18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................y 2020-12-11, 23:44 1
Flodzia napisał/a:

Unboxing schodów



Chyba jakiś mistake w tytule
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-11, 23:51
jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem

albo taki odruch łapania za cipe bo cipa podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender jebany
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-12-12, 2:59 1
KebabRemover napisał/a:

jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem
albo taki odruch łapania za cipe bo cipa podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender jebany



jaja mogły na tej deseczce się rozstąpić niczym morze przed Mojrzeszem, jednak nie zmienia to faktu, że ból raczej powinien być doraźny, a co za tym idzie, reakcja dziwna
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2020-12-12, 3:55
KebabRemover napisał/a:

jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem
albo taki odruch łapania za cipe bo cipa podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender jebany



Nie myjesz się, że nie wiesz co jest bliżej dupy? Jaja czy cipa?

1 cm dzielił go od kastracji a tak przyjął na dupe
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-12-12, 6:32
schodowy jajomen
Zgłoś
Avatar
chaber03 2020-12-12, 8:09
A co on myślał że w razie czego poleci w górę
Zgłoś
Avatar
glonek1998 2020-12-12, 11:14
nie ładnie tak, bombla podpuszczać
Zgłoś