty zaraz na początku sie odstrzeli, chętnie bym wykonał ten wyrok na takim niedojebanym eunuchu jak ty.



Ja w tym czasie będę w normalnym kraju takim jak Czechy siedział i śmiał się z waszych głupich, p0lskich ryjów gnijących w okopach za to, żeby lewaki z rządu mogły ponarzekać na toksyczną męskość xD no już p0lski śmieciu, idź umieraj. Raus. Haraszo.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-14, 9:45 4
Jarosławkaczyński napisał/a:

IIwonka chętnie bym Cie zaprosił na kawe jeśli nie masz nic przeciwko. Miłego dnia! 🙂



I tak nie poruchasz, nawet kaleki
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-14, 11:14 1
avall napisał/a:

Możliwe, że mało ludzi na wózku twórca filmiku widział.
W bardzo wielu przypadkach wózek nie służy osobom całkiem niezdolnym do chodzenia. Widzę, że po podniesieniu gość nie wygląda na specjalnie stabilnego i szybkiego. Może np. mieć stawy i mięśnie w porządku a zerwane więzadła i skrajną niestabilność. Albo cokolwiek innego.
Może to być jakakolwiek dolegliwość, nawet szwy na brzuchu, których ma nie obciążać chodzeniem a może to moja wrodzona naiwność, że jednak nie żyjemy w do reszty skurwionym świecie.


Może też mieć raka i być na chemioterapii, wtedy człowiek daleko na nogach nie zajdzie, energii brak.
Setki możliwości.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-14, 11:30 5
baronturbina napisał/a:

Widzę że pobyt na Białorusi nauczył Cię dużo o przeciwniku. W Polsce też mamy taką apkę na szpiegów ruskich. Tak że zapraszam do kraju towarzyszu Dupov.



Nie, w Polsce nie ma takiej apki. Widzisz, więcej wiem o tej Twojej Ukrainie, niż Ty o mojej Polsce
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-14, 11:32 1
Każdy chce żyć a tego nie było stać lub nie mógł zostawić rodziny i uciec do judeopolonii XD
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-06-14, 11:46 4
tak patrioci maja walczyc za to zlodziejsko mafijno oligarstycznę gowno i interesy usa. Przeciez tą wojne to CIA wywołało, zresztą poczytajcie na wiki ileaks ile hamburgery wydalili za zorganizowanie majdanu w 2014, cos koło 5mld usd
Zgłoś
Avatar
merzwik019 2024-06-14, 12:03 1
pytolsky napisał/a:

Ja w tym czasie będę w normalnym kraju takim jak Czechy siedział i śmiał się z waszych głupich, p0lskich ryjów gnijących w okopach za to, żeby lewaki z rządu mogły ponarzekać na toksyczną męskość xD no już p0lski śmieciu, idź umieraj. Raus. Haraszo.



Ty nawet nie wiesz co to męskość eunuchu. Tłumacz sobie swoje tchórzostwo w taki sposób. Całe życie uciekaj jak szczur.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-14, 12:40 5
merzwik019 napisał/a:

Ty nawet nie wiesz co to męskość eunuchu. Tłumacz sobie swoje tchórzostwo w taki sposób. Całe życie uciekaj jak szczur.



No tak, prawdziwą miarą męskości jest śmierć w młodym wieku dla zasady, bo jakiś "piździk2137" (czy jak cię tam zwą) tak powiedział w internecie. Weź ty usuń tu konto i przeproś rodziców.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-14, 15:55 2
Siriuz napisał/a:

Nie, w Polsce nie ma takiej apki. Widzisz, więcej wiem o tej Twojej Ukrainie, niż Ty o mojej Polsce


Przestałeś być Polakiem jak dupę ruskim sprzedałeś i azyl na Białorusi dostałeś. Dupov jak z Bialorusci na konfederację głosowałeś?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-14, 16:03 1
baronturbina napisał/a:

Przestałeś być Polakiem jak dupę ruskim sprzedałeś i azyl na Białorusi dostałeś. Dupov jak z Bialorusci na konfederację głosowałeś?



Mogę się powołać na Ciebie jak będę chciał skorzystać z tego azylu? Znają tam Ciebie?
Na Zajączkowską z Konfederacji głosowałem, już dawno na nich nie głosowałem, ale byłem kiepsko przygotowany do tych wyborów. Bardzo liczyłem na Bartoszewicza, ale niestety nie było go na liście. A Ty gdybyś mógł głosować to na kogo byś oddał głos?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-14, 16:05
Siriuz napisał/a:

Mogę się powołać na Ciebie jak będę chciał skorzystać z tego azylu? Znają tam Ciebie?
Na Zajączkowską z Konfederacji głosowałem, już dawno na nich nie głosowałem, ale byłem kiepsko przygotowany do tych wyborów. Bardzo liczyłem na Bartoszewicza, ale niestety nie było go na liście. A Ty gdybyś mógł głosować to na kogo byś oddał głos?



Na Kurskiego ale niestety lewactwo i propaganda Zalenskiego zbombardowała jego wyborców i sfałszowała głosy.
Zgłoś
Avatar
ghostQ 2024-06-14, 17:19
czas tworzyć ugrupowania i zacząć tępić ten nowotwór, który lada moment zabije.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie