18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Unia Psia Mać
damian8718 • 2014-01-15, 20:25
Jestem sfrustrowany bo kiedyś oglądałem w tv, że ue chce zabronić wyrobu, wyrabianej od stuleci na Kaszubach tabaki bo to szkodliwa używka. Niedawno jak jechałem to w radiu leciało,że ue chce zabronić wyrobu naszych polskich smacznych i cenionych wędlin bo mają niby za dużo jakiś rakotwórczych składników , pewnie kurwa że ma nasi dziadkowie jedzą ją od dzieciństwa i jakimś cudem dożywają bez problemu 80/90 lat i teraz co mnie rozjebało ci durnie chcą badać skąd w miodzie znajdują się pyłki z roślin modyfikowanych genetycznie ( przy czym znajduje się ich tam tak śladowa ilość że to nie istotne) czy przypadkiem nie dosypuje ich tam pszczelarz, jasne kurwa od dawna polscy pszczelarze dosypują pyłki kwiatów do miodu bo przecież pszczoły nie mają takiej możliwości I na koniec taka prośba , droga unio wypierdalaj z mojego pięknego kraju już nasi politycy bez ciebie dołożą wszelkich starań , by żyło się chujowo.
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-01-15, 20:31
Za pocisk po naszym zaborcy zawsze krata browarów leci!
Zgłoś
Avatar
SztywnyDrąg 2014-01-15, 20:31
Pomysł współpracy, otwartych granic itp itd jest dobry. Tylko wykonanie h#jowe...
Europa dla europejczyków!
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-01-15, 22:46
Jeszcze lepszym pomysłem jest walka z dwutlenkiem węgla .
Zgłoś