18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Zakapturzony_Nalesnik 2021-04-17, 17:44
Pewnie dawała mleko z dupy strony.
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-04-17, 18:07 3
Kto pił taką krowę od rolnika ten jest gość
0,7 około 130 zł muuuu

Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-04-17, 18:40 15
W sumie to... mieli ją pchać przez wieś?
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-04-17, 19:30 3
Może to jakaś ichniejsza tradycja żeby virusa odgonić czy coś. Ciapaci to się ostatnio gównem rzucali.

#takasytuacja.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-04-17, 20:00 5
A niech tam ruskie ich odjebią
Zgłoś
Avatar
Zewłok666 2021-04-17, 20:18 5
dadar123 napisał/a:

W sumie to... mieli ją pchać przez wieś?



Niestety intelekt niektórych osobników nie pozwala im pojąć, że ci rolnicy coś musieli z tym truchłem zrobić, a trochę ciężko przewieść martwą krowę w bagażniku sedana.
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-04-17, 20:52 15
Jebani UPA-owcy pamiętają jak Polaków tak ciągali po wioskach. Mają to we krwi
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-04-17, 21:16 16
Zewłok666 napisał/a:

Niestety intelekt niektórych osobników nie pozwala im pojąć, że ci rolnicy coś musieli z tym truchłem zrobić, a trochę ciężko przewieść martwą krowę w bagażniku sedana.



Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac

Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i kurwa tydzień czasu leżała

na słoncu..ja pierdole jebało na 50 m ...ale jebało zgodnie z przepisami.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-04-17, 21:48
ququa napisał/a:

Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac
Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i kurwa tydzień czasu leżała
na słoncu..ja pierdole jebało na 50 m ...ale jebało zgodnie z przepisami.



chodzi o to by zwierzęta nie przychodziły do wsi zawsze miały jakieś resztki, a teraz nie ma dokarmiania należy UTYLIZOWAĆ i zwierzęta wchodzą do miast... odczują to wasze wnuki gdy dzik lub wilk żywcem je będzie zjadać, psy owce cielaki itd już są zagryzane jak ich zabraknie ....
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-04-17, 22:40 3
Banderowskie pomioty*
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-04-17, 23:42 7
ququa napisał/a:

Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac
Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i kurwa tydzień czasu leżała
na słoncu..ja pierdole jebało na 50 m ...ale jebało zgodnie z przepisami.



Byłem jesienią na grzybach i natknąłem się na truchło niedawno wyrzuconego dużego psa. Za równy tydzień też pojechałem na grzybki w to samo miejsce, myślałem, że będzie tam jebać jak sam chuj tym gnijącym psem. Okazało się, że została z niego tylko żuchwa i trochę futra, wszystko pięknie wyczyszczone. Jeszcze nawet dwie kanie wyrosły w tym miejscu
Zgłoś
Avatar
Sznita 2021-04-18, 0:03 5
Mentalnie to ukry bliżej Azji są niż Europy...
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-04-18, 0:05 1
Znowu Sosnowiec.
Zgłoś
Avatar
user84 2021-04-18, 0:06
Może nie wiedzieli że ta krowa padła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie