18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
x................s 2012-09-10, 17:54
AparaciK! napisał/a:


. A na pewno nam, kibicom bliżej do patriotyzmu niż takim piknikom jak Ty.



Widzę, że potwierdzasz to co napisałem. Smart one. Samozwańczy patrioci.
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2012-09-10, 17:55
Kurwa... Kazdy jeden pierdolony filmik z kibicami i zaczyna sie na nowo ta sama dyskusja, ktorej wynik jest zawsze ten sam - gowno. Kibice bohaterami, kibice patologia, kibice to, kibice tamto. Jeszcze zaraz ktos sie wpierdoli z polityka. No i oczywiscie trzeba jeszcze dojebac Powstanie Warszawskie, a z drugiej strony dopierdolic lzawa historyjke o tym, ze jakis "hool" w szaliku dojebal znajomemu znajomej kolegi z forum akwarystycznego. Chuj wam na grob wszystkim! Jak nie zrownacie dowolnej idei z gownem, to dojebujecie wielkie ideologie. Kurwa, czy w tym kraju wszystko musi byc czarno-biale?

Przepraszam za brak ogonkow...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-10, 17:55
AparaciK! napisał/a:



To kim w takim razie dla Ciebie jest `kibic`?
Ty.



to, że zapierdalasz na meczyk to gówno mnie obchodzi, równie dobrze możesz walić konia w domu ale te publiczne na siłę pokazywanie jacy wielcy patriocy z was to śmiechu warte.
Zgłoś
Avatar
Fenrin 2012-09-10, 18:49
Apel do kibiców: Skończcie panowie, bo jak ktoś jest baran, to jest baran i baranem pozostanie. Nie ma co ich na siłę przekonywać - jak kolega wyżej napisał - dla nich wszyscy, którzy mają kibicowski szalik to jedno i to samo, więc oto dowiadujemy się, że ultrasi napierdalają się po mordach... Debila się, proszę ja was, nie przekona - ja na mecze nie chodzę bo sam się w tej społeczności nie widzę, ale potrafię uszanować, ba! podziwiam to co robicie.
A jak ktoś się uprze, żeby każdego obrzucić gównem to i tak będzie robić i nie ważne są argumenty. Także tego, dajcie sobie luz, niech się wykrzyczą bo frustracja, że jadą kolejny rok na ręcznym, bierze górę
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-10, 18:53
Fenrin napisał/a:

Apel do kibiców: Skończcie panowie, bo jak ktoś jest baran, to jest baran i baranem pozostanie. Nie ma co ich na siłę przekonywać - jak kolega wyżej napisał - dla nich wszyscy, którzy mają kibicowski szalik to jedno i to samo, więc oto dowiadujemy się, że ultrasi napierdalają się po mordach... Debila się, proszę ja was, nie przekona - ja na mecze nie chodzę bo sam się w tej społeczności nie widzę, ale potrafię uszanować, ba! podziwiam to co robicie.
A jak ktoś się uprze, żeby każdego obrzucić gównem to i tak będzie robić i nie ważne są argumenty. Także tego, dajcie sobie luz, niech się wykrzyczą bo frustracja, że jadą kolejny rok na ręcznym, bierze górę



czytasz, ze zrozumieniem? wkurwia mnie tylko ten ich wymuszony patriotyzm na pokaz, a że ktoś sobie po mordach daje to elegancko, sam czasami lubię komuś zajebać w łeb, żeby spał.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-09-10, 19:45 2
drą mordę i rzucają petardami, na chuj to komu
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-09-10, 19:47
Wy się kłóćcie a ja poproszę o tytuł bo mi się ten dubstep podoba....A i jeszcze poproszę o egzorcystę od dubstepu.Z góry dzięki.
Zgłoś
Avatar
afgan666 2012-09-10, 19:49
coś pieknego
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-09-10, 19:53
0:07 praca prawdziwego kibica
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-09-10, 19:53
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że to co ma miejsce na murawie, a to co na trybunach... to dwie różne, zupełnie nie związane ze sobą sprawy? Tak jakby rozgrywający się mecz był tylko motywem do spotkania się, a sama ultrasowa maskarada mogłaby się bez niego spokojnie obyć. Takie "kibicowanie dla samego kibicowania".
Zgłoś
Avatar
Fraze 2012-09-10, 19:56
To MY nadajemy kolorytu polskiej piłce ! Ave Ultras ! Leci solidne piwo
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-09-10, 19:57
chujstwo jakich mało ciulać się za klub czysta patologia jak dla mnie... rozumiem żeby Polak z Ruskiem sie napierdalał.. ale między sobą się kibice ciulają bo ten jest za Gieksą a ten za Ruchem przecież to śmieszne jest
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-10, 19:57
Nuta to "Audiomachine - Guardians At The Gate (Access Denied Remix) Remix clip Cup Lviv" (przepisane ze źródła ), a co do produkcji widzę że udało mi się nakręcić spiralę bezsensownej polemiki. Cóż, jedni drą mordę do monitora bo nie mogą przejść kolejnego levelu i wyżywają się na klawiaturze, inni drą mordę dla ukochanej drużyny i wyżywają się na białych kaskach.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-09-10, 20:01
up dzięki za nutę a gdzie egzorcysta??
Zgłoś
Avatar
gosucherry 2012-09-10, 20:03
Pytanie jaką częścią kibicowania jest rozjebywanie barierek, czy wrzucanie rolek na boisko ? Skakanie po krzesełkach, wyrywanie ich i łamanie. Już dawno się w tym zatracili.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie