18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Unia i imigranci ze wschodu
Sucha227 • 2014-07-07, 22:28
Witam

Zagłębiając się nieco w youtube znalazłam pewien czeski film przedstawiający imigrantkę z Ukrainy pracującą w Czechach. Film może i mało sadystyczny, ale niestety jakże życiowy. Przypomina nasz przysłowiowy "zmywak" w Anglii.

Wymagany czeski na poziomie Jozina z bazin



Jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
juzeg 2014-07-07, 22:31 27
Jebany pepik
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2014-07-08, 1:00 11
Kto zatrudnia sprzątaczkę, która nie zna języka pracodawcy?!
Zgłoś
Avatar
Z................� 2014-07-08, 1:01 1
Bądź co bądź Czechy to nasz najbardziej znienawidzony sąsiad no nie? Ohh jak oni nas tam tyrają, nasze kiełbasy i piwa ughh, czemu u nich ciapaki się nie wysadzają? :v
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-07-08, 2:18
@Hrodgar

w chuj pierdolonych szwabów i porządnych angoli
Zgłoś
Avatar
o................5 2014-07-08, 4:58 14
Przysłowiowy zmywak?
A jakie jest przysłowie ze zmywakiem?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-07-08, 8:01 15
Dobra sprzątaczka przychodzi na chatę i dobrze wie bez mówienia co ogarnąć - WSZYSTKO! Tylko w nielicznych domach jest tak, że np. pranie robi tylko pani domu albo że mycie naczyń czy koszenie trawnika nie należy do obowiązków - większość ludzi jak już płaci to chce mieć full serwice (dobra sprzataczka jeszcze wie, że jak pani domu nie ma w domu to trzeba też kutangę pana domu opędzlować w ramach obowiązków służbowych!
Zgłoś
Avatar
booore 2014-07-08, 8:05 5
Podoba się.
Mogę nie iść w chuj?
Nie chce mi sie nigdzie łazić. Gorąco.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-08, 10:01 1
nie tak dawno liczenie kątów trójkąta na sinusach i cosinusach to był zakres 7ej klasy szkoły podstawowej, a teraz pepiki kręcą reklamę, w której twierdzą, że to skomplikowane i potrafiąca wykonać takie obliczenie to od razu inżynier, czy o ki chuj tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2014-07-08, 11:19 24
nowynick napisał/a:

nie tak dawno liczenie kątów trójkąta na sinusach i cosinusach to był zakres 7ej klasy szkoły podstawowej, a teraz pepiki kręcą reklamę, w której twierdzą, że to skomplikowane i potrafiąca wykonać takie obliczenie to od razu inżynier, czy o ki chuj tu chodzi?



Popłynąłeś stary... To jest całka.
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-07-08, 11:31 5
Taka prawda. Młodzi wykształceni ludzie zapierdalają jak woły dla tępych zjebów z Europy Zachodniej. Mam nadzieję że dożyję czasów w których niemiec będzie mi kibel pucował...
Zgłoś
Avatar
CygańskieDisko 2014-07-08, 12:15 9
Diux napisał/a:

Taka prawda. Młodzi wykształceni ludzie zapierdalają jak woły dla tępych zjebów z Europy Zachodniej. Mam nadzieję że dożyję czasów w których niemiec będzie mi kibel pucował...



To jest akurat całkiem możliwe, tylko ten "niemiec" troszkę śniady może być.
Zgłoś
Avatar
frytaa 2014-07-08, 12:19 1
bloodwar, może takie sprzątaczki?

najlepsza ta co odkurza dywan
Zgłoś
Avatar
15243 2014-07-08, 13:34 3
Cytat:

Dobra sprzątaczka przychodzi na chatę i dobrze wie bez mówienia co ogarnąć - WSZYSTKO! Tylko w nielicznych domach jest tak, że np. pranie robi tylko pani domu albo że mycie naczyń czy koszenie trawnika nie należy do obowiązków - większość ludzi jak już płaci to chce mieć full serwice (dobra sprzataczka jeszcze wie, że jak pani domu nie ma w domu to trzeba też kutangę pana domu opędzlować w ramach obowiązków służbowych!



Jakieś doświadczenia własne? Pewnie ojciec kazał tobie być taką sprzątaczką, co mu full service daje na pustej chacie
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-07-08, 14:00 10
Bardzo dobra kampania reklamowa!! Pokazująca, że całki się do niczego w życiu nie przydają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie