18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ulubiona zabawa genialnego żółwia
S................x • 2012-10-18, 18:56
Obecnie wiele osób młodszego pokolenia atakuje ten cudowny serial.
Ja i rzesza fanów na całym świecie między innymi dzięki niemu wyrośliśmy na porządnych ludzi.
Tutaj mamy naukę prosto od mistrza sztuk walki, Genialnego Żółwia, który pokazuje, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze, niż danie komuś w mordę.

Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-10-18, 19:02
Dostawanie w ryj?

Mogłeś się chociaż wysilić i po polsku znaleźć.
Niemniej browar za zboczonego dziadka jest.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-18, 19:13 3
Cytat:

Dostawanie w ryj?



Chciałeś być dowcipny, czy co?

Loki91 napisał/a:

Mogłeś się chociaż wysilić i po polsku znaleźć.



Polska (a raczej francuska z polskim lektorem) wersja jest ocenzurowana, nie przypominam sobie tej sceny w wersji, która trafiła na kanał RTL7.
Jak ktoś obejrzy ten serial w wersji japońskiej, to tak, jakby odkrywał Dragon Balla na nowo. Zupełnie inny klimat, sceny, których nie było w wersji francuskiej, niektóre nawet nie ze względu na drastyczność czy podteksty erotyczne, ale bo tak i już. Polecam zatem każdemu.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-10-18, 19:30 4
Nowe wcielenie obrońców krzyża? Wolność słowa ma to do siebie, że daje nam prawo parodiowania wszystkiego na wszelkie możliwe sposoby. Również Dragon Balla i wydaje mi się, że ośmieszasz się wstawiając tutaj taki filmik. To nie jest portal obrońców anime z tego co wiem.

A teraz możecie mnie zjechać za to, że nie bronie waszego ukochanego anime.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-10-18, 20:38 4
Miałem na myśli raczej totalny bezsens tej sceny. Dla niewtajemniczonego to zwykły stary dziadek, który napastuje seksualnie jakąś cizię. Super nauka od Genialnego Żółwia(swoją drogą ktoś miał nieźle najebane w bani żeby takie "imiona" wymyślać).
Ciekawe masz w życiu priorytety

A już najbardziej mnie rozpierdalają te teksty o tym, że DB wychował Was na porządnych ludzi To tak jakbym miał powiedzieć, że dzięki kakao(tego do picia, żeby nie było, że mam jakieś smutne przeżycia) moje życie stało się lepsze. Hejtuj śmiało, żem z gimbazy, jestem gotów.
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-10-18, 21:17 121
Kris LaMuerte napisał/a:

Nowe wcielenie obrońców krzyża? Wolność słowa ma to do siebie, że daje nam prawo parodiowania wszystkiego na wszelkie możliwe sposoby. Również Dragon Balla i wydaje mi się, że ośmieszasz się wstawiając tutaj taki filmik. To nie jest portal obrońców anime z tego co wiem.

A teraz możecie mnie zjechać za to, że nie bronie waszego ukochanego anime.


Loki91 napisał/a:

A już najbardziej mnie rozpierdalają te teksty o tym, że DB wychował Was na porządnych ludzi To tak jakbym miał powiedzieć, że dzięki kakao(tego do picia, żeby nie było, że mam jakieś smutne przeżycia) moje życie stało się lepsze. Hejtuj śmiało, żem z gimbazy, jestem gotów.

Zgłoś
Avatar
lasyk 2012-10-18, 22:36 5
Błagam.. Weźcie wsadźcie sobie tego dragon Chuja w dupę. Amen..
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-18, 22:48
Kris LaMuerte, Loki91, - pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-10-18, 23:39 2
Ale ja nie rozumiem, po chuj one się tak wkurwiają???!!!! No przecież podejdę, pomiętoszę i se pójdę...

...głupie baby
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-10-18, 23:41
Nurkował w cyckach dla cyborga
Zgłoś
Avatar
vastolorde 2012-10-18, 23:43 1
Loki91

Właśnie dobrze, że jest po japońsku bo ten francuski dubbing to take gówno jakich mało( choć hiszpański to wogóle przebija wszysko jeśli chodzi o szajs)
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-10-18, 23:52
Tak zwana "motorówka"
Zgłoś
Avatar
krycheuszos 2012-10-19, 0:10 16
Ja nie ogarniam kurwa jak można powiedzieć złe słowo na tak cudowne anime i patrząc na to co teraz dają dzieciakom w tv to cycki opadają. Jak obie przypomnę sceny walki "Songa" z Bubu czy Frezerem lub Gohana z Komurczakiem to wydaję mi się jak bym był w podstawówce i zapierdalał prosto ze szkoły by zdążyć na 15 by usiąść przed telewizorem i zapomnieć chociaż na chwile o wszystkim i cieszyć się tym jak Songo spuszcza wpierdol każdemu. Jak dla mnie całe DB jest idealne, niepowtarzalne, wyjątkowe i magiczne!
Zgłoś
Avatar
lie 2012-10-19, 0:12 3
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-10-19, 0:30
Mathiuser pozamiatał. Mistrz!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie