18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
fisielowykubek 2023-01-24, 21:57
Ludzie to robale
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-24, 22:01 1
zwierzak30 napisał/a:

"O neuropatii, zwanej również polineuropatią alkoholową, można mówić wtedy, gdy nastąpiło uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Skutkuje to najczęściej zaburzeniem przewodzenia bodźców czuciowych, autonomicznych i ruchomych. Jest to dość często występujące schorzenie związane z nadużywaniem alkoholu."
Kilku moich kumpli ma ten problem.Chodzą jak zombi a i tak dalej chleją.
Kilku już się nawet od chlania przekręciło.Jebał to pies,co chlanie robi z ludźmi.



To wszystko prawda

Zgłoś
Avatar
boogiehash 2023-01-24, 23:54 1
Polakowie tez tak robia
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-24, 23:57 12
boogiehash napisał/a:

Polakowie tez tak robia



Chyba u ciebie w domu
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-01-25, 4:21 1
U mnie na dzielni tak menele chodzili po denaturacie jak kiedys z ziomalami czas mierzylem jednemu bo czlapal do sklepu to odcinek 250m pokonywal w 53min.bo co chwile na tehj dupie odpoczywal.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2023-01-25, 7:24 9
Proszę uważać bo wielu tu sympatyków upA i banderyzmuuu jak zdążyłem się przekonać
Zgłoś
Avatar
Stob 2023-01-25, 10:44 1
Pełzanie do Polski hahahahaha. Leżę
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-01-25, 14:51 7
Quba23 napisał/a:

Proszę uważać bo wielu tu sympatyków upA i banderyzmuuu jak zdążyłem się przekonać



Też mnie dziwi ta fala miłości do tych nierobów.
Prawdopodobnie każdy z takich, ma w swoim domu kochanicę z ukr, którą potocznie nazywa pomocą domową.
Zgłoś
Avatar
TENERE 2023-01-25, 16:57 1
Insaner napisał/a:

Tylko czekać na oświadczenie rządu:
"Uwaga, w ostatnim czasie w sieci wykryliśmy wysoką aktywność rosyjskich agentów mających na celu fałszowanie wśród opinii publicznej prawdziwego wyglądu Ukraińców i przedstawianie ich jako ślimaków. Jest to dezinformacja obliczona na destabilizację państwa polskiego i element wojny hybrydowej."



DAMN RIGHT!!!
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2023-01-25, 18:12 5
Przecież są tacy co krzyczą w komentarzach żeby podpoerdalać do ABW tych co banderowcom nie chcą lizać wora. Choć to na 99% nie Polacy tylko jakieś kurwy co wcześniej czy później przywlokly się tu zza Buga. To tak jak z Polskimi najemnikami na Ukrainie, nagle się okazuje, że większość to jakiś co ma babę, dziecko, korzenie albo w jakiś sposób zafascynowany powiązany bądź zafascynowany tym narodem.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-01-25, 19:04 3
Zgłoś