18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
gandioh 2011-09-17, 13:57 1
@Koli

Ne perdol, jesteś za głupi ,żeby mieć broń. Albo byś nie przeszedł testów psychicznych albo by Ci wypadła z majtek na karuzeli na placu zabaw.

A warto dodać ,że ten typ który ugryzł piach wcześniej chciał innego kolesia odjeba*
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-09-17, 14:05
Koli napisał/a:

Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.



Taa ... człowieku przestań zalewać tematy spamem ... nie wiem po co to robisz, jeżeli dla to śmiechu to nie wychodzi. Robisz tylko offtopy ...

Dziwne, że jeszcze moderatorzy się z to nie zabrali.
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-09-17, 14:22
Koli napisał/a:

Zawsze noszę ze sobą broń palną




Faktycznie jak z niej palniesz to boli
Zgłoś
Avatar
KetchupLudojad 2011-09-17, 23:28
chodźcie na ręce krakowskie kurwy odmieńce
Zgłoś
Avatar
krycha7 2011-09-18, 0:39
@Ravager nie pierdol o patriotyźmie, bo przykładowo w Brazylii używają broni palnej, a chuliganka tego typu jest w wielu, wielu krajach, no ale jak się jest marnym patriotą, to każdy powód jest dobry, by ponarzekać na kraj, pewnie wszystkiemu winny jest Biały Orzeł w koronie...
Zgłoś
Avatar
Jagang 2011-09-18, 14:21
Koli napisał/a:



Zawsze noszę ze sobą broń palną, więc nie mów mi, że nie poradziłbym sobie z kilkoma typami uzbrojonymi w jakieś nędzne maczety.
Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.



Ale po chuj Ci broń palna? Ja w GTA z łatwością bym sobie z nimi poradził bez broni. Widać, że nie umiesz grać lamusie.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2011-09-18, 16:48
Koli powiedz mi jak ty to robisz że ze wszystkich sobie robisz zbitę o oni się tak bulwersują? Kurwa politykiem ty zostań
Zgłoś
Avatar
j4rzyn 2011-09-18, 21:44
Koli napisał/a:

Zawsze noszę ze sobą broń palną, więc nie mów mi, że nie poradziłbym sobie z kilkoma typami uzbrojonymi w jakieś nędzne maczety.
Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.



Chleb poprzedni Następna pewnie będzie bułka albo suchar.
Zgłoś
Avatar
pandaavepdg 2011-09-19, 15:35
Jak ktoś ma całe nagranie to niech wrzuci
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-10-09, 10:50
Cały program? Bez sensu.
Zgłoś