18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2022-04-13, 10:58 2
Grubą powinni dystrybutorem nakryć bo wierzga jak locha w obronie młodych.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-13, 11:30 13
A teraz pomyślcie jak by zmasakrowali złodziejstwo gdyby to było dwóch typów..
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-04-13, 11:39
"chętni proszę wysłać cv i podanie stopnia niepełnosprawności"
Zgłoś
Avatar
htp 2022-04-13, 14:14 6
W Odessie mieszka 30% Rosjan, ale to wszystko kryształowo uczciwi ludzie.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-04-13, 16:55 27
htp napisał/a:

W Odessie mieszka 30% Rosjan, ale to wszystko kryształowo uczciwi ludzie.



co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w chuj patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)

Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po chuj? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2022-04-13, 17:40 5
U
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w ch*j patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po ch*j? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta skurwiała nacja smieciarzy: ruskie kurwy.
Zgłoś
Avatar
rufusso 2022-04-13, 17:44 24
Jokerd napisał/a:

U
Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta sk***iała nacja smieciarzy: ruskie k***y.



ja Poznałem jednego ruska ktory za mnie wskoczył w mega akcje z Marokancami i nie pozwole obrazac kazdego z Rosji, są zwierzetami w wiekszosci ale to jakby gadac,ze kazdemu polakowi puszczała się matka a robiła to tylko Twoja. siądz a dupie i poczekaj do konca konfliktu jak cywilizowany człowiek a nie jak małpa ktora wbiegnie w paszcze krokodyla bo ktos tam wrzucił banana.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-04-13, 17:54 1
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w chuj patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po chuj? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



Widać to było za trudne co napisałem. Wprawdzie nie widzę sensu dyskusji, ale wyjaśnię - napisane na czole mają, że banderowcy (wiesz co to w ogóle znaczy?)? Mówią po rosyjsku, czy ukraińsku?
Zgłoś
Avatar
tolek01 2022-04-13, 17:55 9
Jokerd napisał/a:

U
Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta skurwiała nacja smieciarzy: ruskie kurwy.



pewnie nawet zadnego nie znasz pajacu , zaduzo telewizji sie chlopczyku naoglądałeś
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-04-13, 17:59 1
Mieszkam w Polsce i to jest właśnie największa patologia. Mógłbym być Niemcem i ruchać kurwy z Polski ale nie kurwa!!!! W następnym wcieleniu będę Diabłem i chuj ave 666. Na ten temat muszę z żydkiem pogadać tzn z jezusem
Zgłoś
Avatar
mycek_90 2022-04-13, 19:13
żaden grubej nie chciał łapać xD
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2022-04-13, 19:42 3
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w chuj patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po chuj? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



się prujesz ruska onuco! Szkoda, ze w UA tacy twardzi nie jesteście. a nie sorry jesteście - do kobiet i dzieci.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-04-13, 21:05 1
Tak jak na Ukrainie, przywiązać taśmą do latarni z gołą dupą
Zgłoś
Avatar
pentlik 2022-04-13, 21:08
Dziecko nie wielbłąd, też pić musi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie