18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Łotysz z wielką fantazją zaatakował Jasona Doyle (kask niebieski) i trochę go sponiewierało. Wstrząs mózgu i prawdopodobnie złamana noga. Żużel ... piękny sport ale cholernie niebezpieczny

Hejterzy żużla mogą zawodnikom jedynie robić dobrze, bo poświęcają wiele dla tego sportu
Zgłoś
Avatar
clean_east_wood 2014-05-11, 13:36 11
Mistrz jest tylko jeden
Zgłoś
Avatar
TYMB4R`k 2014-05-11, 14:58 11
Za żużel zawsze piwko !
Zgłoś
Avatar
desperadonbth 2014-05-13, 16:44 2
Piękny sport?? Co w tym jest pięknego? Goście popierdalają w kółka na sztywnych motorach... ja pierdole... to tak jak prawie nascar
Zgłoś
Avatar
mh2004 2014-05-13, 16:51 5
desperadonbth napisał/a:

Piękny sport?? Co w tym jest pięknego? Goście popierdalają w kółka na sztywnych motorach... ja pierdole... to tak jak prawie nascar


Różnica jest taka, że żużlowcy skręcają w prawo, a jadą w lewo
Zgłoś
Avatar
samaelvelduriel 2014-05-13, 16:53
cześć!
poszukuję gifa, który nie raz przewinął się tutaj w komentarzach. gościu klaszcze w dłonie i zasiada przed monitorem w wiadomym celu. Jeśli go posiadasz - wrzuć proszę!
Pozdrawiam Sadoli!
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2014-05-13, 16:54 4
Wypadek potworny. Po raz kolejny w zawodach tej rangi, ruscy pokazują, że wchodzą przy krawężniku jakby byli sami na torze. Oglądając to, zamarłem, bo myślałem, że potrącony został C.Holder. Kto sie interesuje ten wie, co go spotkało rok temu i w jakiej sytuacji jeśli chodzi o kontuzję w zespole jest mój kochany Apator. Speedway, to piękny i bardzo emocjonujący sport, choć jedyny w swoim rodzaju, gdzie regulamin na 3 lata, zmieniany jest co roku... Po ponad dekadzie, chodzenia na stadiony żużlowe, zdałem sobie sprawę, że jedynie bez czego nie mógłbym żyć, to własnie Żużel oraz moja ojczyzna - Polska. Pozdrowienia z Torunia, tu nadal zimno, ale już tylko -4.
Zgłoś
Avatar
Mateush444 2014-05-13, 17:08
Nie wiedziałem, że żużlowcy lubią jak facet robi im loda... :/
Zgłoś
Avatar
Apatorek 2014-05-13, 17:15 9
owarte zlamanie, szkoda chlopaka, ale australia wygrala, btw ostatnio czytalem iz na zuzel przychodzi wiecej kibicow i zasiada wiecej przed telewizorami niz przed "ekstraklasą", wiecie wszyscy ze mamy najmocniejsza lige zuzlowa???? a za naszą zachodnia granica ten sport nie jest popularny gdyż przekracza normy dzwiekowe. To jest chore:) pozdrawiam sympatykow zuzla
Zgłoś
Avatar
isoertz 2014-05-13, 17:19
i kto teraz nie patrzył w lusterka?
Zgłoś
Avatar
mlodyflo 2014-05-13, 18:04 1
Oglądanie żużla w telewizji, to jak robienie minety przez rajstopy.
Zgłoś
Avatar
plackie 2014-05-13, 18:09
jebany chuj nam lidera orła wyautował. ale wygrana z lublinem jest i tak.
Zgłoś
Avatar
vanillia 2014-05-13, 18:27 3
desperadonbth napisał/a:

Piękny sport?? Co w tym jest pięknego? Goście popierdalają w kółka na sztywnych motorach... ja pierdole... to tak jak prawie nascar



Zgadzam się z mh2004. Po za tym, idź na mecz Ekstraligii i sam się przekonaj.
Zgłoś