18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ulubiona zabawa genialnego żółwia
S................x • 2012-10-18, 18:56
Obecnie wiele osób młodszego pokolenia atakuje ten cudowny serial.
Ja i rzesza fanów na całym świecie między innymi dzięki niemu wyrośliśmy na porządnych ludzi.
Tutaj mamy naukę prosto od mistrza sztuk walki, Genialnego Żółwia, który pokazuje, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze, niż danie komuś w mordę.

Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2012-10-19, 2:12 1
oglądałem tą bajkę i wspominając ją uważam, że jest głupia, mało rozwijająca. polecam ren & stimpy
Zgłoś
Avatar
Yaniu 2012-10-19, 3:31 3
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-10-19, 3:52 2
krycheuszos napisał/a:

Ja nie ogarniam kurwa jak można powiedzieć złe słowo na tak cudowne anime i patrząc na to co teraz dają dzieciakom w tv to cycki opadają. Jak obie przypomnę sceny walki "Songa" z Bubu czy Frezerem lub Gohana z Komurczakiem to wydaję mi się jak bym był w podstawówce i zapierdalał prosto ze szkoły by zdążyć na 15 by usiąść przed telewizorem i zapomnieć chociaż na chwile o wszystkim i cieszyć się tym jak Songo spuszcza wpierdol każdemu. Jak dla mnie całe DB jest idealne, niepowtarzalne, wyjątkowe i magiczne!



Czytając to co napisałeś nadal mam wrażenie że jesteś w podstawówce. "komÓrczak". Songo nie "spuszczał wpierdolu każdemu", najwidoczniej oglądaliśmy zupełnie co innego.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-10-19, 7:40
chuja tam, nie ma się co za bardzo podniecać, fajna bajka, oglądało się, powspominać można, uśmiechnąć się, ale kurwa, bez przesady, to nie jest jakiś wielki ideał. Moja mama nadal mnie nienawidzi za to że to oglądałem "znowu to gówno oglądasz" i chuj^^"
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-19, 11:04 4
DragonBall to jedno z nielicznych anime, które lubię i szanuję
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2012-10-19, 14:33
chińskie bajki
Zgłoś
Avatar
wojtas2112 2012-10-19, 17:53 1
dajcie jakiś zbiorczy na DragonBall, bo co za dużo to nie zdrowo...
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-21, 23:31
Znowu to gówno. Przestańcie to szerzyć w necie, bo to jest równie kretyńskie jak te posrane, pedalskie kuce. Won z tym syfem z sadola.
Zgłoś