18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Murzyn bije Irola - teraz popularne
🔥 Partyzancka zmyłka - teraz popularne
Avatar
K................t 2020-01-28, 21:33 3
Jeszcze tylko komentarza Tadeusza Drozdy tu brakuje.
A filmiku jak ktoś na grabie staje nie masz?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-01-28, 21:38 8
O Kurwa jaki brzydki pies. Nie ma piffa bo i za co?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-01-28, 22:04 1
Pies w domu. Nie u poligona.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-28, 22:06 53
Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-01-29, 0:48 1
Snore to chrapanie gościu...
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-01-29, 1:53 3
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



Nie rozumiem jak można takie psy lubić... Jest wiele pięknych psów i mądrych, nie jak te szczury i genetycznie ułomne paździerze...
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2020-01-29, 7:31 5
~T3RMINATOR napisał/a:

O Kurwa jaki brzydki pies. Nie ma piffa bo i za co?



Pierdolisz zajebisty piesior!!!
Zgłoś
Avatar
Xvier 2020-01-29, 13:51 5
Metyl30 napisał/a:

pie**olisz zajebisty piesior!!!



Tyle że dobierany przez pokolenia tak, że jeśli go nie zoperujesz to będzie chrapać. Kupił se chrapiącego psa, a teraz geniusz nagrywa filmiki w których narzeka że mu kurła pies chrapie...
Zgłoś
Avatar
karakal 2020-01-29, 16:39
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



Obok mojej chaty jakiś rurkowiec wlecze się wieczorami z takim spasionym czymś na smyczy. Moja dziewczyna jak zobaczyła, powiedziała, że ze świnią by lepiej wyglądał.
Zgłoś
Avatar
jebniętykrystian 2020-01-29, 17:07 3
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



Kurwa to tak jak ty
Zgłoś
Avatar
dariusy 2020-01-29, 23:05
karakal napisał/a:

Obok mojej chaty jakiś rurkowiec wlecze się wieczorami z takim spasionym czymś na smyczy. Moja dziewczyna jak zobaczyła, powiedziała, że ze świnią by lepiej wyglądał.



Bo wcześniej chodził z Twoją dziewczyną, ale wybra ł tego psa.
Zgłoś
Avatar
patryk00999 2020-01-30, 9:28
Co to za rasa? Nie znam się na psach
Zgłoś
Avatar
Chasm 2020-01-30, 11:17
Te psy mają najwięcej wad genetycznych, ja bym ich zakazał, jestem człwowiek spokoju bo w życiu za dużo zła przeżyłem to się nie denerwuje dlatego bez stresu wbiłbym w serce mu nóz powoli i każdym z ras z chorobami robionymi mnożonymi przez człowieka chujała, buldogi, wszystkimi wadami wrodzonymi taka czysta byłbym hitlerem dla tych mutantów, nie żebym był że był za kotami ale jak je sie miesza to dałna nie maja, a niektóre psy mieszane jak te cininie w gałkach ocznych za duże itp. Nie wiem jak stalin sowietów motywował ale co wam powiem zabijajcie w imie pana.
Zgłoś