18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pener 2012-05-14, 18:08
elvese1 napisał/a:

kurwa mać, ile razy mam jeszcze te pierdolone ustrojstwo ignorowac, co pare dni wyskakuje ponownie ...


ignorujesz ten jeden temat, nie da się ignorować wszystkich wstawek użytkownika
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-05-14, 18:12
EE @tosiewytnie jeszcze raz wstawisz jakiś głupi film i Cie zbanuje!
Zgłoś
Avatar
LeeL 2012-05-14, 18:12 2
tak naprawdy ino jedna dziołszka, która lubi wino można było by stwierdzić że rodowita hanyska, a reszta to jakies krojcoki, albo co gorzyj gorole
a co to hanysów jako naród, to bardzo wiele ludzi, szczególnie starszego pokolenia nie powie ci że jest Polakiem a Ślązakiem i oni właśnie marzą o autonomii Śląska, do ktorej Warszawka nigdy nie dopuści...
Jednym zdaniem, nie zrozumiesz tej mentalności jeśli się tu nie urodziłeś i wychowałeś. Basta
Zgłoś
Avatar
g................3 2012-05-14, 18:23
Ślązacy to nie jest żaden naród ... sam jestem ze Sląska i denerwuje mnie kiedy ktoś tak mówi.Generalnie Sląsk jest piękny i nie są to tylko brudne familoki no ale kurwa bez przesady... slązacy to Polacy,tacy jak ludzie z Mazowsza i Pomorza.A najbardziej denerwuje mnie nazywanie Polaków "gorolami.Czy na ziemiach odzyskanych tam gdzie mieszka ludność przesiedlona ze wschodu też są takie problemy ? Czy tylko u mnie na "Oberschlesien" ?
Zgłoś
Avatar
LeeL 2012-05-14, 18:26
Gorol to tylko takie nazwanie ludzi z poza śląska samo w sobie brzmienie tego słowa jest tkie troche obraźliwe, no ale tak sie przyjeło i tak jest to taki obcokrajowiec po śląsku
Zgłoś
Avatar
dzwiedz 2012-05-14, 18:39 1
Sosnowiec to jest najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy!!
Zgłoś
Avatar
Flagrydoo 2012-05-14, 18:41
Od kiedy Ślązacy to naród -.-
Zgłoś
Avatar
Skimciol 2012-05-14, 18:57 1
2:19 dziś jej na dupe na przystanku patrzałem
Zgłoś
Avatar
uzavixis 2012-05-14, 19:22
@djoshin

jak chcesz zablysnac to sie naucz pisac
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-05-14, 20:28
Ale pierdolenie, ja jestem ze Śląska i nie uważam, że to inny naród.

Coś mnie ciulacie.
Zgłoś
Avatar
SUBARUsportTEAM 2012-05-14, 20:45
Ta druga z tych czterech, widać po oczach, że lubi majtki ściągać przez głowę )
Zgłoś
Avatar
Kurzu 2012-05-14, 21:11
Po tych czterech dziewczynach od razu widać, że są z sosnowca...
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-05-14, 21:33
wypić i może potrafią... ale ducha puszczy nie próbowali...
Zgłoś
Avatar
Pan Żul 2012-05-14, 23:14
03:13 jaka dupencja ;D
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-05-14, 23:34
ja pierdoel i to właśnie jest tepota.. co cechuje naród? kultura, jezyk, tradycja , historia, sląsk jest jak katalonia w hiszpanii, nie poczuwa sie byc polska jak katalonia w hiszpanii, zreszta slask nuiejednokrotnie w historii byl osobnym panstwem, pomimo to nie odpierdalamy szopek jak np eta w kraju baskow, choz rzecza oczywista jest to ze cala gospodarke polska napedza slask, jest to wojewodztwo najbardziej wyksztalcoen , po mazowszu najbogatszem i nie ma tu zajebanych niemcow jak w opolski, ja jestem slazakiem ale czuje sie polakiem i nie mam zamiaru wstapywa do RAŚia (ruch autonomii slaska) ale jak widze jakis baranow z innych regionow bez wysztalcenia bez kasy i poimyslu na zycie ktorzy krytykuja nas slazakow to sie noz w kieszeni otwiera....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie