18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Czeski Kapral 2009-09-27, 0:11
traci dziewucha czas niepotrzebnie. nie prosciej byloby strzelic na piasku swastyke lub pentagram? reakcja publicznosci i "żiri" bylaby o niebo lepsza.
Zgłoś
Avatar
MrNirek 2009-09-27, 2:09
podziękujcie rosij bo nadal byśmy byli pod ich zaborem....
gdyby nie "solidarność"
Zgłoś
Avatar
Silvermoons 2009-09-27, 9:16
Niesamowite !

Historia życia i tragedii...
A nasi polacy i tak się jarają jakąś dziewczyną w polskim mam talent która trzęsie tyłkiem

NIE PRZECZĘ że to też talent bo niewiele osób na pewno tak umie no ale ludzie zlitujcie się...
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2009-09-27, 10:42 7
Macie tak zamknięte umysły... sadystyczna jest wojna, jest twarz usmiechniętej kobiety, a za chwile ta sama kobieta staje się biedakiem. Ostatnio obrazek jest bardzo sadystyczny - dziecko, żona i mąż po drugiej stronie na wojnie. Po prostu trzeba umieć patrzeć. Jak tak bardzo chcecie się dopatrzeć tutaj czegoś sadystycznego to właśnie m.in. to co napisałem. Tylko dla Was jak ktoś nie lamie reki to niesadystyczne. Ciemne masy...
Zgłoś
Avatar
wampirek 2009-09-27, 11:11 3
to co ta dziewczyna zrobiła to jest obraz tego czego dokonała wojna w całej Europie... zapytajcie dziadków jak to było a potem komentujcie że tego nie powinno być na sadistic... ;>
Zgłoś
Avatar
Darth 2009-09-27, 12:38
To jest niesamowite!!!!!! Na mnie wywarło to ogromne wrażenie większe nawet niż niektóre typowo sadystyczne motywy z tej strony. Jak dla mnie ta dziewczyna rządzi
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-09-27, 14:48
zziizzaa napisał/a:

możecie powiedzieć,że to nie jest sadystyczne [...]


paczek1262 napisał/a:

Macie tak zamknięte umysły... [...]


wampirek napisał/a:

zapytajcie dziadków jak to było a potem komentujcie że tego nie powinno być na sadistic...



Czyli co? Wrzucę Wołoszańskiego to piwo od Ciebie też dostanę? Bo nikt nie mówi że historia, którą przedstawiła nie jest piękna i w ogóle, ale TO NIE MIEJSCE NA TAKIE RZECZY!

Idź sobie na śmieszne obr..., tfu, na demotywatory. Tak trudno jest się dostosować? Masz tysiąc pięćset stron ze śmiesznymi i ładnymi rzeczami, tutaj zostaw to co ma być
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2009-09-27, 14:53
Mam wrażenie, że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Ale próbuj.
Zgłoś
Avatar
M................y 2009-09-28, 16:07 5
wampirek napisał/a:

to co ta dziewczyna zrobiła to jest obraz tego czego dokonała wojna w całej Europie... zapytajcie dziadków jak to było a potem komentujcie że tego nie powinno być na sadistic... ;>

niepotrzebnie to tłumaczysz sadystycznym głąbom bez realnego życia, których tylko "podniecają" kobiety z kutasem i sranie na siebie
Zgłoś
Avatar
kolka 2009-09-30, 13:23 1
ludzie może to sadystyczne nie jest, ale jest tak zajebiste, że sam rozumiem te koniety które uroniły łzy. Coś niesamowitego co ta dziewczyna stworzyła, a wy zamiast narzekać docenilibyście jej talent
Zgłoś
Avatar
djbii 2009-10-07, 10:08
Owszem to jest Metallica, tylko w przeróbce Apocalypticy.
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2009-11-04, 20:30
Coś pięknego... Udało się uronić łzę... Wojna jest bardziej sadystyczna niżeli wszystkie topiki z sadistica razem wzięte...
Zgłoś
Avatar
Kociodup 2010-09-05, 19:51
Najlepsze rzeczy na tym portalu to te, które NIE SĄ sadystyczne (w dosłownym znaczeniu tego słowa).
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2011-02-27, 10:14 12
fantastyczne dzieła wykonane z piachu

Zgłoś
Avatar
cracker10 2011-02-27, 11:48
Było w ukraińskim bodajże mam talent jest to na YT, powracając do tematu przewodniego jakim jest ten wycinek programu, czy to takie sadystyczne? może i tak tylko proszę powiedzieć z której strony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie