18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Kot1682 2024-04-12, 19:32 9
Bóg go pokarał za obżarstwo, gruby a i tak chce tylko więcej!
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-04-12, 19:50 2
chyba chinskie raczej
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-04-12, 20:02 1
ciekawe czy alkoholu próbował
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-12, 20:24 4
Co do rączki, to do buzi...
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-04-12, 21:10 3
Co za debil
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-04-12, 23:25 24
Najbardziej w ukraincach wkurwia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich skurwiałym językiem
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-04-13, 1:11 5
paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wkurwia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich skurwiałym językiem



od posługiwania sie jezykiem na kutasie to sa ich kurwy co napłynely na europe. U nas we firmie wiekszosc pracownikow chora po seksach z nimi a druga polowa oskubana z euro
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-04-13, 1:51 9
Black_Hole napisał/a:

od posługiwania sie jezykiem na kutasie to sa ich kurwy co napłynely na europe. U nas we firmie wiekszosc pracownikow chora po seksach z nimi a druga polowa oskubana z euro



A ty do której grupy się zaliczasz?



Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-04-13, 6:44 3
Don_Dyziotto napisał/a:

A ty do której grupy się zaliczasz?

Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.



Do obu.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-04-13, 13:23 1
paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wkurwia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich skurwiałym językiem



Najlepsze jak ukradliniec nie umie po polsku, a Polak odpowiada po rosyjsku
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-13, 13:41 3
@Flodzia

Tylko ze na filmiku mówią po angielsku, jak można nie odróżnić angielskiego od ukraińskiego


paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wkurwia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich skurwiałym językiem



Tej, a może oni do ciebie po angielsku, a ty i tak nie kumasz?
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-04-13, 15:12 1
Heliar napisał/a:

@Flodzia
Tylko ze na filmiku mówią po angielsku, jak można nie odróżnić angielskiego od ukraińskiego



Ruska kurwa z komentarza ledwo odróżnia j. polski od skurwiałego kacapskiego.
A komentarz w stylu ciot z konfederacji to wszystko na co stać ich wszystkie 6 komórek mózgowych.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-04-13, 22:52
Don_Dyziotto napisał/a:

A ty do której grupy się zaliczasz?

Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.



mam kobiete ale wszystkich nagabuje na oksany aby je pompowali
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-14, 1:23 2
Mnie u ukrywam najbardziej wkurwia że chcą pracować za mniej niż 7 koła na rękę.

Nie mają kredytów, leazingów, nie latają do fajnych miejsc, więc kosza życia mają małe.

Ale ja chce korzystać z życia, a nie wegetować jak oni.

Mnie nie starcza 7 koła nawet na podstawowe potrzeby. Ja jestem u siebie i chcę moją pęsję a nie ukraińską! To my jesteśmy w uni, a nie oni i to my mamy żyć na poziomie!
Zgłoś