18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
prkrx 2013-01-23, 23:40
idz byc fajnym gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-24, 0:20


Zgłoś
Avatar
chetek 2013-01-24, 11:18 1
@lada99

Prawda jest taka, że na konkursach koncerniaki wystawiają zupełnie inne piwa, niż te, które kupujemy w sklepach, podpisując je tak samo. Stąd biorą się te wszystkie medale na etykietach szczyn piwopodobnych. Ponadto konkursów piwnych jest od cholery, a co w co drugim przyznawane są tytuły "piwa roku", "mistrzostwa Europy" itp. Człowiek spoza branży nie ma pojęcia, które z tych konkursów naprawdę mają renomę.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-01-24, 11:45
Lubie ogladac tych cpunow,piwko!
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-01-25, 0:54
lada99 napisał/a:


Zgodzę się co do żywca - to piwo dla byłych UB-ków i SB-ków którzy kupowali je w pewexsie ale jeśli chodzi o Pils'a ? Powiem Ci że z piwowarstwem masz małą styczność i gdybyś choć trochę był w temacie wiedziałbyś że w pod koniec zeszłego roku ten "napój piwopodobny" został piwem roku zostawiając daleko w tyle małobrowarnicze wymysły dla hipsterów. I mi bardzo smakuje więc



Gdzie niby został tym piwem roku?
W konkursie European Beer Star jako jedyny polski browar przebił się Browar Kormoran:
european-beer-star.com/ebs12_en/downloads/presse/winners2012.pdf

A jeżeli chodzi o tytuł piwa roku w Polsce, to muszę cię zmartwić, ale w takim plebiscycie Lech Pils nie ma najmniejszych szans.
"Piwo roku" to tytuł przyznawany przez bractwo piwne. Na konkursie Birofilia 2012 Piwem Roku został Rauchbock receptury Andrzeja Milera, obecnie możesz go kupić w sklepie, warzy go Bracki Browar Zamkowy w Cieszynie.

Jeżeli jednak uważasz, że masz lepsze informacje i lepiej znasz się ode mnie, to wskaż mi, według których kryteriów najlepszym piwem roku został Lech Pils i na którym to było konkursie. Najlepiej podaj mi link.

Jak nie potrafisz, to zawrzyj szczęki i gęby swej nie otwieraj.
A że się nie znasz, można to łatwo udowodnić.
Lech Pils został najlepszym piwem w kategorii piw jasnych o zawartości ekstraktu 11,1-12 BLG i nie w żadnym konkursie piwowarskim, ale w konkursie konsumenckim Chmielaki 2012.
chmielaki.pl/chmielaki2012/doc/pelne_wyniki_KONSUMENCKI_KONKURS_PIW_2012.pdf
Nie oceniali go sędziowie, a zwykłe szaraki, które poszły się nażłopać piwska i pojęcia nie mają, jak powinno smakować to prawdziwe. Przepraszam bardzo, ale dla mnie opinia większości na temat piwa nie ma najmniejszego znaczenia, a to dlatego, że 90% rynku to sprzedaż piw koncernowych, dopiero reszta to piwa z browarów regionalnych.
Zgłoś