18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-04-22, 7:15 3
Przeczytałem ulice fantastico.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-22, 9:11 26
Miał maseczkę a to ważne w tych czasach. Grzecznie zesrał się w swoje gacie. Nie na ulicę! Postawa obywatelska godna naśladowania.
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-04-22, 10:28 3
Jedno jest pewne, że jak będą chcieli go wjebać do klatki i wywieźć do ZOO to nie będzie spierdalał.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-04-22, 10:35 1
Ale że co? że udaje hydrant i czeka na podłączenie?
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-04-22, 10:59 3
Oglądanie czarnuchów to strata czasu
Zgłoś
Avatar
sesz 2022-04-22, 11:07 11
Rzućta okiem na to : Philadelphia, Kensington Avenue

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-22, 12:10 5
M_A napisał/a:

Oglądanie czarnuchów to strata czasu


Oglądanie straty czasu to czarnuchy.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-04-22, 12:49 2
On tylko wzoruje się na naszym mistrzu, Adamie Małyszu.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-04-22, 15:35 1
Pierwsza, święta i niepodważalna zasada srania: ściągnij spodnie i majty.
Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2022-04-22, 16:52 1
niestety ale tak wyglądają stany w dużej mierze.Byłem w San Francisko to widziałem podobne sceny.Syf,kiła i mnóstwo czarnych osobników.Strach chodzić wieczorami po ulicy.
Generalnie taki są stany.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2022-04-22, 17:55 4
piotrszymek napisał/a:

niestety ale tak wyglądają stany w dużej mierze.Byłem w San Francisko to widziałem podobne sceny.Syf,kiła i mnóstwo czarnych osobników.Strach chodzić wieczorami po ulicy.
Generalnie taki są stany.



Bez przesady. Takie są tylko duże (wielomilionowe) miasta głównie w stanach w których przez cały rok jest ciepło np. w Kaliforni (przodują Los Angeles, San Francisco czy San Diego). Bezdomni w promieniu kilku tysięcy kilometrów migrują tam ze względu na wyższe świadczenia socjalne plus dobrą pogodę dzięki której mogą wegetować na ulicy bez ryzyka odmrożeń.
Jest jeszcze jedna rzecz, która te lokalizacje łączy - koszmarne ceny najmu mieszkań. Wśród totalnej patologii na ulicach można spotkać także normalnie pracujących zwykłych ludzi, którzy żyją w namiotach na chodniku bo nie stać ich na czynsz, albo zadłużyli się na ogromne pieniądze z powodów medycznych.

Te największe metropolie najlepiej omijać, w USA jest ogrom mniejszych spokojniejszych i ładniejszych miasteczek w których problem bezdomnych prawie nie istnieje. Dodatkowo nie śmierdzi tam jakby ktoś nasrał ci pod nos. Taki jest los wielkich miast, w Polsce na prowadzenie wysuwa się Warszawa w której oficjalnie mieszka około 2 mln ludzi, a nieoficjalnie pewnie z 2,5mln. Ceny mieszkań przez inflację poszybują w górę, kredyty staną się nieosiągalne, czynsze nieopłacalne i też będziemy mieli taki syf u siebie w kraju na ulicach
Zgłoś
Avatar
yunkie 2022-04-22, 18:03
Może to reklama Subaru Outback? Czarny humor
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2022-04-22, 18:26
Mmm opioidy xD
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2022-04-23, 0:01
Hera robi takiego lotosa
Zgłoś