18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
Avatar
Smutne_Oczy_Drobiu 2012-10-19, 23:18
To się wytnie akurat jest zajebiste. Kilka dobrych opcji tam mają. Polecam piątek. Przecież koleś jebie tam takie sentencje, że ja umieram. No ale narazie jeszcze zbyt wiele osób nie chwali, to trzeba zwać gównem. Dla zasady skurwysynu!. Koniec końców, to kosmita wozi się po mieście z trzema dupami, nie wy lamusy kurwa. Walikonie pierdolone, nic nie ma ciekawego do powiedzenia, to zamknąć jape śledzie i siedzieć na dupie. A czemu ten prowadzący jegomość się tak wozi? No bo tak i chuj. Co komu do tego, prowadzi jak na moje dobrze. Ale za monitorem się niewyjściowy ryj trzyma, to się dopierdolić trzeba. O kurwa jak ja bym bił. Rodzice powinni zabraniać dzieciom do 18 używać internetu dłużej jak godzinę dziennie. Bo gównieje łeb wiarze.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-19, 23:51
Dałem "Ignoruj" na to ścierwo, a i tak po jakimś czasie znowu to widzę. Wyjebać ten przycisk, bo i tak nie działa jak powinien.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-10-20, 0:04
mr_9mm napisał/a:

Dałem "Ignoruj" na to ścierwo, a i tak po jakimś czasie znowu to widzę. Wyjebać ten przycisk, bo i tak nie działa jak powinien.



A no w takim razie to hejtujemy.
Zgłoś
Avatar
MauMauMaurycy 2012-10-20, 2:03
Jak ja tek hipsterskiej kurwy nie lubie
Zgłoś
Avatar
kickinyo 2012-10-20, 8:37
co to kurwa za pedał z liceum, wkurwia mnie jego gatka
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-10-20, 10:26
no kurwa znowu ignoruj mi sie odznaczyło
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-10-21, 5:25
Smutne_Oczy_Drobiu napisał/a:

O kurwa jak ja bym bił.



Tak tradycyjnie : Chuja byś zrobił
Zgłoś