18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~tip.top 2012-01-17, 8:38 2
rockface123 napisał/a:

już wiem po co ludziom te mopy na głowie


Też mam mopa na głowie, ale nie wykorzystuje go do takich celów
Zgłoś
Avatar
G................y 2012-01-17, 8:47 2
to nie ona ?? :|

Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-01-17, 8:58 43
Tajlandia ? To może się pożegnać ze światem.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-01-17, 11:15 1
Tajlandia - bedzie czapa...
Zgłoś
Avatar
adekk 2012-01-17, 12:42
piwo za pomysł
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-01-17, 13:08 8
Na bank została wrobiona i o tym nie wiedziała.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-17, 14:23 3
Massdeath napisał/a:

Tajlandia ? To może się pożegnać ze światem.


W pojebanych krajach tego typu robią tak, że proponują kolesiowi żeby przemycił ileś tam czegoś. Jak mu się uda, dostaje tyle hajsu że do końca życia może leżeć chujem do góry. Jak mu się nie uda, to w najlepszym wypadku dożywocie, w najgorszym - czapa. Wóz albo przewóz, jak to się mówi...
Zgłoś
Avatar
wlochaty86 2012-01-17, 14:59
"łebska" kobita
Zgłoś
Avatar
rabbit777 2012-01-17, 15:07 20
W pojebanych krajach?
Kraje z karą śmierci są zajebiste! Nie to co kurwa tutaj, w tej "postępowej" pedalskiej europie... Coś Ci odpierdoli, zabijesz 50 ludzi to lecisz od razu na krzesło, czy przed pluton egzekucyjny. U nas dostaniesz najwyzej dożywocie zamienione na 20 lat wraz z pełnym utrzymaniem...(pomijam już norwegie gdzie mają domki jednorodzinne na wyspach) Ludziom sie w dupach poprzewracało. kurwa!
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-01-17, 15:07
Ma wrócić do kraju do aresztu, a to jest w Bangkoku na lotnisku. Przyłapali ją bo z dreda jej wystawał kox Murzyni są debilami, nawet szmuglować nie potrafią...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-01-17, 15:08
niech czarne ścierwo powieszą jak za dobrych starych czasów
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-17, 15:14 10
rabbit777 napisał/a:

W pojebanych krajach?
Kraje z karą śmierci są zajebiste!


Ja też jestem za karą śmierci, ale nie za przemyt. Nie przesadzajmy...
rabbit777 napisał/a:

w tej "postępowej" pedalskiej europie...


Jakbym siebie czytał... Przez wykrzywione pojęcie tolerancji i poprawności politycznej, prawo Europejskie to kpina... Tutaj wielokrotny morderca czy pedofil jest traktowany jak człowiek chory. Zamiast go zajebać, zamyka się go w więzieniu, gdzie warunki są lepsze niż w domu przeciętnego obywatela i jeszcze się go leczy i resocjalizuje za pieniądze ludzi.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-17, 15:20 1
Gdyby miała towar w czarnych opakowaniach pewnie by jej się udało.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-17, 15:23 3
zgadzam się z tobą BongMan weźmy pod uwage breivika zajebał pół wyspy i trafił do celi która wygląda jak mały wąski luxusowy pokoik w hotelu ;/ gdybym w polsce wszedł z karabinem do sejmu i po wypierdalałbym wszystkich a mieszkałbym w Norwegii? trafiłbym do celi z plazmą konsolą ps3 i chuj wie jeszcze czym a w innych krajach się nie pierdolą kradłeś? ucinamy rączkę, gwałciłeś? ucinamy chuja, zabiłeś ,zabijamy proste porządne surowe spartańskie prawo ale jakie kurwa skuteczne wiem wiem bluzgam co 3 wyraz ;/ ale przytłacza mnie polskie prawo gdzie pedofil dostaje 5 latek a morderca który zabił w swojej obronie kogoś bo nie wiem znęcał się nad nim psyhicznie nasyłał ludzi na niego i robił z niego gówno dostaje 25 lat lub dożywocie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie