18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
perun14 2022-09-06, 23:18 4
Ale spokój w głosie tej kobiety, aż niemożliwe.
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-09-06, 23:34
czy w takiej sytuacji jak ktos wchodzi pod linię strzału to samobójstwo nie jest? Niby celowe zachowanie ale z drugiej strony sam się nie zabija ale ktoś mu w tym pomaga Ah te moralne kwestię jest czy nie jest
Zgłoś
Avatar
woytasw 2022-09-07, 9:04 1
Podoba mi się te amerykańskie policyjne strzelanie - nikt się nie przejmuje, że w tle łażą ludzie, jeżdżą samochody. A pocisk gdzieś się musi zatrzymać...
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2022-09-07, 11:17 1
woytasw napisał/a:

Podoba mi się te amerykańskie policyjne strzelanie - nikt się nie przejmuje, że w tle łażą ludzie, jeżdżą samochody. A pocisk gdzieś się musi zatrzymać...



Gdyby mieli się pierdolić w tańcu tak jak w Europie, to już dawno by tam mieli małpi gaj. Patrzył byś na przejeżdżające auto, jak leci na Ciebie 130kg goryl na metaamfetaminie?
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2022-09-07, 13:57 1
ungubungu napisał/a:

Gdyby mieli się pierdolić w tańcu tak jak w Europie, to już dawno by tam mieli małpi gaj. Patrzył byś na przejeżdżające auto, jak leci na Ciebie 130kg goryl na metaamfetaminie?



No jakoś kurwa mają malpi gaj, malpie promocje, etc...
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-07, 19:43
Obiecali mu albo psychiatric unit
Albo że go zastrzelą
A on wybrał żeby go zastrzelili,
z resztą mu sie wcale nie dziwię, jakby wyjoł te ręce z kieszeni, albo klęknół, to by tylko uczyniło jego śmierć dłuższą i bardziej bolesna. Tak jest jak sie poddajesz śmieciom tego systemu.
Zgłoś
Avatar
asdik 2022-09-10, 23:35
brawa dla Policjantów i Policjantek!!~Szacun!!!
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2022-09-11, 0:51
asdik napisał/a:

brawa dla Policjantów i Policjantek!!~Szacun!!!



No właśnie chciałem o tym napisać. Elegancko, grzecznie i kulturalnie rozegrane. A nie darcie ryja "get on de grand ! szoł mi jor hends ! PEWPEWPEWPEWPEWPEW ! szoł mi jor hends PEW PEW PEW ! dont mułw ! szoł mi jor hends ! PEW PEW ! szots fajred."
Bardzo długo czekałem na taki filmik bo już zaczynałem myśleć, że tam serio do policji się idzie, żeby postrzelać do ludzi bezkarnie.
Zgłoś