18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
United Caliphates of Britain
futryn • 2024-08-07, 18:10
Organy siłowe w służbie narodu... tylko którego?







[ Dodano 2024-08-07, 18:10 ]
Teraz poważnie, jak zawsze to tylko pretekst. Szykuje się kolejny skok na wolność w imię walki z ekstremizmem, szowinizmem, rasizmem, homofobią, terroryzmem... itd.[wstaw właściwe, które Ci pasuje]. Świadczą o tym wszechobecne zapowiedzi ścigania za posty na socjalach, za zgromadzenia/protesty, czy też szerokie wykorzystanie kamer CCTV w celu rozpoznawania twarzy[brakuje tylko social credit'ów]. Teraz odnieście to choćby do zapowiedzi ustawy o "nowo"mowie nienawiści, którą nam szykują największe tuzy intelektu z Wiejskiej... Może jestem stary, ale pamiętam jak wyglądały odprawy na lotniskach przed Patriot Act. Pamiętam co odpierdalało się w czasach DawidaDziewiętnaście, pamiętam jak "wybitny" pulmonolog dr Putin wyleczył Polskę i część świata. Widzę do czego zmierza i jak zuboży/zadłuży przeciętniaków zielony pierdolec, dalej jakie wspaniałe plany dla świata ma WEF. Celem jest uzależnienie, czy wręcz ubezwłasnowolnienie autochtonów na rzecz danego państwa/konglomeratu. Aparat władzy nie cofnie się przed poszerzaniem wpływów/paśników. Sam stwarza zagrożenie, przeciąga strunę, proponuje skrajne rozwiązanie, zazwyczaj wkraczające w życie szaraka. Następnie konsoliduje się i zawłaszcza kolejny obszar wolności jednostki. Mechanizm sprawdzony i niestety skuteczny.

TL; DR;

Errata: Ten komentarz nie jest manifestem, czy deklaracją. Taki niezbyt zgrabny potok myśli. Mimo wszystko, mam nadzieję, trafiający do tych kilku bezplemiennych, pozbawionych skrzywienia ideologicznego.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-07, 18:14 1
Wina gazyli

Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-07, 18:22 2
Nie mogę oglądać takich rzeczy, bo mi ciśnienie skacze.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-07, 18:30 7
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-08-07, 18:36 8
Żeby się kurwy komuchy nie przeliczyły.
Pałac Buckingham milczy.
sytuacja dojrzała do tego, aby armia brytyjska wyszła nas ulicę pilnować porządku. A nie wyszła. Bo komuchy srają na rzadko po gaciach na myśl o armii na ulicach. Armia jest nacjonalistyczna, biała, no i trochę hinduska. I oni wszyscy by chętnie przesłali muslimom pozdrowienia za pomocą co najmniej kal .50
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-08-07, 18:37 9
mówta co chceta ale normalnosc uratuje 3 wojna swiatowa........
Zgłoś
Avatar
MaydayMalone 2024-08-07, 18:45 6
janczo89 napisał/a:

mówta co chceta ale normalnosc uratuje 3 wojna swiatowa........



Przecież celem jest właśnie wielka rozpierducha żeby przyszedł wielki brat i pogodził wszystkich zaprowadzając nowy porządek i nowy zamordyzm.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-07, 19:17 3
Brytole teraz niech sobie pierdolna herbatkę z mlekiem i zagryza Bułka z czipsami.
Zgłoś
Avatar
Stanleyek1987 2024-08-07, 19:29 1
Czy będzie możliwość wykupu jakiegoś steama z ulic Londynu?
Zgłoś
Avatar
grzecho464 2024-08-07, 20:17 3
Kurwa oni są już skończeni..
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-07, 22:27 4
To pierwsze wideo wygląd jakby nagrywali je Taliby w górach Afganistanu z jeńcami na pierwszym planie

[ Dodano 2024-08-07, 23:19 ]
grzecho464 napisał/a:

Kurwa oni są już skończeni..



Angole już są w dupie. Ratuje ich tylko wojna domowa i odsunięcie obecnej władzy
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-09, 11:55
Kiedyś , jakieś 20 lat temu była mowa o tym ze społeczeństwo brytyjskie wchłonie emigrantów popularne było "blend in" to teraz macie.
Przyjechało pełno młodych wojowników (bo to nie są bojownicy) i teraz będą się z nimi szarpać ... ale delikatnie.
Nie widziałem takich filmików kierowanych do oryginalnych obywateli brytyjskich.

Może model chiński - lecz wtedy resztę przybyszów trzeba by wyrzucić, nie wiem czy do innych krajów czy do wody.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-10, 0:39
Churchill lubił whisky, cygara i kobiety.

To był ostatni żyjący Angol...
Zgłoś