18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Uliczne zabawy w Birmie
Flodzia • 2022-12-09, 09:26
Birmańska junta oskarżyła kobietę o współpracę z terrorystami, osądziła i wykonała wyrok śmierci.


2022-12-09, 09:31
Co jej do łba strzeliło tak leżeć na środku drogi, jeszcze ją coś przejedzie

2022-12-09, 09:43
Widać, że birmański "wymiar sprawiedliwości" działa ekspresowo, Nie pie**olą się z k***ami. Można? Można.
Tak na poważnie, ja pie**olę, kawałek mózgu z jednym okiem wyj***ło na ulicę.

2022-12-09, 10:17
I ten najbardziej waleczny kawałek suchej krakowskiej bije kobietę. Prawdziwy chlop

2022-12-09, 11:36
szkoda ze w polsce tak nie można

2022-12-09, 11:51
Wcześniej czy później zginą tak samo jak ona

Zasłużyła odstrzelic nie katować

2022-12-09, 11:52
Lincz na związanej kobiecie - nie mam pojęcia czym sobie wg nich zasłużyła, ale ich bym bez wyrzutów sumienia odj***ł na miejscu.
Tak już mnie wychowano i ukształtowano w tym ciemnogrodzie ale nic nie poradzę, tak to oceniam i ch*j...

2022-12-09, 11:55
Bydło na Ukrainie postępuje tak samo, ktoś zaciągnie za bardzo po rosyjsku, zaraz pada oskarżenie, że współpracuje z Ruskimi, przywiązują go do słupa i lincz...

2022-12-09, 12:02
Bydło pie**olone. Cywilizowane kraje mają broń atomową i dopuszczają do istnienia takiej dziczy.

2022-12-09, 12:31
Ogólnie koks, ale czemu nie hard? a róbmy papki z mózgu zwolennikom pie**olniętych prądem

2022-12-09, 12:32
Siriuz napisał/a:

Bydło na Ukrainie postępuje tak samo, ktoś zaciągnie za bardzo po rosyjsku, zaraz pada oskarżenie, że współpracuje z Ruskimi, przywiązują go do słupa i lincz...



Niestety tak jest od 2014 roku, każdy kto nie utożsamia się z Ukrainą i mówi po rosyjsku jest prześladowany lub mordowany jako "kolaborant", ale Polacy w to nie uwierzą nawet jakby Ukraińcy im rodzinę na własnych oczach zabili.

2022-12-09, 12:36
Kiedyś tak samo czarownice osądzali.. Patrząc na komentarze wyżej, mózgi niektórych od średniowiecza nie ewoluowały.

2022-12-09, 12:51
CheeseBeluga napisał/a:

Niestety tak jest od 2014 roku, każdy kto nie utożsamia się z Ukrainą i mówi po rosyjsku jest prześladowany lub mordowany jako "kolaborant", ale Polacy w to nie uwierzą nawet jakby Ukraińcy im rodzinę na własnych oczach zabili.



poljaki sie zdziwia jak im ukraincy za pare lat drugi Kijów zrobia a chłopaki z Azova po ulicach Wrocławia beda chodzic i napie**alać każdego kto jebie bandere haha nie żal mi was

2022-12-09, 13:06
jestemnikim napisał/a:

poljaki sie zdziwia jak im ukraincy za pare lat drugi Kijów zrobia a chłopaki z Azova po ulicach Wrocławia beda chodzic i napie**alać każdego kto jebie bandere haha nie żal mi was



Jedyny ratunek w Putinie?

2022-12-09, 13:24
CheeseBeluga napisał/a:

Niestety tak jest od 2014 roku, każdy kto nie utożsamia się z Ukrainą i mówi po rosyjsku jest prześladowany lub mordowany jako "kolaborant", ale Polacy w to nie uwierzą nawet jakby Ukraińcy im rodzinę na własnych oczach zabili.



Genu nie wydłubiesz. Nawe Niemcy byli przerażeni skalą ich zwyrodnienia. Używali ich do najczarniejszych robót, żeby wywołać zgrozę i przerażenie. Wyrąbywanie siekierami, dziubanie widłami to ich sport narodowy.

htp napisał/a:

Jedyny ratunek w Putinie?



Jakby nie było Putin wyleczył nas z kowida bez szczepionki, zlikwidował potencjalnie niebezpieczne dla nas państwo i rozj***ł gospodarczo Niemcy. Dziś kupowalibyśmy od Niemiec ruski gaz, a tak fryce mają puste zbiorniki. No i mamy pracowników. Nam brakowało 2-3 miliony ludzi do pracy.

Ukrainy już nie ma.