18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SnakePosen 2024-08-18, 3:23 1
Te kurwy z Ukrainy maja dobre , auta , dobre telefony wkurwią mnie to że banderowcy tak dobr,e sobie radzą, oni nie przyjechali do Polski pracować tylko kraść...
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-08-18, 6:06
jak słysze to ruskie szwargotanie to mi się nóż otwiera
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-08-18, 6:31 10
takamahi napisał/a:

Tak niech się bawią, głupsze rzeczy za dzieciaka na desce, rowerze, rolkach, łyżwach robiłem. Swoje za to w szpitalu odleżałem. dopóki nie cierpią postronni zabawa jest imo spoksik.



Może byś tak zabrał swoich braci Szoszonów i pojechał wreszcie na front Ukraińcu zapluty.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-08-18, 8:31 1
jarek11 napisał/a:

slava wielki putin, jebac upadline hahahahhaahhah upadlina jebana jest zawsze i wszedzie hahhahahah
zeby tych skurwysynow upadlincow nazdychalo jak najwiecej, dobry ukr to martwy ukr



Teraz w o w kurskim będzie pełno padliny ukraińskiej i ruskiej bo ruski nie pozwoli żeby bandera u nich siedziała. Kwestia tylko czasu
Zgłoś
Avatar
CzcigodnyAnioł 2024-08-18, 9:28 2
zawsze jak się ukraincowi dzieje krzywda to jestem zadowolony , nie ma wiekszych wrogów dla Polski i Polaków jak ukraincy
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-08-18, 9:40 1
Kurier mógł solidnie wycofać i rozjechać te jebane karaluchy.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-18, 10:12 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ajfon i hulajnoga pewnie kradzione bo te śmiecie raczej tego nie przywiozły od siebie z UPAdliny



Boli was sowieckie kurwy, że Ukraińców stać na ajfony i hulajnogi, co?

[ Dodano: 2024-08-18, 10:12 ]
ButujLewaka napisał/a:

zawsze jak się ukraincowi dzieje krzywda to jestem zadowolony , nie ma wiekszych wrogów dla Polski i Polaków jak ukraincy



a ja się cieszę za każdym razem gdy umiera twój rodak rosjanin.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-18, 10:19
Don_cziczi napisał/a:

Szmato upainska jesteś w Polsce więc mów po polsku!


To czemu wy będąc w Ukrainie gadacie w małpim języku? Powinno być prawo że sałdaty najeżdżające jakiś kraj muszą gadać w miejscowym języku bo jak nie to kolejna zbrodnia wojenna.
Zgłoś
Geraldinio napisał/a:

Boli was sowieckie kurwy, że Ukraińców stać na ajfony i hulajnogi, co?
a ja się cieszę za każdym razem gdy umiera twój rodak rosjanin.



Nie oceniaj innych przez pryzmat swojej matki
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-18, 10:41
Ustawka w chuj
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-08-18, 12:10 7
takamahi napisał/a:

Tak niech się bawią, głupsze rzeczy za dzieciaka na desce, rowerze, rolkach, łyżwach robiłem. Swoje za to w szpitalu odleżałem. dopóki nie cierpią postronni zabawa jest imo spoksik.



A chuj kogoś obchodzi twoja banderowska egzystencja i jej początki
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 12:45 1
Kutaw napisał/a:

Może byś tak zabrał swoich braci Szoszonów i pojechał wreszcie na front Ukraińcu zapluty.



Sam jedź bronić swojej mateczki rossji, możesz nawet wybrać miejsce gdzie wpierdol od wojsk Ukraińskich zbierzesz, bo już w twoim kraju hasają.

PhantomMask napisał/a:

A chuj kogoś obchodzi twoja banderowska egzystencja i jej początki



No, zawsze na Sadolu trafi się jakaś umysłowa ameba co się niesprowokowana do człowieka dopierdzieli. Cóż, zobojętniałem już na to.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-08-18, 14:51
Taka hulajnoga to koszt 20 tys. zł przynajmniej. Jak widać Polska to dobry kraj do życia
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-18, 15:12
Ale świetne zgranie w czasie, skierowanie kamery na koła i przejechanie po telefonie! 🤣. Oscar !!!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 17:22
jarek11 napisał/a:

slava wielki putin, jebac upadline hahahahhaahhah upadlina jebana jest zawsze i wszedzie hahhahahah
zeby tych skurwysynow upadlincow nazdychalo jak najwiecej, dobry ukr to martwy ukr



Musisz udowadniać, jak wielkim śmieciem jesteś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie