18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zomos 2020-01-15, 22:11 1
Ucieli w najważniejszym momencie. Potem były latające talerze, wałek a może i srogi wpierdol sądząc po tuszy obdarowanej.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-01-15, 22:18 2
Debil....
Niech jej bieżącą wodę podłączy.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-01-15, 23:41 17
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Debil....
Niech jej bieżącą wodę podłączy.



Raczej kurwa geniusz, skoro sam zmajstrował takiego robota
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-01-15, 23:48
Myślałem że wibrator wyjmie :p
Zgłoś
Avatar
burnpiro 2020-01-16, 0:05 2
URAGE napisał/a:

Raczej kurwa geniusz, skoro sam zmajstrował takiego robota



Geniusz nie geniusz, u mnie na polibudzie były walki szczotkobotów Zajebista zabawa chociaż w obecnych czasach to pewnie byłoby to RC z jakimś AI na pokładzie a nie stara szczota z silniczkiem i 9V baterią.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-01-16, 1:22
Baby w okresie nic nie zadowoli i nie zbawi!
Choćby miała ujebać sobie nogę, na złość wszystkim wszyscy będziecie winni, a ona zostanie kulawa do końca życia. Nie oczekujcie, że doceni automatyczną szczotę...
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-01-16, 1:56 13
BrunerOvned napisał/a:

Baby w okresie nic nie zadowoli i nie zbawi!
Choćby miała ujebać sobie nogę, na złość wszystkim wszyscy będziecie winni, a ona zostanie kulawa do końca życia. Nie oczekujcie, że doceni automatyczną szczotę...



No to cienkim chuje jesteś robiony i kurwa życia nie znasz. Ja to robię sobie właśnie w okresie total wyzwania. Zadowolić babę. Ogólnie, przyznaję, przegrywam z kretesem, ale parę zwycięstw odniosłem. Na ten przykład ostatnio. Kupiłem 9 dużych czerwony róż, z hurtowni no bo taniej, tak po prostu, niby bez okazji. Ogarnąłem z grubsza chatę, pomyłem naczynia, zrobiłem jakomś tam kolacje i przywiozłem ją z popołudniówki. Potem poszedłem do kumpla testować bimbry. Taki pepsi czeladz, podlaski kontra podkarpacki ( podkarpacki wygrał i to z kretesem ). Żadnego pierdolenia rano nie było, miło i przyjemnie spędzone przedpołudnie, nawet się nie zająknęła, że jestem na kacu. Więc nie pierdol mi tu panie, że baby w okresie nie da się zadowolić. Da radę, tylko kwestia tzw. koszt/efekt.
Zgłoś
Avatar
Grzewho 2020-01-16, 6:49 20
Warchlak1920 napisał/a:

No to cienkim chuje jesteś robiony i kurwa życia nie znasz. Ja to robię sobie właśnie w okresie total wyzwania. Zadowolić babę. Ogólnie, przyznaję, przegrywam z kretesem, ale parę zwycięstw odniosłem. Na ten przykład ostatnio. Kupiłem 9 dużych czerwony róż, z hurtowni no bo taniej, tak po prostu, niby bez okazji. Ogarnąłem z grubsza chatę, pomyłem naczynia, zrobiłem jakomś tam kolacje i przywiozłem ją z popołudniówki. Potem poszedłem do kumpla testować bimbry. Taki pepsi czeladz, podlaski kontra podkarpacki ( podkarpacki wygrał i to z kretesem ). Żadnego pierdolenia rano nie było, miło i przyjemnie spędzone przedpołudnie, nawet się nie zająknęła, że jestem na kacu. Więc nie pierdol mi tu panie, że baby w okresie nie da się zadowolić. Da radę, tylko kwestia tzw. koszt/efekt.



Trochę to przykre, że musisz takie rzeczy odpierdalać żeby wyjść do kumpla ale hej, to przecież takie wyzwanie a nie bycie pizdą pantoflarzem
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-16, 9:04 2
Warchlak1920 napisał/a:

No to cienkim chuje jesteś robiony i kurwa życia nie znasz. Ja to robię sobie właśnie w okresie total wyzwania. Zadowolić babę. Ogólnie, przyznaję, przegrywam z kretesem, ale parę zwycięstw odniosłem. Na ten przykład ostatnio. Kupiłem 9 dużych czerwony róż, z hurtowni no bo taniej, tak po prostu, niby bez okazji. Ogarnąłem z grubsza chatę, pomyłem naczynia, zrobiłem jakomś tam kolacje i przywiozłem ją z popołudniówki. Potem poszedłem do kumpla testować bimbry. Taki pepsi czeladz, podlaski kontra podkarpacki ( podkarpacki wygrał i to z kretesem ). Żadnego pierdolenia rano nie było, miło i przyjemnie spędzone przedpołudnie, nawet się nie zająknęła, że jestem na kacu. Więc nie pierdol mi tu panie, że baby w okresie nie da się zadowolić. Da radę, tylko kwestia tzw. koszt/efekt.



O ja pierdole, chwalic się publicznie ze jest sie pod pantoflem. Kobiete mozesz jedynie poinformowac gdzie sie udajesz i to najlepiej SMS-em.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-01-16, 10:05
Grzewho
a po jakimś czasie, twoje zachowanie staje się rutyną, wtedy zobaczysz jaki opierdol dostaniesz za nieposprzątanie, lub foch za brak kwiatków w terminie
Zgłoś
Avatar
doktores 2020-01-16, 10:27 2
poligon6 napisał/a:

O ja pierdole, chwalic się publicznie ze jest sie pod pantoflem. Kobiete mozesz jedynie poinformowac gdzie sie udajesz i to najlepiej SMS-em.



Swojej kobiecie poligniot6 wystarczy jak szepniesz w czasie spowiedzi: "kochany proboszczu wyskakuję z ministrantami dzisiaj, ale obiecuję po powrocie chapnąć z jajami całego"
Kogo ty kurwa oszukujesz jebany wiejski podpalaczu psów? Ostatni raz nagą laskę widziałeś jak wam do kiosku na wsi cats'a dowozili.
Zgłoś
Avatar
Grzewho 2020-01-16, 10:52
edmund napisał/a:

Grzewho
a po jakimś czasie, twoje zachowanie staje się rutyną, wtedy zobaczysz jaki opierdol dostaniesz za nieposprzątanie, lub foch za brak kwiatków w terminie



.... i wtedy to naprawdę " total wyzwanie" żeby ją zadowolić i móc wyjść z domu teraz zaczynam rozumieć
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-01-16, 12:34 9
Połowa się wypowiada na temat związku jak nawet nie zaruchali. Jesteście zjebani a udajecie w internecie superbohatera.
Kobieta potrafi być kochająca jak i facet i obie strony potrafią to docenić. A wy kurwa jesteście kabanami z bagien. Dla mnie możecie żyć w gnoju i i gnić tam. Nie mam tolerancji dla buraków.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-01-16, 13:28 2
Grzewho, Tobie jeszcze odpiszę, bo temu twardzielowi z poligonu to nie ma sensu. Gość ewidentnie ma swój świat i niech sobie w nim żyje.

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i w jakim kontekście do kogo go pisałem. Ja rozumie, że społeczeństwo z upływem kolejnych lat głupieje, ale czytanie z zrozumieniem to nie jest chyba unikatową sztuką. Gdzie tam napisałem, że MUSZĘ coś robić.

Uwierz mi czy nie, ale obecnej kobiecie takie numery odpierdalałem, że chyba naprawdę mnie kocha, że jeszcze ze mną wytrzymuje. Dla kasy, urody ani długości poganiacza ze mną nie jest, bo w sumie nie ma dla czego. Nie będę się tu przechwalał jaki ze mnie samiec alfa i kozak, bo chuj to kogokolwiek obchodzi, ja nie z tych z twardzieli z poligonu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie