18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
McQurwa 2021-03-07, 17:44 5
Salto mortale
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-03-07, 19:57 5
Nie ma jak przy dziecku chcieć się wyeliminować.
Jak chcesz się zajebać, to się zajeb, ale zapewniać dziecku traumę do końca życia, jest jeszcze gorszym skurwysyństwem niż wpierdolić Najmanowi.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-03-07, 20:19 10
w sumie to nic sie nie stało, samochód porysowany tylko
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-07, 20:29 4
Halman napisał/a:

to jakaś walia czy ki chuj?



Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.

Syf tam mają i patologię, jak skurwysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej dojebanej multikulturowo Anglii...
Zgłoś
Avatar
Fuzi 2021-03-07, 20:59 12
uni co?

tu jest sadistic nazywajmy rzeczy po imieniu... PEDAL
Zgłoś
Avatar
miksuss 2021-03-07, 21:43
Mam nadzieję, że przeżył i czuł
Zgłoś
Avatar
wins89 2021-03-07, 22:42
głupi/a cipochuj
Zgłoś
Avatar
svenio 2021-03-07, 22:45
to tak na samobója wygląda pewni lokalni patrioc i dyrektorzy i z libii chłopaka wyczaili i wyjscia nie było
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-07, 23:19 2
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.
Syf tam mają i patologię, jak skurwysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej dojebanej multikulturowo Anglii...



Primo - u la la jaki super nick, taki prowokacyjny, patrz jasiu - miliony sadoli dało sie nabrac na tego słebego bajta i kazdy ma bUl dupy o twoj nick... hej wait a minute! Nobody gives a fuck czyli kazdy ma na to wyjebany slaby trollu.

Secundo - ewidentnie nie masz pojecia o czym piszesz Wiem, ze w Białymstoku sie urodziłes a jadąc do innej miescowości to dla Ciebie odkrywanie nieznanych terenow, po ktorych przemieszczaja sie powozy bez koni i ludzie maja elektryfikacje... ale to nie powod by wypisywać głupoty. Prowincja anglii to inteligencie przewznie male miejscowosci, gdzie 99% mieszkancow to BIALI mieszkancy, brak syfu, mieszkancy dobrze zorganizowani, wspolne festyny, ludzie znający sie nawzajem, brak problemow takich jak narkotyki, włamania itd. Angielska prowincja to za wysokie progi dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
aligator 2021-03-08, 7:45 1
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.
Syf tam mają i patologię, jak skurwysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej dojebanej multikulturowo Anglii...



Kurwate piwo to przypadkiem... za zjebany szwabski leb to się wpierdol należy a nie browar jak czytam o lepszych zarobkach za kilka lat to mam ochotę cie kopnąć do ryja... zostan u tychgebelsow i pucuj tam im jajka lepiej a nie licząc na to raczej parę lat będzie lepiej i tu przyjedziesz nick pewno adekwatny do realnej codzienności jebię za euro dla szwaba i lize jajka Hansowi licząc na podwyżkę za zmywanie naczynek

Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-03-08, 13:11
Fuzi napisał/a:

uni co?
tu jest sadistic nazywajmy rzeczy po imieniu... PEDAL



Jak już to PEDAŁ

Zgłoś
Avatar
pranks7er 2021-03-08, 15:20
wow ale to jest dobre
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2021-03-08, 20:43
Tym razem karma zdecydowała że zadziała natychmiastowo - może jakimś cudem, tak uderzyła się w głowę że naprostowało to/ja/jego/kurwe i wyjdzie normalna ze szpitala.
Zgłoś