18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
SupremeLeader 2020-03-28, 15:07 8
To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpierdalasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij kurwa, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpierdalając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypierdali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.

To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpierdalasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij kurwa, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpierdalając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypierdali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-03-28, 15:26 7
SupremeLeader napisał/a:

To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpierdalasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij kurwa, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpierdalając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypierdali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.
To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpierdalasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij kurwa, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpierdalając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypierdali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.



Potwierdzam Nikt_nie zalewa Sadistica gównem,którego znaczna część ląduje w sucharach.Siedzę na portalu kilka lat ,a nie wrzuciłem ani jednego posta, bo nie mam czasu siedzieć całe dnie w internetach. Wchodzę tu żeby się rozerwć i krew mnie zalewa jak muszę przewijać coraz więcej syfu.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-28, 17:41 1
35i napisał/a:

Potwierdzam Nikt_nie zalewa Sadistica gównem,którego znaczna część ląduje w sucharach.Siedzę na portalu kilka lat ,a nie wrzuciłem ani jednego posta, bo nie mam czasu siedzieć całe dnie w internetach. Wchodzę tu żeby się rozerwć i krew mnie zalewa jak muszę przewijać coraz więcej syfu.



O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/

P.s.

Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.

P.s.2

Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!

P.s. 3

Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast chuja ?
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-03-28, 18:19 8
Nikt_nie napisał/a:

O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/
P.s.
Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.
P.s.2
Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!
P.s. 3
Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast chuja ?



Szczym ryj szczypior, skoro rację mają. Wrzucasz gówno, dużo. Piwa to nie wyznacznik przy takiej ilości. Zawsze jakieś tobie podobne klikną. Do tego fakt, masz teksty jak dzieciak.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-28, 18:37 1
Kamil3l napisał/a:

Szczym ryj szczypior, skoro rację mają. Wrzucasz gówno, dużo. Piwa to nie wyznacznik przy takiej ilości. Zawsze jakieś tobie podobne klikną. Do tego fakt, masz teksty jak dzieciak.



O kurwa, trzeci bez dystansu i poczucia humoru, ... to już zgromadzenie w chuj wam powiem.

Szkoda że nie potraficie się razem pośmiać tylko odrazu płaczecie. Chyba nie byliście w woju chłopy skoro uważacie to za dziecinne i wogóle jakieś takie chujowe.

Ludzie podobnie do mnie ? Spoko napewno fajne ,otwarte na "Codzienną dawkę czarnego humoru" jednostki.

Cieszę sie że mogę wam zapewnić jakąś rozrywkę w tych ciężkich czasach

Jak coś to pisać chętnie odpisze xD

Pozdro ciotki
Zgłoś
Avatar
35i 2020-03-28, 18:43 3
Nikt_nie napisał/a:

O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/
P.s.
Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.
P.s.2
Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!
P.s. 3
Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast chuja ?



"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Kolejny nolife żyjący tylko portalem. Co do cipki, to ja w odróżnieniu od Ciebie większość życia spędzam między ludźmi i nie mam czasu na całodzienne spędzanie czasu przed komputerem i wyszukiwanie gównianego kontentu. Wolę sobie wyjść na piwo z synem lub zięciem, ewentualnie na spacer z wnukiem. Aha, mam też hobby, które zajmuje mi trochę czasu i chodzę do pracy. Nie wiem czy wiesz co to jest praca, ale to coś takiego, kiedy Twoja stara wychodzi z domu na parę godzin i później przynosi pieniądze. Później za te pieniądze kupuje Tobie jedzenie i płaci za internet.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-28, 18:52
35i napisał/a:

"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Kolejny nolife żyjący tylko portalem. Co do cipki, to ja w odróżnieniu od Ciebie większość życia spędzam między ludźmi i nie mam czasu na całodzienne spędzanie czasu przed komputerem i wyszukiwanie gównianego kontentu. Wolę sobie wyjść na piwo z synem lub zięciem na piwo, ewentualnie na spacer z wnukiem. Aha, mam też hobby, które zajmuje mi trochę czasu i chodzę do pracy. Nie wiem czy wiesz co to jest praca, ale to coś takiego, kiedy Twoja stara wychodzi z domu na parę godzin i później przynosi pieniądze. Później za te pieniądze kupuje Tobie jedzenie i płaci za internet.



Haha śmiesznie sobie to wszystko wymyśliłeś, bujna wyobraźnia dziadku.

Hehe chuj mnie obchodzi Twoje życie osobiste, więc nie wiem na chuj się tam pocisz.

Nie będę się tłumaczył bo widzę że jesteś starym flakiem i trolem który myśli że wszyscy oprócz niego są dziećmi.

Na Twoim miejscu pojechałbym nad morze i przyzwyczajał się do piasku

Pozdro chłopie nie sraj żarem
Zgłoś
Avatar
35i 2020-03-28, 18:53 3
Nikt_nie napisał/a:

Haha śmiesznie sobie to wszystko wymyśliłeś, bujna wyobraźnia dziadku.
Hehe chuj mnie obchodzi Twoje życie osobiste, więc nie wiem na chuj się tam pocisz.
Nie będę się tłumaczył bo widzę że jesteś starym flakiem i trolem który myśli że wszyscy oprócz niego są dziećmi.
Na Twoim miejscu pojechałbym nad morze i przyzwyczajał się do piasku
Pozdro chłopie nie sraj żarem



Smutny jesteś, ale i tak Ci nie współczuję.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2020-03-28, 19:03
35i napisał/a:

Smutny jesteś, ale i tak Ci nie współczuję.



Nie ma czego , mam się dobrze
Zgłoś