18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Alonso 2024-08-26, 14:10 7
Słyszę w tonie komentarza dużo zazdrości, że Zakopane tak nie wygląda.
Zgłoś
Avatar
TaaRaaN 2024-08-26, 14:13 3
Wojna toczy się inaczej niż w 39” jak widać.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-08-26, 14:14 7
nie znam się ale sie wypowiem.. przypuszczam, że połowa hajsu w tym bukowe to od russkich a druga od żymian..
Zgłoś
Avatar
leonfun 2024-08-26, 16:05 8
Przecież ten cały Bukovel należy do oligarchy.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-26, 18:51 5
To miejsce tak wygląda od lat.
Nie wiem o co ci chodzi,że nie zbombardowały kacapy cię boli?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 19:55 1
lysymisio6969 napisał/a:

nie znam się ale sie wypowiem.. przypuszczam, że połowa hajsu w tym bukowe to od russkich a druga od żymian..



Dokładnie to samo chciałem napisać
Zgłoś
Avatar
obccy22 2024-08-26, 21:33 2
Bmwf10520 napisał/a:

To miejsce tak wygląda od lat.
Nie wiem o co ci chodzi,że nie zbombardowały kacapy cię boli?



Ale kogoś dziwi, że mają tam milionerów i miliarderów..? Nowość, że mają odwalone, na bogato jakieś miejscowości czy kurorty? Nie no jasne, wszyscy zaraz powiedzą, że to wszystko w tym mieście na filmie powstało w ciągu ostatnich dwóch lat. Ukraińcy niestety mentalnie są jak ruscy, korupcja, wszystko załatwiane pod stołem; umowy, kontrakty, biznesy etc... Liczy się to ile możesz w łapę dać i ile zapłacić za towar albo usługę, albo ile sam możesz zarobić bez pokwitowania, tak tam najczęściej się robi grube interesy. Dlatego ci odwiedzający tą wioskę tam to żadna nowość, mają argument w gotówce to i wojna ich nie interesuje, a wiadomo biedota wykrwawia się na froncie.
Zgłoś
Avatar
dupppppp 2024-08-26, 21:57 5
Hehe, oczywiście jak kraj biedny to nie może mieć jakiejś garstki bogatych ludzie, no po prostu nie może, przecież te osoby nie mogły wziąć tych samochodów w leasing, nie mogły pracować na zachodzie na nie, nie mogli dobrze inwestować swoich pieniędzy. A już na pewno te hotele nie są dla ludzi z zagranicy, no na pewno nie, bo wtedy napisy byłyby w cyrylicy
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-26, 23:09 4
Kurwa jak bym Borata z Polski oglądał. Wyjedzie taki z wiochy w świat i gały jak talary.
Zgłoś
Avatar
pigerman81 2024-08-27, 15:57 1
byłem tam ze dwa razy z 5 lat temu fajnie się rozwinęło, pamiętam 1500 pln za tydzień na nartach z pełnymi atrakcjami, a jak sie mieszka w kolejnej wiosce to polowe tego..
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-28, 18:26 2
Duża cześć Polaków ciągle myśli że Ukraina to mega zacofany kurwidołek gdzie ludzie sracz mają za chałupą a wode ze studni czerpią ale prawda jest taka że od pomaranczowej rewolucji interesy żydowskie dobrze inwestowało w rozwój.
Dlatego onucowych polaczkow tak bardzo dupa piecze kiedy Ukr jedzie lepszym samochodem, lepiej ubrany i znający 3 jezyki bo w tych trzech zwojach mozgowych wciąż nie może pojąc jak to możliwe że ukr też się rozwija.

[ Dodano 2024-08-28, 18:28 ]
dupppppp napisał/a:

Hehe, oczywiście jak kraj biedny to nie może mieć jakiejś garstki bogatych ludzie, no po prostu nie może, przecież te osoby nie mogły wziąć tych samochodów w leasing, nie mogły pracować na zachodzie na nie, nie mogli dobrze inwestować swoich pieniędzy. A już na pewno te hotele nie są dla ludzi z zagranicy, no na pewno nie, bo wtedy napisy byłyby w cyrylicy



Na zachodniej Ukrainie to kwestia czasu kiedy z cyrylicy przejdą na nasze litery bo już ten ruski mir i dobrobyt im dupami wychodzi i w końcu chą normalności.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-28, 23:48 3
Alonso napisał/a:

Słyszę w tonie komentarza dużo zazdrości, że Zakopane tak nie wygląda.



a ja jak słyszę kolejny filmik z tym jebanym lektorem AI, to mnie chuj strzela
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-29, 23:46
Zabawne, że etatowe banderowskie konta na sadolu jakoś skromnie i nielicznie udzielają się w tym wątku jaki to wspaniały kraj mają
Zgłoś