18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2023-04-16, 22:44
Raz, a dobrze.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-16, 22:46 1
Wydyganiec się zesrał i się rozjebał, dobre
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-04-16, 22:50 1
Jak można samemu się rozjebać
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-04-16, 23:02 19
Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.

Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2023-04-16, 23:12
kamera jak z lat 90tych!
Zgłoś
Avatar
Rafafik 2023-04-16, 23:50 19
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Kiedyś na dobre Ci to wyjdzie hehe
Zgłoś
Avatar
35i 2023-04-17, 6:32 6
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Jazda rowerkiem się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
vortexture 2023-04-17, 7:57 7
Głupia sprawa. Odruchy odruchami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.

Większość systemów bezpieczeństwa projektowana jest na uderzenie czołowe. Pasażerów chroni cały przód samochodu który może przejąć na siebie spory ułamek energii kinetycznej. Odpalają się poduszki, zapięte pasy zatrzymują na siedzeniu.
Kiedy ucieka się z drogi jak tutaj to wali się na przykład bokiem. Bok samochodu nie stanowi warstwy ochronnej, przy zderzeniu z ciężarówką czy drzewem pasażer może zamienić się w mielonkę.
Zgłoś
Avatar
Dokaka 2023-04-17, 8:12 1
vortexture napisał/a:

Głupia sprawa. Odruchy odruchami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.
Większość systemów bezpieczeństwa projektowana jest na uderzenie czołowe. Pasażerów chroni cały przód samochodu który może przejąć na siebie spory ułamek energii kinetycznej. Odpalają się poduszki, zapięte pasy zatrzymują na siedzeniu.
Kiedy ucieka się z drogi jak tutaj to wali się na przykład bokiem. Bok samochodu nie stanowi warstwy ochronnej, przy zderzeniu z ciężarówką czy drzewem pasażer może zamienić się w mielonkę.



Jeeeeeest expert.
Bo typ w ułamku sekundy postanowił...
"a chuj bok to lipa rozjebie sie frontalnie to przeżyje"
Wcale nie leciał na czołówkę od razu tyle że z mniejszym autem
Dobrze ze na kiblu siedze bo srać mi sie zachcialo od tych wypocin

Zgłoś
Avatar
htp 2023-04-17, 9:31 1
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Nie zapomnij o włączeniu kamerki. I napisz w testamencie dane do logowania do Sadola, żeby rodzina wstawiła.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-17, 11:30 6
vortexture napisał/a:

Głupia sprawa. Odruchy odruchami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.



Zasada jest taka, że spierdala się do prawej.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-04-17, 13:51
Odruch bezwarunkowy to kurestwo.

Wiem bo mam prawko od 15 lat i gdybym nie mial go, to za hajs z ubezpieczalni bylbym kurwa bogaty jak syn kulczyka....
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-04-17, 18:06
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Mój ty bohaterze. Do orderu orła białego powinni cię nominować. Albo nie... Lepiej do nagrody Darwina
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-04-18, 1:57 1
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie cipy na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś chuj wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby chuja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Pewnie kiedyś zobaczymy cię w roli bohatera takiego filmiku na sadolu. Bez takich jak ty byśmy się tu nudzili, więc działaj dalej. ))
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie