18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................n 2012-10-04, 13:04 17
tosiewytnie napisał/a:

A wy macie jakąś 'przyjaciółkę'?



Tak. Ma 5 palców i jest prawa.

btw. Dawajcie te materiały do poczekalni a nie od razu na główną. Ciekaw jestem ile z nich by w ogóle dostało 15 wymaganych piw...
Zgłoś
Avatar
Kóba 2012-10-04, 13:05 31
Jak mnie ten typ wkurwia...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-04, 13:16 2
Te filmy są chyba tylko po to robione żeby on miał pracę.
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2012-10-04, 13:17
@up to go też wkurw.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-04, 13:22 8
Kurwa znowu te cymbały wróciły na sadola...
A już był spokój z tym gównem.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-04, 13:23
To kurwa reklama? Czy na sadolu pojawili się równiejsi?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-04, 13:32 1
Są przyjaciółki ale nie miałem jeszcze takiej co nie chciała by się jebać bo jakimś tam czasie.
Zgłoś
Avatar
Donor 2012-10-04, 14:00 2
Skoro pyta się takich pedałków to sie nie dziwie, że mówią że ta przyjaźń jest możliwa....

Kurwa no jak zdrowy facet może nie chcieć przeruchać laski?
Zgłoś
Avatar
polux 2012-10-04, 14:42 1
Donor napisał/a:

Skoro pyta się takich pedałków to sie nie dziwie, że mówią że ta przyjaźń jest możliwa....

Kurwa no jak zdrowy facet może nie chcieć przeruchać laski?



Mylisz pojęcie "facet". Taki chłopaszek w oczach dorosłych kobiet jest zwykłym dupkiem i pajacem ubiegającym sie za potrzebami fizycznymi. Jak czegoś mu brakuje to niech idzie na tron i tam niech sobie załatwi sprawę.

Wkurza mnie takie cos że gdy jestem na imprezce i taki pewny siebie obszczymór strzeli wprost w moją twarz że chce sie ruchac. Co ja jestem? Blog przyjmujący ogłoszenia co komu sie chce?

Nawet jak bardzo mocno bym tego pragnęła i był by przymnie znajomy z dawnych lat to w życiu bym nie puściła wodze fantazji. Jedynie z mężem.

Kobiety i dziewczyny, chłopcy i faceci - nie ma przyjaźni damsko-męskich(i na odwrót)
Zgłoś
Avatar
lisza22 2012-10-04, 14:46
Renata Rączkowska pseudonim "Renia"
Zgłoś
Avatar
Bartors 2012-10-04, 15:39
polux napisał/a:



Mylisz pojęcie "facet". Taki chłopaszek w oczach dorosłych kobiet jest zwykłym dupkiem i pajacem ubiegającym sie za potrzebami fizycznymi. Jak czegoś mu brakuje to niech idzie na tron i tam niech sobie załatwi sprawę.

Wkurza mnie takie cos że gdy jestem na imprezce i taki pewny siebie obszczymór strzeli wprost w moją twarz że chce sie ruchac. Co ja jestem? Blog przyjmujący ogłoszenia co komu sie chce?

Nawet jak bardzo mocno bym tego pragnęła i był by przymnie znajomy z dawnych lat to w życiu bym nie puściła wodze fantazji. Jedynie z mężem.

Kobiety i dziewczyny, chłopcy i faceci - nie ma przyjaźni damsko-męskich(i na odwrót)



Oj nie zgodzę się, przyjaźń damsko-męska może istnieć, oczywiście pewne jest ze jedna z tych osób będzie chciała poruchać czy będzie o tym myślała ALE to nie będzie to żaden związek uczuciowy a jedynie chęć ruchania, tak samo jak z byle jakimi laskami w klubie na jedna noc, byleby poruchać. (no ok, nie każdy tak robi) Wiec przyjaźń MOŻE istnieć ale zawsze będzie jakaś tam ochota żeby zamoczyć.

No i są jeszcze laski totalnie aseksualne, tez kobiety nie? Ale nawet jakby Wam płacili to byście nie ruchali.
Zgłoś
Avatar
m................1 2012-10-04, 15:55
WTF. Ignoruję to ustrojstwo po raz 3 i znowu po czasie wraca -_-
Zgłoś
Avatar
z................o 2012-10-04, 16:10
polecam kliknąć znaczek "IGNORUJ" )
Zgłoś
Avatar
o................e 2012-10-04, 17:38
hipstery jebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie