18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
arcyrockman 2014-01-26, 11:31 2
Za płonącego berkutowca zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Forczman 2014-01-26, 11:31 44
Proponuję nieco zmienić wygląd państwa po tych protestach:
Zgłoś
Avatar
pablo321 2014-01-26, 11:38 6
To jest walka o swoje prawa (swoją drogą słuszna czy nie - osobiście uważam, że ruskmi będzie im lepiej niż z eurodeputowanymi)! U nas w Polsce robią proste strajki, poskaczą z banerami, pokrzyczą na tuska i rozchodzą się do domu. Bierzmy przykład z Ukraińców - to jest walka o swoje!
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-01-26, 11:39 7
Weźcie, odpuście z tą Ukrainą. Tacy wielcy patrioci, że chcą żeby w Polsce było tak samo? Patrioci, a kurwa nie pamiętają już jak te Banderowskie ścierwa mordowały Polaków na Wołyniu? Nami się ktoś interesował - nie! Więc odpierdolcie się od Ukrainy. Krew się leje i niech się leje dalej. Dobrze im tak.
A co do rewolucji w Polsce, to w taki sposób, jestem na nie! Władzę może i trzeba zmienić, ale pokojowo. Na chuj siać zniszczenia i przelewać krew Polaków na darmo? Wystarczy głosować z głową, a nie odpuszczać wybory, czy siedzieć z dupą na emigracji i głosować na PO.
Trochę świadomej demokracji, a nie przemocy!
Zgłoś
Avatar
S................r 2014-01-26, 11:41 13
Co wy wiecie o rewolucji, banda dzieciaków chce się buntować, ale jedyne co potrafi robić w życiu to pluć jadem w internecie. Może czas dorosnąć? Mamy demokracje skur*ysyny. Każdy może organizować najróżniejsze, oddolne inicjatywy, praca u podstaw, uświadamianie tego społeczeństwa, dążenie do stworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Zamiast tworzyć podziały trzeba się jednoczyć i wybrać taką opcje polityczną żeby mogli reformować nie patrząc na opozycje i słupki sondażowe. A jak nie ma takiej opcji to należy ją stworzyć.

Wracając do rewolucji. To jest żywioł, ulice spływają krwią, a miasto spowija krwawa pożoga. Czytaliście "Przedwiośnie"? Nie wydaję mi się. To co się dzieje na Ukrainie to na razie chuliganka nacechowana politycznie, chociaż jest szansa, że taki Kliczko zjednoczy ten tłum, wskaże im cel i bez dalszej eskalacji uda się zreformować kraj. Wiem jednak, że Janukowycz to wyjątkowy skur*iel. Nie zdziwię się jak wyprowadzi wojsko na ulice, a wtedy aż boję się pomyśleć co się bedzie tam działo.

Swoją wypowiedź kierowałem głównie do 18 letnich, zbuntowanych nieudaczników, którzy nic nie wiedzą o życiu.
Zgłoś
Avatar
PawelS90 2014-01-26, 11:48
Wydaje mi się że na sadolu ludzie w większości nie wiedzą co piszą i nie maja do końca pojęcia o co sie tam dzieje. ''dobrze robią'' ''walczą o swoje'', ''chcą wyjebać rząd my też powinniśmy''. No spoko, tylko umyka wam to że połowa z tych protestujących to swołocz popierająca banderowców i UPA, i najchętniej znowu by wbili widły w jakiegoś Lacha. Walczą o swoje, fajnie i dobrze, szkoda tylko ze skończy sie na tym że rozjebia wszystko w pizdu opozycja nic nie zrobi po jest podzielona, mała a i do tego często antypolska, a nawet jak przejmie władze to po następnych wyborach i tak znowu wygra Janukowycz albo inny prorosyjski typ bo decyduje wschodnia prorosyjska Ukraina która najczęściej jest przeciwko temu co sie dzieje.
Zgłoś
Avatar
manieeee 2014-01-26, 11:48
jedyny minus tego co tam się dzieje to że Polska nie może wjechać tam czołgami i zając zachodniej części ukrainy. Druga sprawa że to nie ma szans powodzenia prawie cała wschodnia cześć ukrainy jest prorosyjska i tłum na majdanie jest mniejszością ukrainy.
Zgłoś
Avatar
PiPER 2014-01-26, 11:56
Ciekawe czy po obaleniu Ukraińskiego rządu rządy innych krajów zrozumieją że ludzie chcą spokoju, a za lekceważenie tego i ruchanie w dupala są w stanie oddać życie jak miało to miejsce nie raz w historii naszego kraju.
Zgłoś
Avatar
Wasilij_S 2014-01-26, 12:00 3
Tutaj jakby kogoś interesowało, to jest ta scena gdzie policja dostaje molotovami w łeb

dobrze chociaż że ich szybko gaszą
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2014-01-26, 12:01 3
Polski Majdan

Zgłoś
Avatar
D................d 2014-01-26, 12:04 1
@up
jaki kraj, taki Majdan.
Zgłoś
Avatar
Sashu2k12 2014-01-26, 12:09
Widzę, że na Ukrainie wyjście na ulicy jest jako protest, a w Polsce jak ludzie wyjdą na ulice jest nazwane to wandalizmem...
Zgłoś
Avatar
hennesi 2014-01-26, 12:09 2
A na huj nam ta zachodnia Ukraina? Żeby mieszkańcy warminsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego cieszyli sie, ze jest jeszcze Polska C? Przejąć te ziemie i w przyszłości sie z nimi pierdolic jak ruscy z czeczencami? Żeby Ukraińcy legalnie juz zajmowali miejsca pracy za jeszcze mniejsze stawki? Są tam jakieś konkretne złoża? Taki przyklad, jak Cie ledwo stac opłacać kawalerke to przeprowadzasz sie do m5?
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2014-01-26, 12:14
Ile kurwa jeszcze filmików będzie z tymi walkami....
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-01-26, 12:29 1
To my czynimy historię. My, zwykli ludzie. Każdy z nas.
Bo jeden człowiek może wiele!

To nieprawda, że każdy z nas jest mały, słaby, nic nie znaczący. Chcą, żebyśmy w to wierzyli.
Ale ich czyny świadczą odwrotnie. - Bo gdy ktoś zaczyna mówić za dużo, myśleć za dużo, lub bierze sprawy w swoje ręce, to nagle ma wypadek, popełnia samobójstwo, lub najzwyklej likwiduje się go.
A to tylko świadczy o tym, że każdy z nas może wiele zmienić. I że każdy z nas jest dla nich zagrożeniem. A pierwszym krokiem do bycia zagrożeniem jest ZACZĄĆ MYŚLEĆ.


Zmieniłbym tylko końcówkę wypowiedzi ś.p. Georga Carlina - "Ale rządzący nie chcą, żeby tak było!"

Jedrass napisał/a:

Ale się tam konkretnie tłuką .Tej kuli śniegowej już się nie powstrzyma .Protestujący zaczynają się organizować.Zdobywają broń i starają się zbroić na modłę prewencji organizując sobie tarcze i coś do ochrony ciała.Finał jeszcze przed nami gdy te kilka tys milicjantów aktywnie włączy się do akcji .Będzie jatka jak w średniowieczu .Tak właśnie sobie wyobrażałem zamieszki w Europie bez kitu.Jak rząd odpuści to będzie to dobitny przykład że te tłuste świnie da się zrzucić ze stołków.Tylko żeby kolejne knury nie zasiadły do koryta.Z ciekawością śledzę te wydarzenie bo w Europie to jest raczej precedens i możliwe że jest to początek czegoś większego.Media trąbią o tym ale wydaje mi się że się zagalopowały z tematem zastępczym którym jest Ukraina bo w tym momencie karmią nas tym czym by nie chcieli a od tak nie mogą przestać nadawać.



Zgadzam się. Ale rządzący na pewno też wiedzą o takiej możliwości. Dlatego pewnie będą się starali, żeby za cholerę do tego nie dopuścić.
Mam tylko nadzieję, że nie zrobią kolejnego Tiananmen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie