18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
nowynick 2014-04-15, 14:36 23
i dobrze sprzedajnej kurwie...

swoją drogą wczoraj w wiadomościach pierdolili od rzeczy, że większość milicjantów popiera separatystów...
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-15, 14:38 28
Bardzo dobrze! Po zakończeniu całej szopki powinien dostać medal z bonusami
Zgłoś
Avatar
Kierowca_Autobusu 2014-04-15, 14:50 3
I bardzo dobrze, powinni nie dopuscić do tego co stało sie na Majdanie, gdzie podburzony tłum był manipulowany przez nacjonalistów ukraińskich. Tak jak tam popełnili błąd i w pierwszym tygodniu nie wysłali na Majdan czołgów, to na Wschodzie już tego błędu nie popełnią
Zgłoś
Avatar
PrawdaJestJedna 2014-04-15, 15:08 233
Po pierwsze

Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj. No chyba ,że twój kraj jest w UE co jest jednoznaczne raczej z tym iż mieszkasz w województwie UE i jesteś traktowany jak niewolnik otumaniany propagandą. Ponadto jak ludność na terenach Ukrainy chce przyłączenia do Rosji to niech sobie dalej dąży do tego, w końcu większość jest zdania ,że za ZSRR było im lepiej. Nawet wojsko się buntuje i przechodzi na stronę okolicznej ludności... Co teraz mamy z polityki naszego "kochanego rządu i organizacji wspierających ludność Ukraińską"? Zwiększoną nienawiść Ukraińców do Polski z dodatkowym embargo ze strony Rosji i Ukrainy. Brawo! Więcej popierajcie te banderowskie ku*wy!
Jeszcze jedno, nie macie własnych spraw rodacy? Tak wam dobrze w naszej Polsce, że tylko w kółko o tych banderowcach? Zacznijcie wreszcie mówić o prawidłowych sprawach, i o tym jak nareperować nasz kraj, przy okazji wypieprzając te świnie z wiejskiej. Nie bądźcie zaślepieni tym gównem i zacznijcie myśleć o tym co ważne!
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2014-04-15, 15:16 24
U nas należało by tak zrobić z tymi, którzy obok naszych wieszają te niebieskie szmaty z gwiazdkami.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-04-15, 15:21 58
Capture the flag
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-04-15, 15:42 8
Biniu90 napisał/a:

U nas należało by tak zrobić z tymi, którzy obok naszych wieszają te niebieskie szmaty z gwiazdkami.



i z tymi, co wieszają żółto-białe i biało-niebieskie też !!!
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2014-04-15, 15:44 1
Zwierzęta nie ludzie. Ktoś powinien pierdolnąć wielką atomówkę na te wszystkie kraje Europy Wsch... oh, wait...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 15:44 1
Znaczy to tak- ja nie widzę, żeby ktoś kogoś zrzucał, widać tylko, że jeden leci . Pewnie się zjeb potknął i spierdolił. Po drugie- nie z budynku tylko z daszku nad wejściem... Tytuł brzmiał ciekawe a filmik nudnawy, nie warto klikać (przynajmniej krótki).
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2014-04-15, 15:45 10
Sram już tą jebaną Ukrainą. Niech się kurwa pomordują, gówno mnie to obchodzi. A te sprzedajne kurwy z wiejskiej zamiast siedzieć na dupie i się nie wtrącać, chcą żeby Polska im jeszcze pomagała. Przecież malutka i słabo wyposażona rosyjska armia nie ma szans z polską potęgą wyposażoną w najlepszy i najnowszy sprzęt naszej produkcji.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-04-15, 15:45 5
PrawdaJestJedna napisał/a:

Po pierwsze
Obrazek
Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj. No chyba ,że twój kraj jest w UE co jest jednoznaczne raczej z tym iż mieszkasz w województwie UE i jesteś traktowany jak niewolnik otumaniany propagandą. Ponadto jak ludność na terenach Ukrainy chce przyłączenia do Rosji to niech sobie dalej dąży do tego, w końcu większość jest zdania ,że za ZSRR było im lepiej. Nawet wojsko się buntuje i przechodzi na stronę okolicznej ludności... Co teraz mamy z polityki naszego "kochanego rządu i organizacji wspierających ludność Ukraińską"? Zwiększoną nienawiść Ukraińców do Polski z dodatkowym embargo ze strony Rosji i Ukrainy. Brawo! Więcej popierajcie te banderowskie ku*wy!
Jeszcze jedno, nie macie własnych spraw rodacy? Tak wam dobrze w naszej Polsce, że tylko w kółko o tych banderowcach? Zacznijcie wreszcie mówić o prawidłowych sprawach, i o tym jak nareperować nasz kraj, przy okazji wypieprzając te świnie z wiejskiej. Nie bądźcie zaślepieni tym gównem i zacznijcie myśleć o tym co ważne!



Wielki patriota, ale "Polaków" już z małej litery...
Zgłoś
Avatar
jv69 2014-04-15, 15:49 10


"Jebłem"cycki bo nie mogę wgrać innych zdjęć/gifów... Mam tylko 6 i nie mogę dodać więcej...

>>>HELP<<<
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-04-15, 15:59 5
ukrainę powinno się zbombardować, zaorać i zasiedlić na nowo normalnymi ludźmi a nie ukraińskimi zwierzętami
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-15, 16:04 7
Polskę powinno się zbombardować, zaorać i zasiedlić na nowo normalnymi ludźmi a nie polskimi zwierzętami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie