18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
riffa 2024-04-14, 7:51 1
smc napisał/a:

Mnie u ukrywam najbardziej wkurwia że chcą pracować za mniej niż 7 koła na rękę.
Nie mają kredytów, leazingów, nie latają do fajnych miejsc, więc kosza życia mają małe.
Ale ja chce korzystać z życia, a nie wegetować jak oni.
Mnie nie starcza 7 koła nawet na podstawowe potrzeby. Ja jestem u siebie i chcę moją pęsję a nie ukraińską! To my jesteśmy w uni, a nie oni i to my mamy żyć na poziomie!



Powiedz to ludziom, którzy żyją za najniższą krajową albo swoim rodzicom, którzy zapewne pamiętają wcześniejszy ustrój. Od dobrobytu się w dupach poprzewracało. Korzystanie z życia to nie tylko wydawanie pieniędzy, ale z tak roszczeniową postawą raczej tego nie zrozumiesz...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-15, 2:59 1
Ostatnio w robocie słyszałem, że w jednym z centrów handlowych w stolicy jakiś klient wysrał się do kibla na ekspozycji. Inny nasrał za szafką hydrantową bo nie mógł znaleźć kibla. Takie obrazki mnie już nie zaskakują
Zgłoś