18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Na wstępie chciałbym napisać, tak wiem. Jest to sadistic kurwa, ale po obejrzeniu tego gówna nie mogłem się powstrzymać.
Cóż ja mogę dodać

Ja pierdole - To mogę napisać z całą pewnością. tak realistycznej animacji męskiej twarzy jeszcze nie widziałem. Artysta Chris Jones stworzył krótką animację, która zbliżyła się do granicy realizmu tak bardzo, że niemal ją osiągnęła.
Animator korzystał w swojej pracy z programów Lightwave, Sculptris, Krita, a całość dopracował przy pomocy Davinci Resolve Lite. Zresztą, jakiekolwiek słowa opisujące ten obraz wydają się zbędne kurwa.

Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-07, 0:06 4
Powstaje pytanie, po co?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2014-10-07, 0:07 7
Powoli to będzie stawało się standardem



quartz75 napisał/a:

Powstaje pytanie, po co?



Żebyś widział na co kasę od Ciebie z kieszeni wyciągają
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-07, 0:18 2
To to wiedziałem bez Ciebie. Ale i tak dzięki.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-10-07, 0:45
Mnie technologia zaczyna pomału przerażać.
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2014-10-07, 1:04 23
A za parę lat :

"Rambo 11" reż Sylwester Stallone
W rolach głównych:
Lightwave
Sculptris
Krita
Davinci Resolve Lite
Zgłoś
Avatar
Black Point 2014-10-07, 1:05
Robią to głównie do gier, co za tym idzie będzie potrzebny sprzęt, co za tym idzie daj hajs miej detale jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
Czarna_Koza_z_Borów 2014-10-07, 8:55 8
Pytanie tylko, czy uda się w końcu przekroczyć dolinę niesamowitości. Zainteresowanych odsyłam do google w poszukiwaniu tego terminu.
Zgłoś
Avatar
forshow 2014-10-07, 9:04
@ kambodia66:
obecnie DaVincie Resolve jest używany w znacznej większości produkcji filmowych - to program do korekcji barwnej. (Lite - darmowa wersja demo)
...do pełnego filmu brakuje Ci czegoś do spięcia efektów i montażu liniowego: proponuje After Effect oraz PremierePro.
Zgłoś
Avatar
ari38 2014-10-07, 9:11 2
Czarna_Koza_z_Borów napisał/a:

Pytanie tylko, czy uda się w końcu przekroczyć dolinę niesamowitości. Zainteresowanych odsyłam do google w poszukiwaniu tego terminu.



Ty chujku, a miałem właśnie zacząć pracować...

forshow napisał/a:

@ kambodia66:
...do pełnego filmu brakuje Ci czegoś do spięcia efektów i montażu liniowego: proponuje After Effect oraz PremierePro.



Jakby filmy były montowane liniowo, to chyba dziś byłyby na poziomie "Wjazd pociągu na stację w Ciotat" braci Lumiere. Nieliniowo, czyli, że w każdej chwili możesz coś zmienć, obejrzeć, poprawić dodać, odjąć.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-07, 9:13
Jak to po co? Aby stworzyć gwiezdne wojny bez aktorów, a jeśli nie to chociaż "Dlaczego ja?" albo coś w tym stylu
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-10-07, 9:58
na moje to od razu widac ze animacja
Zgłoś
Avatar
kamil062 2014-10-07, 10:12 2
Widziałem coś takiego już pare lat temu, z twarzą jakiejś kobiety. Dla uzdolnionych grafików dziś to nie jest wielki problem.
Zaskoczony bym był jakby komuś się udało renderować taką grafikę w czasie rzeczywistym bez korzystania z superkomupterów.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-10-07, 11:07
Kurwa, Adbuster jak żywy.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-07, 11:30
aczkolwiek "kurwa" bylo konieczne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie